Kurtalar hem erkekler hem de kadınlar için en rahat giysidir. Ama bekleyin, şimdi basit kurtanızı giymeyi daha heyecanlı hale getirebilirsiniz. Bir kurta, bir ceket ekleyerek daha şık hale getirilebilir. Ceketler kurtaya dikilebilir veya diğer kurtalarla karıştırıp eşleştirmek için ayrı olarak giyilebilir. Hem erkekler hem de kadınlar, resmi ve gündelik giyim için mükemmel olan bu giysileri giyebilir..

Modadaki Bay ve Bayan Kurta Ceketlerinin Son Tasarımları:

İşte kesinlikle beğeneceğiniz en iyi 15 kurta ceketi sunuyoruz.

1. Ceketli Pamuklu Kurti:

Ceketli Pamuklu Kurti

Baskılı ceketli bu mercan pamuğu kurti, hem gündelik hem de resmi giyim için en iyisidir. Ceket kombinasyonlu kurta, yapılandırılmış bir görünüm sağladığı için tam size göre..

2. Kurti ile Ekli Ceket:

Kurti ile Ekli Ceket

İşte memur müdavimleri için iyi çalışan ceket kombinasyonu ile kolay bir kurti. Baskılı ekli ceket, düz kurti ile harika görünüyor. Kurti’nin stili düzdür ve bir churidar ile güzel görünür.

3. Uzun Ceket Kurti:

Uzun Ceket Kurti

Sade kurti ile bu kareli ceket sizin için başka bir seçenek. Uzun ceket tarzı kurti, uzun bir görünüm elde etmek için harika. Baskı da çok modern ve modaya uygun. Bu, normal ofis giyimi olarak kullanışlı, çok çekici bir kurti ceketidir..

4. İşlemeli Ceket:

İşlemeli Ceket

Bu ceket tarzı kurti, düz, yüksek, alçak bir etek çizgisine sahiptir. Ceket geleneksel ve geometrik desenlerde işlenmiştir. Çok trend ve şık görünüyor. İşlemeli deseni seven kadınlar, düzenli partileri için bunu mutlaka deneyebilir..

5. Kravatlı Ceket:

Kravatlı Ceket

Ceket desenli bu kurti oldukça çiçek tonlarına ve hoş parlak renklere sahiptir. Ceketin önünde rahat ve sıkı olması için bağları vardır. Ceket başka giysiler üzerine de giyilebilir. Bu, kot pantolonlarda da kullanmak için en iyisidir; üniversiteye giden kızlar, kolej gezileri veya kolej işlevleri için bu modeli deneyebilir.

6. Kurti’li Tasarımcı Ceket:

Kurti ile Tasarımcı Ceket

İşte özel işlevler ve durumlar için giyebileceğiniz tasarımcı bir ceket. Ceketin şık kesim şekli gerçekten etkileyici. Bayanlar için ceketli bu kurta, vesilelerle kafaları çevirecek. Bu ceketli kurti tasarımcı koleksiyonundaki en iyi malzeme kullanılarak yapılır..

7. Asimetrik Ceket:

Asimetrik Ceket

Ceketli bu sevimli gri pamuklu uzun kurti, farklı bir şey arıyorsanız tam da ihtiyacınız olan şey. Ceketin asimetrik kesimi dikkat çekiyor. Ceketin altındaki şık kurta da asimetrik bir tarzda kesilmiş. Bu, normal işlevler için en iyi seçimdir.

8. Kısa Ceket Kurti:

Kısa Ceket Kurti

Kurti ile bu sevimli kısa ceketi de tercih edebilirsiniz. Bu kurta ve ceket, baskılı geleneksel renklerde sizin olabilir. Kısa ceket gardırobunuza güzel bir katkı sağlar. Boyu uzun olan kızlar, gündelik kullanımları için bu kıyafeti denemeliler..

9. Uzun Kollu Ceket:

Uzun Kollu Ceket

Uzun kollu ceketli bu georgette kurti, durumlar için mükemmeldir. Ceketli bayanlar kurti, üzerinde yapılan detaylarda karmaşıktır. Ceket üzerindeki altın işlemeler, size muhteşem bir kıyafetin zarafetini verir. Malzeme ipek gibi görünüyor ama kalabalığın arasında akılda kalıcı bir görünüm veriyor; bir sonraki tören partileriniz için bu ceketi deneyin.

10. Kurti ile Yakalı Ceket:

Kurti ile Yakalı Ceket

Serin ve şık bir ceketle her zaman beyaz bir kurta taşıyabilirsiniz. Bu ceket parlak sarı ve indigo baskılardan yapılmıştır. Beyaz kurta basittir, ancak parlak ceketle çok hoş görünür. Boykot saç modeli olan bir kız için, ceket tarzı kurti kullanmayı planlıyorsa, bu saç modeline en uygun yakalı ceket olarak en iyi kıyafet budur..

11. İnce Omuz Ceketi:

İnce Omuz Ceketi

Kadınlar için ceketli bu tasarımcı kurta, törenler için mükemmeldir. Ceket, ince bir omuz kısmına sahip olduğu için farklıdır. Bu, desenli tasarımlarla iyi işlenmiştir. Bu tamamen kolsuz, bu yüzden sade ama güzel görünmek isteyen dar kesim kızlar bu ince omuz ceketini kesinlikle deneyebilir.

12. Kurta ile Dokulu Ceket:

Kurta Desenli Dokulu Ceket

İşte erkekler için bir ceket ile serin bir kayrak rengi dokulu kurta. Ceket arduvaz renginden yapılmıştır ve kısa kollu beyaz bir kurta ile eşleştirebilirsiniz. Yapılandırılmış ceket, resmi giyim için bile mükemmeldir. Bu, erkekler ve kolejde benzersiz kıyafetlerini sergilemeyi seven erkekler için en iyi seçimdir; o zaman, kolej festivali için bu kalıbı deneyebilirler.

13. Kurta ile İpek Ceket:

Kurta ile İpek Ceket

Bir başka güzel ceket kurta tasarımı, erkekler için ipek ceket ve kurta. Bu durum ve törenler için mükemmeldir. Bu uzun ceket ipek brokar malzemeden yapılmıştır ve görünüm açısından zengindir. Altındaki düz kurta uzun kollu ve düz kesimdir. Bu, dini giyim olarak veya herhangi bir aile bir araya gelerek ev işlevlerini de kullanabilir..

14. Mandalina Yaka Kurta Ceket:

Mandalina Yaka Kurta Ceket

Bu mandalina yakalı ceket, resmi giyim için idealdir. Kontrast yaka ve düğmeler, cep yarığı ile birlikte gri ceketle harika. Bunu herhangi bir renk kurta ile eşleştirebilirsiniz, ancak beyaz bir kurta daha zarif görünecektir. Taze bir görünüm istiyorsanız, beyaz renkli bu tür kurta ceket iyi bir seçim olacaktır..

15. Cepli Baskılı Ceket:

Cepli Baskılı Ceket

Bir sonraki geziniz için bu cep stili baskılı ceketi deneyin. Ceket brokar işçiliğinden yapılmıştır ve mandalina yakalıdır. Düğmeli ceket, giysiye hoş bir ince görünüm hissi verir. Erkeklerin sakalı vardır; daha sonra partide kutlama zamanları için bu kıyafeti deneyebilirler..

Ceketli Kurta, hem erkekler hem de kadınlar için modaya uygun bir seçenektir. Gelenekseldirler ve size eksiksiz bir görünüm verirler. Kolsuz veya kollu ceketleri deneyebilirsiniz. Ceketler baskılı veya düz olabilir. Hatta işlemeli veya brokar işi ile yapılabilirler. İyi bir zindeliğiniz ve iyi bir vücut tipiniz varsa, erkekler veya kadınlar kesinlikle uygun moda ifadesi verecek herhangi bir ceket kurta deneyebilir..