Hint kıyafetleri çok ilginç ve bir erkeğin akıllı görünmesini sağlıyor. Kurta pijama, hem resmi günlerde hem de gündelik olarak giyilebilecek modaya uygun bir kıyafettir. Ellerinizi bu çiftlerden birine sokmaya çalışın ve kafaları çevireceğinizden emin olun. Herhangi bir festival veya düğün töreni olsun, kurta pijama erkekler tarafından giyilmesi gereken temel kıyafettir. Pamuklu malzeme, giysiyi daha nefes alabilir hale getirir ve bu, Hindistan hava koşulları için mükemmeldir..

Trenddeki Beyler İçin Şık Pamuklu Kurta Pijama Tasarımları:

Bu en iyi 9 pamuklu kurta pijama göz atın.

1. Resmi Pamuklu Kurta Pijama:

Resmi Pamuklu Kurta Pijama

Bu resmi pamuklu kurta pijama, bir işlev veya tören için mükemmel bir kıyafet. Hint kıyafetleri, beyaz renkli saf pamuktan yapılmıştır. Beyaz, yazlar ve özel günler için harika kabul edilir. Her iki ucunda da cepli kurta seçebilirsiniz.

2. İşlemeli Boyun Kurta Pijama:

Nakışlı Yaka Kurta Pijama

Bu, boyun çizgisinde işlemeli bir erkek için havalı bir pamuklu kurta pijama. Dikkati boyuna çeken bu kurta cesur bir izlenim bırakıyor. Nakış hassas ve Hintli ustalara özgüdür..

3. İnce Pamuklu Kurta Pijama:

İnce Pamuklu Kurta Pijama

Sıcak ve nemli havalar için ince yapılmış bu mavi saf pamuklu kurta pijamayı seçin. Pijama ve kurta takımı da zıt renklerde olabilir. Mavi ve beyaz kombinasyonu mükemmel bir seçimdir. Bunlar yazlar için iyi gidecek ve hem gündelik hem de resmi olabilir..

4. Kısa Kollu Kurta Pijama:

Kısa Kollu Kurta Pijama

İşte geleneksel uzun kollu yerine kısa kollu güzel bir beyaz pamuklu kurta pijama. Bunlar gündelik giyim için harikadır. Şık görünmek için kurtayı yapılandırılmış bir şekilde diktirebilirsiniz..

5. Önden Açık Kurta Pijama:

Önü Açık Kurta Pijama

Erkekler için bu şık ön açık beyaz kurta pijamayı deneyin. Bu kurta, resmi bir görünüm için mükemmel olan ön açık düğmelere sahiptir. Kollar da düğmelerle bitiyor. Bu çok moda ve başarılı görünüyor.

6. Ön İşlemeli Kurta:

Ön İşlemeli Kurta

Partiniz için şık bir şey istiyorsanız, bu siyah pamuklu kurta pijamayı deneyebilirsiniz. Kurta saf pamuktan yapılmıştır ve beyaz nakışla vurgulanmıştır. Tasarım boyun çizgisinden başlar ve ön kısımda bele kadar uzanır..

7. Geleneksel Pamuklu Kurta Pijama:

Geleneksel Pamuklu Kurta Pijama

Resmi kıyafet olarak her zaman bir dizi geleneksel pamuklu kurta pijama tutabilirsiniz. Geleneksel setin yanında bir dupatta da olacak. Bu sağ omzun üzerine giyilir ve genellikle çok basittir. Bu özellikle ağlı ve uçlarında püsküllü.

8. Baskılı Pamuklu Kurta Pijama:

Baskılı Pamuklu Kurta Pijama

Modaya uygun baskılarda gelen bu güzel baskılı pamuklu kurta pijamalara dikkat edin. Resimde geleneksel bir kelime olan ‘Om’ kelimesinin baskısı var. Günlük kullanım için çok iyi hale getiren Hint tarzında baskılara sahip olabilirsiniz..

9. Ön Cep Kurta:

Ön Cep Kurta

İyi yapılı bir erkek için bu çarpıcı pamuklu beyaz kurta pijamayı seçin. Bu kurta, çok seksi görünmesini sağlayan ön ceplere sahiptir. Saf pamuktan yapılan kurta pijama, yapılandırılmış ve iyi dikilmiş bir giysi görünümü verir. Kurta pijamalarını pastel gibi çeşitli renklerde alabilirsiniz..

Pamuklu kurta pijamaları, tüm erkeklerde iyi görünen harika Hint kıyafetleridir. Uzun kurta kişiye uzunluk verir ve yapılandırılmış giysi onları daha zarif gösterir. Beyaz ve durumunuza uygun diğer renkler arasından seçim yapabilirsiniz..