Šiandien jaunimas yra sąmoningas dėl savo sveikatos ir kūno sudėjimo. Daugelis jų reguliariai eina į sporto salę, kad išryškintų savo kūno sudėjimą. Įprastas tinkamumas skirtas paslėpti neįtikėtinus fizinius aspektus po tinkamu pjūviu. Kita vertus, plonas prigludimas išryškina fizinius kūno aspektus. Tie, kurie turi gerą kūno sudėjimą, turi tonusą ar kitaip pasirenka plonus drabužius, kad paryškintų savo kūną. Nors pritaikytas kostiumas priverčia vyrą atrodyti žvaliau, plona kurta pižama išryškina geriausius vyrus.

Naujausi ir patrauklūs „Slim Fit Kurta“ pižamos modeliai vyrams madoje:

Turime pažvelgti į geriausią ploną kurtos pižamą.

1. Juoda plona Kurta pižama:

Juoda plona Kurta pižama

Juoda yra jėgos ir aistros spalva. Niekas netinka vyrui kaip juoda spalva. Puikiai pastatytas žmogus plonos formos kurta yra visų akių kinematografas. Pasigrožėkite juoda plona kurta vyrui, jei turite tai, ko reikia nešti.

2. „Blue Slim Fit Kurta“ pižama:

Mėlyna plona Kurta pižama

Mėlyna yra visų metų laikų spalva. Tai simbolizuoja protą, taiką, ramybę ir užuojautą. Nenuostabu, kad mėlyna yra mėgstamiausia daugelio vyrų spalva. Plona kurtos pižama mėlynos spalvos ir specialiai džinsinio audinio turi būti skirta visiems vyrams.

3. Maroon Slim Fit Kurta pižama:

Maroon Slim Fit Kurta pižama

Kaštoninės spalvos yra tamsiai raudonos spalvos su rudos spalvos intonais ir daugeliui vyrų atrodo geriau nei raudona. Pigiai prigludusi kurta pižama kaštoninės spalvos simbolizuoja pasitikėjimą, drąsą ir aistrą. Paprastos, rašto ar atspaudų marmurinė kurta, suporuota su churidar, panašiomis ar kontrastingomis spalvomis, tinka visų rūšių socialiniams susitikimams.

4. „Bronze Slim Fit Kurta“ pižama:

Bronzinė plona Kurta pižama

Bronza yra vyriška spalva. Tai reiškia brandą ir žemiškumą. Bronzinė plonos formos kurta pižama vyrams yra privalomas drabužių spintos elementas. Dėvėkite šią kurtos pižamą bet kokiai oficialiai, pusiau oficialiai progai ar vakarėliui stilingai.

5. Pilka Slim Fit Kurta pižama:

Pilka Slim Fit Kurta pižama

Pilka yra spalva, kuri tinka kiekvienam vyrui ir išryškina vėsų koeficientą. Pilka plona kurta yra galutinis stiliaus teiginys. Ji puikiai kontrastuoja su bet kokio stiliaus juoda pižama ir gali būti dėvima bet kokia proga, daug negalvojant.

6. Violetinė arba violetinė Kurta pižama:

Violetinė arba violetinė Kurta pižama

Violetinė arba violetinė yra karališkoji spalva. Nenuostabu, kad Kohinoor deimantas yra violetinės spalvos. Violetinė spalva simbolizuoja didybę ir šou. Dėvėkite violetinę kurta slim, tinkančią bet kokiai progai ir išsiskirkite tarp spalvų jūros. Tai gerai tinka su auksinėmis arba juodomis dhoti kelnėmis ar churidar.

7. Rožinė Kurta pižama:

Rožinė Kurta pižama

Rožinė paprastai laikoma moteriška spalva. Tačiau šviesiai rožinė spalva yra tinkamas vyrui. Rožinė simbolizuoja jautrumą ir ramybę. Dėvėkite rožinę kurtą su pižama ir kontrastingų spalvų „Nehru“ švarkeliu ir padarykite stiliaus pareiškimą bet kokia proga.

8. Geltona arba auksinė Kurta pižama:

Geltona arba auksinė Kurta pižama

Geltona spalva yra lauko spalva, kuri savaime simbolizuoja vyriškumą. Plonas vyriškas geltonos spalvos kurta kartu su baltomis churidar ar lininėmis kelnėmis yra būtent tai, ką dėvėti vakarėlyje lauke ar iškyloje.

9. Žalias Pathani kostiumas:

Žalias Pathani kostiumas

Žalias, plonas, pataninis kostiumas, tinka beveik visiems vyrams. Žalia spalva reiškia harmoniją ir atsparumą. Prie tradicinių ar socialinių ceremonijų derinkite žalią pathani kostiumą su baltu mojariu.

Plonas kirpimas yra sezono skrudinta duona. Dėvėkite jį, kad parodytumėte, jog esate drausmingas išlaikyti nuostabų kūno sudėjimą. Plonos formos kurta pižama yra mirtinas derinys šiuolaikiniam žmogui su tradicine širdimi.