Çarpıcı bir kurta lehenga’da bir sonraki etkinliğiniz veya düğün işleviniz için muhteşem görünün. Bu üst ve etek takımı gelenekseldir ve nefes kesici bir görünüme sahiptir. Moda kurta lehenga kalabalığın ortasında dikkat çekiyor, bu tür desenler farklı stil ve renklerle geliyor. Düşük ila yüksek bütçeli lehenga kurta, herhangi bir işlev veya kutlamaya geleneksel bir dokunuş katar.

En İyi ve En Yeni Lehenga Kurta Tasarımları:

İşte bir sonraki denemeniz için iyi bir seçim olacak en iyi 15 kurta lehenga,

1. İpek Kurta Lehenga:

İpek Kurta Lehenga

Bu şeftali ipek lehenga kurta, durumlar için giyilebilecek muhteşem bir kıyafet. Şeftali lehenga iyi alevlendi ve üzerindeki baskı çok geleneksel. Kirli beyaz kurta uzundur ve düğmeli bir yakalıdır. Tam bir görünüm için bunu güzel bir dupatta ile eşleştirin. Bu malzeme olarak ağır görünüyor ama gerçek giydiğinizde rahatlık veriyor, bu güzel ipek malzeme kurta lehenga.

2. İpek Lehenga’yı Kurti ile ezin:

Kurti ile İpek Lehenga'yı ezin

Uzun kurti olan bu lehenga, düğünler için mükemmeldir. Ezilmiş ipek lehenga’nın kendisine bağlı geniş bir sınırı vardır. Kurti uzundur ve altın işlemeli işlerden yapılmıştır. Komple set öne çıkıyor ve parlak görünüyor. Moda kıyafetleriniz için biraz yumuşak dokunuş planlıyorsanız, o zaman bu ipek lehenga’yı kurti ile alın, bu kesinlikle doğru seçiminiz olacak..

3. Lehenga ile Kısa Kurta:

Lehenga ile Kısa Kurta

İşte düğünler ve diğer durumlar için de harika olan kısa bir lehenga kurti tasarımı. Kısa nane renkli kurta uzun kolludur. Allık altın lehenga alevlenir ve size harika bir hacim verir. Kız kardeşinize veya arkadaşınıza hediye etmeyi planlıyorsanız, herhangi bir törende onu kesinlikle rahatlatacak bu kısa kurtayı alın..

4. Uzun Kurti ile Çiçek Lehenga:

Uzun Kurti ile Çiçek Lehenga

Uzun kurti ile bu tasarımcı lehenga, gardırobunuza başka bir harika ek. Çiçek lehenga içinde güzel parlak tonlar var. Uzun kurti kontrast renktedir ve önden yırtmaçlıdır. Korse nakış ile işlenmiştir. Çiçek desenli kurta lehenga almayı planlayın, ardından güzelliğinizi keşfetmek için bu uzun kurti desenini elde edin.

5. Kesim işi Lehenga Kurti:

Kesim işi Lehenga Kurti

Bu lehenga kurta tasarımını bir sonraki aile işlevi için giymek üzere kesim işinde satın alabilirsiniz. Altın ile bu çarpıcı mavi ve kırmızı kombinasyonu, her türlü özel durum için mükemmeldir. Dupatta onunla birlikte göz alıcı bir dokunuş katıyor. Bu tür kurti güzel görünüyor ve bu seçiminizde daha fazla beğeni topluyor.

6. Brokar Lehenga Kurta:

Brokar Lehenga Kurta

İşte gardırobunuzun bir parçası olabilecek uzun bir kurta ile güzel bir lehenga. Brokar işi lehenga ve kurta zıt renklerdedir. Muhteşem ve çarpıcı görünecek brokar desenleri seçin. Bu kurti, en yeni Bollywood desenli lehenga kurti koleksiyonudur.,

7. Asimetrik Kurta ile Lehenga:

Asimetrik Kurta ile Lehenga

Bu tasarımcı kurti lehenga çarpıcı bir tarza sahip. Asimetrik kurta, hoş bir his vermek için kesilir ve işlenir. Lehenga zıt renktedir. Lehenga ve kurta üzerinde de altın zari işi yaptırabilirsiniz..

8. Makine Çalışması Lehenga Kurta:

Makine Çalışması Lehenga Kurta

Göz alıcı bir görünüm vermek için makine çalışmasıyla bir lehenga kurti stili de yapılabilir. Kurti uzundur ve makine ile işlendiği tarafta yarıktır. Sade altın lehenga, kıyafete şık bir görünüm kazandırır. Moda tasarımcılarının iyi sanat eserleri var ve tasarımlarına havalı bir dokunuş vermeye çalışıyorlar, bu modayı seçmek için en iyi örnek..

9. Lehenga ile Yuvarlak Boyun Kurta:

Lehenga ile Yuvarlak Yaka Kurta

Bu lehenga ve kurti seti, parlak sarı ve pembe malzemeden yapılmıştır. Sarı kurta, pembe işlemeli derin yuvarlak bir boyuna sahiptir. Kurta’nın 3/4 kolları şık görünüyor. Bu kurta üzerinde herhangi bir basit mücevheri deneyebilirsiniz, bu kombinasyon fonksiyonlarda denemek için iyi bir fikir olacaktır..

10. Kolsuz Kurta Lehenga:

Kolsuz Kurta Leheng

En yeni lehenga Kurti tasarımları arasında ipek lehenga ile bu kolsuz kurta. Kurta uzundur ve yanlarda geniş bir yarık vardır. Çiçek lehenga da geniş bir altın bordüre sahiptir. Bu kolsuz kurta, genç ve dar kesim kızlar veya kadınlar için de güzel bir seçimdir..

11. Altın Baskı Lehenga Seti:

Altın Baskı Lehenga Seti

Bu uzun bir kurta ve lehenga değil ama yine de çarpıcı görünüyor. Altın lehenga göz alıcı ve kısa ve işlemeli bordo kurta oldukça etkileyici. Görünümü tamamlamak için bu setle birlikte bir dupatta takabilirsiniz. Bu, farklı moda zevkiniz için en iyisi olan yarım kolludur..

12. Fırfırlı Kurti ve Lehenga Takımı:

Fırfırlı Kurti ve Lehenga Takımı

Göz kamaştırıcı ve çarpıcı olan bu fırfırlı lehenga kurti elbise stilini satın alın. Fırfırlı kurti uzun kollu ve yuvarlak yakalıdır. Kurta ve lehenga’nın ucundaki nakış işi nefes kesici. Desenin bu stili yüksek bütçeyle gelir ve tasarımı seçiminize göre kişiselleştirebilirsiniz, moda fikrinizi keşfetmek için bu tarz lehenga setini edinin.

13. Jakarlı Kurti ve Lehenga:

Jakar Kurti ve Lehenga

Jakarlı bir malzemeden uzun bir kurti ve lehenga bile satın alabilirsiniz. Bu göz alıcı kurti uzundur ve alevli bir lehenga ile birlikte gelir. Kurti’nin renkleri onu düğünler ve diğer günler için mükemmel kılar..

14. Düğün Lehenga Kurti:

Düğün Lehenga Kurti

Düğün kıyafetlerinizin mükemmel olmasına ihtiyacınız varsa, o zaman uzun kurti ile Pakistanlı bir lehenga için gidin. Bu kırmızı ve altın kombinasyonu, bir gelin için doğru kıyafet. Sette yapılan detaylar ve lehenga’nın parıltısı tek kelimeyle harika.

15. Kurti ile Net Lehenga:

Kurti ile Net Lehenga

Geleneksel bir baskı kurta ile bu alevlendi net lehenga, başka bir harika gardırop koleksiyonudur. Kurta, ön tarafta kavisli bir yarık ile dikilir. Tam baskı kurta, düz ağ lehenga ile çarpıcı görünüyor.

Bir lehenga kurta tasarımı giymek çok değerlidir ve burada gösterilen çeşitli stiller arasından seçim yapabilirsiniz. Yuvarlak yakalı veya yakalı boyunlu, uzun veya kısa kurta alın.