Radžastano kraštas Radžastanas turi gražią, gyvybingą ir gyvą kultūrą. O jų kostiumai gražiai atspindi jų kultūrą. Nuo ghagrų iki Jaipuria pagris viskas atrodo vienodai stulbinančiai ir gyvybingai. Negalite praleisti jų „Rajasthani Kurti“ dizaino, daugiausia pagaminto iš medvilnės ar šilko. Jų „Bandhani“ ir „Bandhej“ drabužiai spalvingai išryškina jų kultūrą.

Populiarūs Radžastano Kurtio dizainai moterims su vaizdais:

Pažvelkime į kai kuriuos nuostabius Radžastano Kurti dizainus, kad sužinotume daugiau apie juos.

1. Radžastano veidrodinis darbas Kurtis:

Radžastano veidrodinis darbas Kurtis

Šis gražus veidrodinis kūrinys yra ryškus veidrodinio darbo, atlikto Radžastano kostiumais, pavyzdys. Sportuokite šį „Kurtis“ su stambiais papuošalais, kad užbaigtumėte išvaizdą. Tai nešiotis yra šiek tiek sunku, tačiau jūs galite jį naudoti savo tradicinei kolegijos dienai.

2. Įžiebta Radžastano Kurta:

Užsidegusi Radžastano Kurta

Pirmiau minėta Radžastano stiliaus kurta yra etninių ir šiuolaikinių stilių mišinys. Išsiplėtęs stilius suteikia naudotojui pranašumą ir išryškina unikalumą. Galite juos derinti su kelnėmis, palazzo ar antblauzdžiais. Tai geriausia Kurti rūšis; kai planuojate aplankyti Radžastaną, išbandykite šią aprangą, kad pajustumėte jų kultūrą šalia jūsų.

3. Radžastano spausdinta Kurti:

Radžastano spausdinta Kurti

Naudojant įvairias technikas ir spalvas, šis Radžastano spaudinys Kurti taip pat išryškina Radžastano kultūros eleganciją. Jis gali būti derinamas su juvelyriniais dirbiniais ir sidabro papuošalais. Tai gera apranga aukštoms merginoms arba toms merginoms, kurios mėgsta išbandyti mažai unikalių funkcijų idėjų.

4. Radžastano lapų motyvas Kurti:

Radžastano lapų motyvas Kurti

Naudodamas paprastus motyvus, šis „Kurti“ dėvėtojui suteikia subtilų, tačiau gražų vaizdą. Yra daugybė būdų, kaip apsirengti šiais „Kurtis“, pavyzdžiui, su antblauzdžiais ar džinsais. Šis „Kurti“ idealiai tinka dėvėti kasdien ir kolegijoje. Šviesiai žalia spalva suteikia šiam Kurti naują išvaizdą; lapų atspaudas šiame Kurti atrodo pasakiškai. Kolegijos merginos tikrai gali rinktis šį Kurti.

5. Radžastano geometrinių blokų spausdinimas Kurti:

Radžastano geometrinių blokų spausdinimas Kurti

Šis „Kurti“ dizainas leidžia dėvėtojui atrodyti lieknai dėl nesuprantamų raštų, naudojant išskirtinę blokų spausdinimo techniką. Lengvai suporuojami su antblauzdžiais ir Radžastano mojris, „Kurtis“ suteikia gražią atmosferą. Tos merginos, kurios mėgsta studijuoti kai kuriuos geometrinius modelius, gali išbandyti unikalią savo aprangos idėją ir gauti šį geometrinį modelį Kurti.

6. Radžastano gėlių atspaudas Kurti:

Radžastano gėlių atspaudas Kurti

Puikiai sukurtas sudėtingo dizaino, šis „Kurti“ dizainas atrodo labai gražus. Idealiai tinka dėvėti kasdien, derinkite jį prie atitinkamų papuošalų, kad užbaigtumėte išvaizdą. Tai patogu kasdieniniam koledžo laikui.

7. Radžastanas Georgette Kurti:

Radžastanas Georgette Kurti

Ši dizainerio kurta naudoja ryškias spalvas, į kurias malonu žiūrėti ir sulaukti daug komplimentų. Norint užbaigti išvaizdą, reikia minimalių papuošalų. Tai ypač gerai atrodo toms merginoms, kurių ūgis žemas; gražiai tai jiems atrodo. Maišytų spalvų Kurti taip pat suteikia išskirtinį vaizdą minioje.

8. Radžastano Bandhejus, atspausdintas Kurti:

Radžastano Bandhejus atspausdino Kurti

Šis „Bandhej Kurti“ gali būti naudojamas kasdien. Nėra siuvinėjimo ar šilko siūlų, o grynos medvilnės ir minimalių dizainų moterims, kurios mėgsta tai padaryti paprastai. Tai geriausia vasaros sezonui; tai padeda lengvai prižiūrėti įprastus daiktus. Jokio sandarumo prie kūno, todėl merginos gali lengvai dirbti visą dieną.

9. Radžastano tunikos stiliaus Kurti:

Radžastano tunikos stiliaus Kurti

Šie tunikos stiliai „Rajasthani Kurta“ suteikia turtingą jausmą. Dizainas yra gražus ir sudėtingas, todėl dėvėtojas išsiskiria. Tokį „Kurtis“ galite rasti internete, todėl įsitikinkite, kad turite jį specialiems oficialiems renginiams. Tai juodas „Kurti“ komfortas su baltos spalvos kelnėmis ar džinsais, taip pat gaukite šį modelį savo kolegijos dienomis.

10. Radžastano atsitiktinis spausdintas Kurti:

Radžastano kasdienis atspausdintas Kurti

Jei norite išbandyti tradicinę aprangą, įsigykite šį kasdienį atspausdintą „Kurti“ savo įprastiems daiktams. Rožinės spalvos kūrinys su raudonos spalvos antblauzdžiais suteikia jaukumo ir vasaros sezonui. Medžiaga medvilnė ir patogi rankovėms rankovėmis. „Collor“ suteikia gražią išvaizdą, kad sukurtų pilną indišką aprangą.

11. Radžastano trumpasis Kurti:

Radžastano trumpasis Kurti

Trumpi Kurtis yra labai madingi, todėl savo drabužių spintoje turite turėti trumpą Radžastano Kurti. Jis gali būti lengvai dėvimas su juodais džinsais ir papuošalais. Išbandykite ir kelnes.

12. Radžastano kratinys Kurti:

Radžastano kratinys Kurti

Patchwork yra toks įprastas Radžastano kostiumų, ir šis Kurti dizainas yra puikus to pavyzdys. Būdami Radžastane, jūs turite paimti rankas į šį Kurtį.

13. Radžastanas Anarkali Kurti:

Radžastanas Anarkali Kurti

Jūs galite pajusti Radžastano kultūros turtingumą vilkėdami tokį ilgą Anarkali Radžastano Kurti. Turėdami porą mojris ir Rajasthani sidabro papuošalų, galite užbaigti išvaizdą kaip profesionalai.

14. Rajasthani Tassled Kurti:

Radžastano Tassled Kurti

Kadangi kutai drabužiuose yra madingi, galite pasirinkti Radžastano stiliaus Kurti su kutais. Tokie dizainai atrodo taip išskirtinai ir yra puikus pasirinkimas ypatingoms progoms.

15. Rajasthani Kurti su aukštu kaklu:

Rajasthani Kurti su aukštu kaklu

Šie Rajasthani medvilniniai „Kurtis“ su aukštu kaklu idealiai tinka biuro įvaizdžiui, tuo pačiu metu atrodo elegantiškai ir elegantiškai. Jis gali būti derinamas su antblauzdžiais arba džinsais su minimaliais papuošalais ir aksesuarais.

Tokia gyvybinga kultūra, savo spintoje turite turėti Kurtis iš Rajputs žemės. Nes jie ne tik leidžia atrodyti be pastangų gražiai, bet ir suteikia gerą nuotaiką. Čia yra neįtikėtinas Radžastanas. Šiuose „Kurtis“ gausite plačią kolekciją ir įvairovę; taip pat išbandykite kai kurias internetines parinktis. Pagal savo biudžetą gausite gerą Radžastano Kurtį kasdieniam naudojimui ir intensyviam vakarėliui.

Išbandykite keletą sezoninių drabužių kolekcijų pagal Radžastano modelį, įsigykite individualių rankdarbių dizainų Radžastano kolekcijoje. Tai Indijos etninis drabužis, kuris suteikia tinkamą Indijos kultūros apibrėžimą; tai suteikia tinkamą komfortą ir jausmą, lyg būtumėte indėnas.