Kurtis’i şekillendirmenin farklı yollarından biri, ghagras veya lehengas’tır. Sadece kullanıcıyı daha kadınsı yapar, ancak kalabalığın içinde öne çıkmasını sağlar. Gelin kıyafetleri, düğün fonksiyonları ve günlük giyim olarak düğünler için en iyi seçeneklerden biridir..

Gharga ile Uzun Kurti’nin Farklı Tasarımları:

Onları birlikte nasıl şekillendireceğinizi bilmek için ghagralı ilk 9 kurtiyi görelim,

1. Lehenga ile Kurti Yarık:

Lehenga ile yarık Kurti

Uzun kurta ve manşetlerinde detaylı işlemeli güzel lengha, etnik işlevlerde giyilmek için mükemmel bir kıyafet. Altın bordürlü kraliyet mavisi lehenga, bütünün daha çekici görünmesini sağlar.

2. Ghagra ile Katı Kurti:

Ghagra ile Katı Kurti

Basit tutmak gerekirse, bu ghagra kurti yazlar içindir. Kontrast baskılı ghagra ile turuncu kurti, günlük etkinlikler için giyilebilir hale getirir. Süper rahattır ve kalın takılarla kombinlenebilir..

3. Lehenga ile Pembe Bhagaluri Kurti:

Lehenga ile Pembe Bhagaluri Kurti

Uzun kurti ile şık lengha, en son trendlere ayak uydurmak ve iltifat almak içindir. Güzel lehenga kurtiye hayat katar ve tüm görünümü zahmetsizce tamamlar. Fazla söze gerek yok dolabınızda bulundurmalısınız..

4. Ghagra ile Georgette Uzun Kurti Suit:

Ghagra ile Georgette Uzun Kurti Takım

Düğün işlevleri, partiler ve geleneksel günler için uygun, ghagralı bu çarpıcı pembe uzun kurta, kullanıcının alacağı her iltifata değer. Kurta ghagra’nın belirli kısımlarında yapılan altın nakışla, tüm görünüm büyüleyici görünüyor.

5. Ghagra ile Süslenmiş Kurti:

Ghagra ile süslenmiş Kurti

Bu, payetler ve ağ kollu ghagra ile ağır mercan pembesi uzun kurti. Ağır süslenmiş bir dupatta ile eşleştirilen bu kıyafet, gelin kıyafeti olarak harika bir seçenek. Pırlanta takılarla veya eşleşen küpelere sahip bazı açıklama kolyeleriyle kombinlenebilir..

6. Ghagra ile Banarasi Kısa Kurti:

Ghagra ile Banarasi Kısa Kurti

Yukarıdaki mavi payetli banarasi kurti ghagra ile çarpıcı ve şıklığın ne olduğunu bilen modern çağ kadını için. Altın işlemeli yeşil Ghagra tüm görünümü vurgular. Kurti ile çift ghagra görünümü tamamlamaktır.

7. Ghagra ile Mulmul Kurti:

Ghagra ile Mulmul Kurti

Sarı ghagralı bu fildişi kurti, gözlerini uzak tutamayacak bir şeydir. Kurti’nin sınırındaki altın payetler onu daha da güzel kılıyor. Ayrıca tüm kıyafeti tamamlamak için eşleşen bir dupatta ile birlikte gelir. Uzun kurti olan bu ghagra, geleneksel etkinlikler için idealdir..

8. Ghagra ile Yüksek Boyun İpek Kurti:

Ghagra ile Yüksek Boyun İpek Kurti

Bu günlerde çıtalı kurtiler çok talep görüyor ve ghagralı bu çıtalı yüksek boyunlu uzun kurta, sahip olmayı seveceğiniz bir şey. Kurti’nin boynunda ve bordüründe güzel bir detay var ve ipek kırmızısı ghagra görünümü tamamlıyor. Ağır görünüyor ama bu, farklı bir moda anlayışıyla her zaman iyi bir seçim olacaktır..

9. Ekli Ghagra ile Gota Kurta:

Ekli Ghagra ile Gota Kurta

Kurta setinin her yerinde güzel tafta astarlı ghagra ile çarpıcı rani pembe kurta anında dikkat çekiyor. Bütün görünüm kraliyet havası verir ve düğünlerde ve geleneksel işlevlerde giyebileceğiniz bir şeydir. Bunu ofisinizdeki herhangi bir özel işlevde giymeyi planlıyorsanız, bu ghagra kurta güzel görünüyor..

Değişen çağda, değişen trendlere ayak uydurmak gerekiyor. Kurtileri ghagra ve lehengalarla eşleştirmek, giyinme tarzınıza dahil edebileceğiniz ve her zaman modaya uygun olabileceğiniz harika seçeneklerdir. Düşük ve yüksek bütçeli seçiminize göre piyasada iyi bir kurti ghagra seçeneği elde edeceksiniz. Durum ne olursa olsun, daha az çabayla şaşırtıcı derecede güzel görünebilirsiniz..