Kurti, çok çekici görünmek için kadın kızların en uygun stili oldu. İyi zamanlardan beri, Kurtis kadınlara standartlaştırılmış yeni bir görünüm kazandırıyor. Ancak trendin değişmesiyle birlikte sade düz kesim Kurtis’in yerini düz kesim, Anarkalı takım elbise, casual kısa boy gibi şık tasarımlar aldı. Bu da kadınlara benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Profesyonel görünümden evlilik görünümüne kadar, görünümünüzü geliştirmek için harika desenlerle gelirler..

Modadaki Bayanlar İçin Güzel ve Şık Frock Style Kurtis:

Kızlar için en iyi 15 frak Kurtis’e bakalım.

1. Tasarımcı Frock Style Kurti:

Tasarımcı Frock Style Kurti

Herkes ve her durum için bir tane var. Ancak unutmayın, bir kurta ne kadar güzel olursa olsun, doğru şekilde ve uygun diplerle şekillendirilmezse düz düşebilir. Rop tarzı Kurti, eteğin uzunluğunu kolayca taşıyabilen uzun boylu bayanlar için mükemmeldir. Kısa boylu kadınlar daha da kısa görünebilir.

2. Kısa Frak Stili Kurti:

Kısa Frak Stili Kurti

Dizde biten kısa kurtiler sizi daha kısa gösterir. Bu kısa rop Kurti’ye sade bir görünüm verilmiş ve elleri ipek iplik ve yuvarlak yaka tasarımı ile tasarlanmıştır. Georgette malzemeden yapılmış frak, iç kısımda polka görünümüyle pamuklu ipekten yapılmıştır ve frak’a kusurlu bir görünüm verir..

3. Uzun Frock Tarzı Kurti:

Uzun Frock Tarzı Kurti

Uzun frak tarzı Kurti’ye, akşam partilerine katılmak için en iyisi olan bir gece elbisesi görünümü verildi. Hafif ila orta kusurlu Kurti’ye paketlenmiş tasarımla sınırlı boyun tasarımı verilir. Tam oturan bir görünüm vermek için elbiseye bel kısmında kemer görünümü verilir. Aynı zamanda daha uzun bir görünüm sağlar.

4. Model Frak Stili Kurti:

Model Frak Stili Kurti

Kalın pamuklu malzemeden yapılmış frak tarzı tasarımlar gevşek bir şekilde gelir. Elbisenin boyun kısmına çiçek görünümü veren Keşmir işi verilmiştir. Elbisenin ucuna, elbiseye şemsiye tarzı bir görünüm veren yünlü dolaplar verilir. Kadın kıyafeti partiler ve piknikler için de yapılır..

5. Frak Desen Türü Kurti:

Rop Desen Türü Kurti

Sadece çok işleri varsa veya çok rahatlarsa her zaman giyemeyeceğiniz bu Kurti frakını ortaya çıkarın. Yepyeni bir kıyafet olmak için bu frak tipi Kurtileri kapatabiliriz. Yeni bir büküm görünümüyle frak stilinizi ve yeni bir kesimi elde edin veya kameez üstlerini yeniden dikerek ve değiştirerek yaratıcı olun & dipler.

6. Parti Giyim Frock Tarzı Kurti:

Parti Giyim Frock Style Kurti

Bu, insanların durumlar için giydiği en yeni frak tarzı Kurtis’lerden biridir. Bu Kurti’nin etek boyları asimetriktir ve bu nedenle önden kısa ve arkadan uzun olabilir. Bu, tüm moda evlerinde yetişen en trend tasarım stillerinden biridir..

7. Pamuklu Frock Tarzı Kurti:

Pamuklu Rop Tarzı Kurti

Özellikle yaz aylarında yere kadar uzanan ve size asil bir görünüm veren Cotton kurta. Koyu renk ve açık renkler, giyinme tarzınız için güneşi çekici hale getirecektir. Bu nedenle Cotton Frock Style Kurti’yi seçme şekliniz gardırop olacak tüm gözler size tutkulu bireylerle bakacak..

8. Yaka Yaka Rop Stili Kurti:

Yaka Yaka Frak Stil Kurti

Parlak bir zihne sahipseniz, çeşitli dolaplarda bloklara ayrılmış cesur renklerle gelen kurta frak ile doğru seçimi yapabileceksiniz. Rengarenk boyun tasarımlarınız için doğru seçimi seçmenin en iyi yolu rop her durum için kullanacaktır. Ve doğru renk kombinasyonunu seçtiğinizde güzel görünüyor.

9. Gündelik Giyim Frock Tarzı Kurti:

Günlük Giyim Frak Stil Kurti

Curtis’in evine mükemmel bir yenilik, bunlar Kurtis’in birçok yönden frak tarzı Kurti tasarımları. Vücudunuza doğru rengi seçerek profesyonel bir görünüm katabilirsiniz. Bunun dışında, çok kıyafetli görünen cildinize dosttur. Pek çok tutkulu giyim bugün internette çeşitli modellerin kendilerini davet etmesi için gösteriliyor..

10. Çocuklar Frock Tarzı Kurti Giyiyor:

Çocuklar Frock Tarzı Kurti Giyiyor

Moda delisi çocuklar, Kurtis’in güzel kıyafetlerinin görünüşlerini denemek için doğru fırsata sahip olacaklar. Bilinçli insanlar için bir tarzdır ve onlar için en iyi takım elbiseyi seçerken her zaman onlar için en iyisini isterler. Çocuklar için soyutlamalarında güzel kurtaları varsa, bebekler çok şanlı görüneceklerdir..

11. Baskılı Frock Tarzı Kurti:

Baskılı Frak Stil Kurti

Bu, birçok frak modeli Kurtis için yeni bir çeşittir ve daha kısa bir etekle birlikte gelir. Partiler ve etkinlikler için giydiğinizde gerçekten modaya uygun görüneceksiniz. Kurta için doğru tozluk seçimi yapılmalıdır. Piyasaya yönelik en son teknoloji ve moda ile gerekli moda gardırobunu buradan alın.

12. Yaza Özel Frock Tarzı Kurti:

Yaza Özel Frak Stil Kurti

Güzel görünmesi için çeşitli desenlerle Yaza Özel kurtalar. Bu, Kurtis’in pamuklu rop stilinin benzersiz bir stilidir ve kaplama, size zengin bir görünüm sunmak için doğrudan belden başlar. Kurta ile birlikte farklı türde mücevherler ve moda ayakkabılar giyebilirsiniz..

13. Batı Giyim Frock Tarzı Kurti:

Batı Giyim Frock Tarzı Kurti

Tarz yenilikçidir, bir kat kumaş diğer frak deseni Kurti ile örtüşür. Eşsiz bir tarz yaratmak için, farklı tarzları gördüğünüz, kendi nihai modanızın başkaları için çok kıyafet gibi göründüğü farklı bir güzel hava frak tarzı Kurtis giyin..

14. Kolsuz Frock Tarzı Kurti:

Kolsuz Frak Stil Kurti

Görünümünüzü denemek istiyorsanız, Hint-batı kurta süslemeniz gereken parçadır. Bu tür frak kurti aynı zamanda düşük kollu ve bol kesimli şık bir görünüme sahiptir. Dikdörtgen bir vücut şekliniz olması koşuluyla, bunlar tozluk veya kot pantolonlarla giyilebilir..

15. Anarkalı Frock Tarzı Kurti:

Anarkalı Frock Tarzı Kurti

Bu uzun rop tipi kurtiler, antik Anarkali tarzı elbiselerden ilham alıyor. Uzun kurtiye beline kadar dar verilirken, oradan sonuna kadar tamamen yüksek kusurlar verilir. Alıştırma tasarımı ile sonunda düğünler için cömert bir görünüm verir..

Kadın kıyafeti Kurti, çok yönlü bir değişiklik yapıldığında artık moda olan geleneksel Hint tasarımlarından biridir. Kadın kıyafeti Kurti, her durum için mükemmel bir eşleşme sağlayan bir giysidir..