Birinci sınıf desen ve tasarımlarda mevcut olan en büyük altın kurta kataloğunu keşfetmeye hazır olun. Tasarımcı kurtilerden Anarkalı kurtilere, sade kurtilerden baskılılara, kısa kurtlardan uzun kurtlara ve ayrıca geleneksel olanlardan modernize olanlara kadar her şeyi bulabilirsiniz..

Kadınlar ve Erkekler İçin En İyi Altın Kurta Tasarımları:

Bu tür kıyafetleri arıyorsanız, aşağıdaki Top 9 altın kurti veya kurta tasarımına bir göz atmalısınız.,

1. Altın Süslenmiş Kurti:

Altın İşlemeli Kurti

Altın gölgeli ipek malzemeden yapılmış bu modern ve modaya uygun kurtiye bir göz atın. Sade, yakasında ve kollarında ince boncuk bordürlüdür. Bu kısa altın kurti tasarımının geniş bir boynu ve dörtte üç kolu vardır..

2. Altın İpek Günlük Kurti:

Altın İpek Günlük Kurti

Bu kolsuz Altın kurti, ham ipek malzemeden yapılmıştır. Kurta’nın her yerinde uzunlamasına şık bir nakış tasarımına sahiptir. Bazı etnik dokunuşlar için boyun tasarımında bazı boncuklar da verilmiştir. Bu kurti kısa kurtiler kategorisine giriyor.

3. Altın Uzun Ceket Kurti:

Altın Uzun Ceket Kurti

Tafta adı verilen yumuşak ve pürüzsüz ipeksi bir malzemeden yapılmış bu şık Altın kurtiyi keşfedin. Ön tarafında bir fermuar açıklığı ile her yerinde cicili bicili baskı vardır. Bu kısa kurti tasarımı, S, M, L ve XL gibi çeşitli boyutlarda da mevcuttur..

4. Altın Bej Uzun Kurti:

Altın Bej Uzun Kurti

Kumaşın altın gölgeli ağ malzemeden yapıldığı bu uzun altın kurti tasarımına göz atın. Sizi mükemmel bir şekilde gösterecek tipik kesimleri ve yırtmaçları vardır. Bu tam kollu kurti, koyu gölgeli tozluklarla uyumsuz olabilir.

5. Poly Rayon Düz Altın Kurti:

Poly Rayon Düz Altın Kurti

İşte dörtte üç kollu olan yaka boyunlu altın kurti. Poli rayon kumaş kullanır ve tamamen düz dokumadır. O kadar sade ve şık ki gündelik bir giyim için tercih edilebilir. Bu tür kurtiler dört boyutta mevcuttur.

6. Altın İplik İşlemeli Altın Kurti:

Altın İplik İşlemeli Altın Kurti

Gözünüz geleneksel jakarlı malzemeden yapılmış bu etnik altın kurti üzerinde olsun. Üzerinde gerçekten çarpıcı görünmesini sağlayan güzel ve fantastik krem ​​gölgeli işlemeler var. Bu tür süslü kurtiler, özel gün kıyafetleri olarak yaygın olarak seçilmektedir..

7. Uzun Tasarımcı Altın Kurti:

Uzun Tasarımcı Altın Kurti

Sadece bu süper ve modern Anarkali kesim altın kurtiye bir göz atın. Tamamen altın çiçeklerden basılmış bir koşu malzemesidir. Yarım kollu ve taban uzunluğu kurti, bu da onu olağanüstü görünmesini sağlıyor..

8. Erkekler için Modern Tasarım Altın Kurta:

Erkekler için Modern Tasarım Altın Kurta

Lacivert çizgili altın bir kurta içeren bu yeni erkek koleksiyonunu kapın. Etnik ve gündelik giyim olarak giyilebilir. Seçmek için çeşitli boyut seçenekleriniz var.

9. Erkekler için Düğün Serisi Altın Kurta:

Erkekler için Düğün Serisi Altın Kurta

Ön tarafta nakış işleriyle dolu erkekler için bu altın kurta düğün koleksiyonuna göz atın. Bu, erkek düğün koleksiyonu için mükemmel bir seçimdir. Bu, görünüşünü en iyi tamamlayan şal ve pijama ile uyumlu..

Kurtis, bu yıllarda hem erkekler hem de kadınlar arasında popülerliğini kazanmıştır. Giyen kişiye havalı, etnik ve aynı zamanda rahat bir görünüm vermeleri nedeniyle yaygın olarak seçilirler. Sevgili kardeşine veya akrabasına hediye vermek isteyenler bu altın kurtayı da bir hediye seçeneği olarak düşünebilirler..