Uzun kurtiler son moda trendidir. Bu uzun kurtileri güzel tozluklarla eşleştirin. Kurtlarınıza uygun taytları seçin. Çevrimiçi olarak çok çeşitli kurtalar ve tozluklar bulunmaktadır. Bunları koleksiyonunuza ekleyin ve moda anlayışınızı geliştirin. İşte taytlı birkaç kurti,

Kadın Taytlı Farklı Uzun Kurtiler:

Taytlı en iyi 9 kurti arasından seçim yapın,

1. Hayvan Baskılı Siyah Kurti:

Hayvan Baskılı Siyah Kurti

Tozluklu bu güzel siyah uzun Kurti, gündelik giyim için uygundur. Kolları ve bordürleri için hayvan baskılı siyah uzun kurti tozluk, ona güzel bir etnik görünüm kazandırıyor. Üç adet dördüncü kollu olup viskon malzemeden üretilmiştir. V yakalıdır ve siyah tozluk moda değerine katkıda bulunur..

2. Günlük Baskılı Kadın Kurti (Mavi):

Günlük Baskılı Kadın Kurti (Mavi)

Beyaz tozluklu güzel bir mavi kurti. Dörtte üç kolu ve bir kayık boynu vardır. Açık mavi detaylara sahip mavi kurti çok şık görünüyor. Mükemmel bir gündelik giyimdir. Pamuktan yapılmış ve çok rahat ve yumuşak görünüyor.

3. Çiçek Baskılı Kadın A-line Kurta:

Çiçek Desenli Kadın A Kesim Kurta

Marka yakalı çok renkli bir kurta. Dörtte üç kolu var ve üzerinde kalın çiçek baskıları var. Bu çok rahat ve moda görünüyor. Alevli dipli bir A hattı kurtadır. Bir çift güzel tozluk ile takım yapın ve bu, zarafetinize katkıda bulunur. Partiler için en uygun.

4. Macenta Baskılı Kurta:

Macenta Baskılı Kurta

Çok geleneksel görünen güzel bir macenta kurta. Dörtte üç kollu ve tatlı kalp boyun şekline sahiptir. Güzel etnik baskılar kurtiye güzellik katıyor. Hardal tayt çok yakışmış. Günlük giyim ve ofisler için giyilebilir..

5. Mavi Baskılı Kurti:

Mavi Baskılı Kurti

Mavi baskılı bir kurti, tüm gündelik durumlar için kesinlikle harika görünüyor. Bu suni ipekten yapılmıştır ve dörtte üç kolu vardır. Mandalina tasması vardır. Güzel bir düğme plakası var. Kurti’nin baskı detayı hoş bir görünüm verir. Malzeme yumuşak ve bakımı kolaydır. Mavi tozluk ile eşleştirin

6. Yeşil Baskılı Kurta:

Yeşil Baskılı Kurta

Beyaz tozluklu açık yeşil kurta. Günlük giyim için idealdir. Yeşil baskılı uzun kurta ve tozluk, diğerlerini kıskançlıkla yeşile çevirir. Bunu koleksiyonunuza ekleyin. Pamuktan yapılmıştır ve dörtte üç kolludur. Yakadaki bağlama detayı çok şık duruyor.

7. Bej Baskılı Kurta:

Bej Baskılı Kurta

Viskon malzemeden yapılmış güzel bir kurta. Dörtte üç kolu var ve baskılı kurti çok şık görünüyor. Bej rengi kurtaya etnik bir his verir. Kurta’nın güzel tavus kuşu baskısı etnik bir bükülme verir. Siyah tozluk ile eşleştirin. Partiyi sallamaya hazır olun.

8. Yeşil Katı Kurta:

Yeşil Katı Kurta

Dörtte üç kollu muhteşem bir yeşil kurti. Rulo kolları vardır. Yeşil kurti ile kırmızı kombinasyonu güzelliğe katkıda bulunur. Kayık boynu vardır. Krepten yapılmıştır ve malzeme çok yumuşak ve hafiftir. Tozluklu bu uzun kurta gündelik giyim için uygundur. Kırmızı tozluklarla eşleştirin.

9. Pembe İşlemeli Kurta:

Pembe İşlemeli Kurta

Bu büyüleyici pembe işlemeli uzun kurti ve tozluk, tüm gündelik etkinlikler için uygundur. Kolsuz kurti çok şık görünüyor. Kurti üzerindeki nakış işi çok güzel. Beyaz tozluklarla eşleştirin. Rayondan yapılmıştır ve bakımı kolaydır.

Taytlı bu uzun kurtiler gündelik giyim, ofis giyimi, partiler ve sosyal toplantılar için uygundur. Bu moda kurtilerden güzel bir koleksiyona sahip olun ve onları şık bir şekilde sergileyin.