Etnik giyimimiz olduğu için kurtaların kadınlar ve kızlar arasında ne kadar popüler olduğunu hepimiz biliyoruz. Farklı renkli kurtalar gelir ve bunlardan pembe kurtalar kızlar arasında çok ünlüdür. Pembe Kurti iş, ev ve parti gibi farklı durumlarda giyilebilir. Bir sürü pembe kurta geliyor ve onları her şeyle giyebilirsin. Bu kurtayı tozluk ve dupatta ile eşleştirebilirsin. Bu kurta çoğunlukla ipek ve pamuk kullanılarak yapılır. Pembe Kurtiler çok güzel görünüyor ve dakikalar içinde yeni bir görünüme kavuşabilirsiniz..

Erkekler ve Kadınlar İçin En İyi Pembe Renk Kurti Tasarımları:

Pembe kurtada farklı tasarımlar geliyor ve her birini görelim.

1. Pembe Baskılı Kurta:

Pembe Baskılı Kurta

Düz kesimli, özel olarak tasarlanmış bir bebek pembe kurti. Bir parça tozluk ile gündelik olarak giyilebilir. Yumuşacık krep yapısı sizi rahat ettirecek. Görünümü geliştirmek için bir dupatta ile giyin. Bu bir bebek pembe kurta. Bu, normal kolej zamanınız için de gündelik kullanım gibi.

2. Pembe Churidar Kurta:

Pembe Churidar Kurta

Bu, churidar ve dupatta ile pembe renkli bir etnik kurta. Baskılı yan yırtmaçlı ve tam kollu koyu pembe bir kurti. Üstelik bu dupatta yazdırdı. Partiler için mükemmeldir. Festival sezonu partileri için plan yaparken kullanmak en iyisidir.

3. Pembe Büyük Beden Kurta:

Pembe Büyük Beden Kurta

Kullanım için yumuşak tuşe veren pamuklu kumaştan nakış işlemeli pembe kurtidir. Salwar ve churidar ile takım yapabilirsiniz. Kolları kıvrıktır. Bu, büyük beden kadın veya kız çocukları için de kullanışlıdır; bu tür kurta ile bağlantınızı ayarlayabilirsiniz.

4. Pembe Baskılı Anarkalı Kurta:

Pembe Baskılı Anarkalı Kurta

Baskılı tasarıma sahip pembe renkli bir Anarkali kurtadır. Kesinlikle hafif ve rahattır. Onu çok özel bir parça yapacak tozluk ve bir dupatta ile kombinleyebilirsiniz. Pamuklu kumaştan üretilmiştir ve mandalina yakalıdır. Bu, sevgili arkadaşınıza veya kız kardeşinize de hediye etmek için en iyisidir..

5. Kıvrımlı Kollu Pembe Mandarin Yaka Kurta:

Kıvrımlı Kollu Pembe Mandalina Yaka Kurta

Bu, mandalina yakalı güzel kılan çok etnik bir parça olan açık pembe bir kurti. Her yerinde kelebek ve noktalı yıldız baskıları var ve ön tarafında tam bir düğme patı var, bu da onu daha özel kılıyor. Pamuktan üretilmiştir ve kullanımı rahattır. Manşetlerde halkalar ve düğmeler bulabiliriz.

6. Pembe Jaipuri Baskılı Uzun Kurta:

Pembe Jaipuri Baskılı Uzun Kurta

Bu bir Jaipuri baskılı uzun kurta pembe renklidir ve aynı zamanda pembe uzun bir kurti. Partiler gibi özel günlerde giymek içindir. Tozluk veya churidars ile eşleştirilebilen bir suni ipek katı pembe kurtadır; Jaipuri elbise malzemesinin bir sevgilisiyseniz, Jaipuri kurta koleksiyonlarında bulacağınız desendeki bu tarz kesinlikle.

7. Pembe Günlük Pamuk Kurta:

Pembe Günlük Pamuklu Kurta

Bu pembe renkli kurta, onu giymek için güzel bir parça yapan mutlak mükemmellik ile tasarlanmıştır. Giymeyi iyi yapan bir suni ipek yumuşak kurtadır. Size iltifatlar getirecek gerçekten çekici bir kurta. Tamamen pamuktan üretildiği için yaz aylarında da çok kullanışlıdır..

8. Düz Pembe Kurti:

Pembe Düz Kurta

Bu pembe sade kurta, mutlak mükemmelliğin yanı sıra rahatlık sağlayan hafif bir yapıya sahiptir. Rayon kumaştan yapılmıştır ve üçe dördüncü kolludur. Pembe katı bir kurtadır. Bir rutin için giymek için farklı bir şey arıyorsanız, bu seçim için iyi yorumlar almak için bu modeli deneyebilirsiniz..

9. Pembe İşlemeli Pamuklu Kurta:

Pembe İşlemeli Pamuklu Kurta

Bu, pamuklu kumaştan yapılmış, giymeyi rahat bir parça yapan mürekkep renkli bir kurtadır. Üzerinde nakış vardır. Daha iyi görünmek için bu uzun kurtayı tozluk ve dupatta ile eşleştirebilirsiniz. Bu kurtayı herhangi bir ev veya ofis işlevinde de giymek en iyi fikirdir..

10. Pembe Düz Kurta:

Pembe Düz Kurta

Bu kurta, geleneksel bir kurta pembesi rengidir ve giymeyi tatmin edici kılan pamuklu kumaştan üretilmiştir. Uzun yan yırtmaçları ve yuvarlak yakası vardır. Beyaz palazzolar ve sandaletler ile kombinleyebilirsiniz. Bazen bu sıradan kurta tipi gibi görünür ancak günlük rutininiz için de kullanımı rahat görünür..

11. Pembe Kendinden Desenli Kurta:

Pembe Kendinden Desenli Kurta

Bu pembe renkli kurta, mutlak mükemmellik ile yapılır ve koyu pembe bir kurtadır. Bu, size gerçekten iltifatlar getirecek çok çekici bir kurta. Rahat kullanım için pamuklu kumaştan üretilmiştir. Kendinden desenli bir kurtadır.

12. Pembe Baskılı Krep Kurta:

Pembe Baskılı Krep Kurta

Bu pembe renk krep kumaştan yapılmıştır ve kullanımı çok rahattır. Üzerine basılmıştır. Dupatta ve tozluk bu görünümü vurgulayacaktır. Kısa kollu ve mandalina yakalıdır..

13. Pembe Dokulu Kurta:

Pembe Dokulu Kurta

Bu pembe dokulu kurta giyerek çekici görünebilir. Poli pamuklu kumaştan üretilmiştir, giymeyi rahatlatır ve sizi rahat ettirir. Daha iyi ve güzel görünmek için onu churidar veya tozluklarla kombinleyebilirsiniz..

14. Pembe Chanderi Kurta:

Pembe Chanderi Kurta

Bu, Chanderi pamuğundan yapılmış pembe renkli bir yarım kollu kurtadır. Uyluk uzunluğuna, normal kesime ve kayık yakaya sahiptir. Bu, seçiminizde biraz farklı bir fikir; Ev fırsatlarınızı seçmeyi planlıyorsanız, bu iyi bir seçim olacaktır..

15. Erkekler için Pembe Kurta:

Erkekler için Pembe Kurta

Bu, erkek için işlemeli pembe bir kurta. Pamuktan yapılmıştır ve göz alıcı bir görünüm verir. Uzun kolludur ve normal kesimdir. Kurta giyiminde sade görünmek istiyorsanız, kurta tipi giyimde pembe kurta pijama iyi bir seçim olacaktır..

Geniş desen koleksiyonları ile piyasada bulabileceğiniz birçok pembe kurta tasarımı türü. Kurta’da alacağınız başka birçok büyük çeşit var; tozluk veya churidar ile eşleştirebilirsiniz. Bedenimize ve ihtiyacımıza göre, pembemsi renkli kurtaları seçebilir, benzersiz fikrinizin yardımıyla tasarımcıdan basit kurtalara ulaşabiliriz..