Rajputların ülkesi Rajasthan, güzel, canlı ve canlı bir kültüre sahiptir. Ve kostümleri kültürlerini güzel bir şekilde yansıtıyor. Ghagralardan Jaipuria pagris’e kadar her şey eşit derecede çarpıcı ve canlı görünüyor. Çoğunlukla pamuk veya ipekten oluşan Rajasthani Kurti tasarımlarını kaçıramazsınız. Bandhani ve Bandhej kıyafetleri, kültürlerini renkli bir şekilde ortaya koyuyor.

Görüntülü Bayanlar İçin Rajasthani Kurtis’in Trend Tasarımları:

Onlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için bazı muhteşem Rajasthani Kurti tasarımlarına bir göz atalım..

1. Rajasthani Ayna Çalışması Kurtis:

Rajasthani Ayna Çalışması Kurtis

Bu güzel ayna çalışması kurti, Rajasthan kostümlerinde yapılan ayna çalışmalarının çarpıcı bir örneğidir. Görünümü tamamlamak için bu Kurtis’i kalın mücevher parçalarıyla spor yapın. Taşıması biraz ağır ama bunu geleneksel üniversite gününüz için kullanabilirsiniz..

2. Alevlendi Rajasthani Kurta:

Alevlendi Rajasthani Kurta

Yukarıdaki Rajasthan tarzı kurta, etnik ve modern tarzların bir karışımıdır. Genişletilmiş stil, kullanıcıya bir avantaj sağlar ve benzersizliği ortaya çıkarır. Bunları pantolon, palazzo veya tayt ile kombinleyebilirsiniz. Bu en iyi Kurti türüdür; Rajasthan’ı ziyaret etmeyi planladığınızda, kültürlerini yakınınızda hissetmek için bu kıyafeti deneyin..

3. Rajasthani Baskılı Kurti:

Rajasthani Baskılı Kurti

Çeşitli teknikler ve renkler kullanan bu Rajasthani baskısı Kurti, Rajasthani kültürünün zarafetini de ortaya çıkarıyor. Jhumkis ve gümüş takılar ile eşleştirilebilir. Bu, uzun boylu kızlar veya işlevler için küçük benzersiz fikirler denemeyi seven kızlar için iyi bir kıyafet..

4. Rajasthani Yaprak Motifi Kurti:

Rajasthani Yaprak Motifi Kurti

Basit motifler kullanan bu Kurti, kullanıcıya zarif ama hoş bir görünüm verir. Bu Kurtileri tozluk veya kot pantolon gibi giydirmenin birkaç yolu vardır. Bu Kurti, günlük kullanım ve kolej için de idealdir. Açık yeşil renk bu Kurti’ye taze bir görünüm verir; Yaprak baskısı bu Kurti’de harika görünüyor. Kolej kızları bu Kurti’yi kesinlikle tercih edebilir.

5. Rajasthani Geometrik Blok Baskı Kurti:

Rajasthani Geometrik Blok Baskı Kurti

Bu Kurti tasarımı, ayırt edici bir blok baskı tekniği kullanan zor desenler nedeniyle kullanıcının ince görünmesini sağlar. Tozluklar ve Rajasthani mojrisleriyle kolayca eşleştirilen Kurtiler, güzel bir hava verir. Bazı geometrik desenleri incelemeyi seven kızlar, kıyafetlerinde benzersiz fikri deneyebilir ve bu geometrik deseni Kurti’de alabilirler..

6. Rajasthani Çiçek Baskı Kurti:

Rajasthani Çiçek Baskı Kurti

Karmaşık tasarımlarla zekice yapılmış bu Kurti tasarımı çok güzel görünüyor. Günlük kullanım için ideal, görünümü tamamlamak için eşleşen mücevherlerle eşleştirin. Bu, günlük üniversiteye gitme zamanınız için rahattır..

7. Rajasthani Georgette Kurti:

Rajasthani Georgette Kurti

Bu tasarımcı kurta, bakmak ve kullanıcıya pek çok iltifat almak için hoş olan canlı renkler kullanıyor. Görünümü tamamlamak için minimum mücevher gereklidir. Bu özellikle boyu kısa olan kızlarda iyi görünüyor; bu onlara çok güzel görünüyor. Karışık renkli Kurti, kalabalıkta da olağanüstü bir görünüm sağlar.

8. Rajasthani Bandhej Baskılı Kurti:

Rajasthani Bandhej Baskılı Kurti

Bu Bandhej Kurti günlük durumlar için kullanılabilir. Sadeliği seven kadınlar için nakış veya ipek iplikler değil, saf pamuk ve minimum tasarımlar var. Bu yaz sezonu için en iyisidir; düzenli şeyleri kolayca sürdürmeye yardımcı olur. Vücuda sıkılık yok, bu yüzden kızlar bütün gün kolayca çalışabilir.

9. Rajasthani Tunik Tarzı Kurti:

Rajasthani Tunik Tarzı Kurti

Bu tunik stilleri Rajasthani Kurta tasarımları zengin bir his verir. Tasarımlar güzel ve karmaşık bir şekilde yapılmıştır ve kullanıcıyı öne çıkarır. Bu tür Kurtis’leri çevrimiçi olarak bulabilirsiniz, bu nedenle özel resmi etkinlikler için bir tane olduğundan emin olun. Bu, beyaz renkli pantolon veya kot pantolon ile siyah Kurti rahatlığıdır, bu modeli kolej günleriniz için şık bir şekilde elde edin.

10. Rajasthani Günlük Baskılı Kurti:

Rajasthani Günlük Baskılı Kurti

Geleneksel bir kıyafet denemek istiyorsanız, normal eşyalarınız için bu gündelik baskılı Kurti’yi alın. Pembe renkli kurti ile kırmızı renkli taytlar yaz sezonunda da rahatlatıcı bir görünüm sağlıyor. Malzeme pamuktur ve eller için yarım kol rahatlığı. Collor, eksiksiz bir Hint kıyafeti yapmak için güzel bir görünüm verir.

11. Rajasthani Kısa Kurti:

Rajasthani Kısa Kurti

Kısa Kurtiler süper moda, bu yüzden gardırobunuzda kısa bir Rajasthani Kurti’ye sahip olmalısınız. Bir çift siyah kot pantolon ve gösterişli mücevherlerle kolayca giyilebilir. pantolon da dene.

12. Rajasthani Patchwork Kurti:

Rajasthani Patchwork Kurti

Patchwork Rajasthani kostümlerinde çok yaygındır ve bu Kurti tasarımı bunun güzel bir örneğidir. Rajasthan’dayken, bu Kurtis’i elinize almalısınız..

13. Rajasthani Anarkali Kurti:

Rajasthani Anarkali Kurti

Bunun gibi uzun bir Anarkali Rajasthani Kurti giyerken Rajasthani kültürünün zenginliğini hissedebilirsiniz. Bir çift mojris ve Rajasthani gümüş takı ile görünümü bir profesyonel gibi tamamlayabilirsiniz..

14. Rajasthani Tassled Kurti:

Rajasthani Püsküllü Kurti

Kıyafetlerde püsküller moda olduğu için püsküllü Rajasthani tarzı bir Kurti tercih edebilirsiniz. Bu tür tasarımlar çok zarif görünüyor ve özel günler için harika bir seçenek.

15. Yüksek Boyun Rajasthani Kurti:

Yüksek Boyun Rajasthani Kurti

Ofis görünümü için ideal olan bu yüksek boyunlu Rajasthani pamuğu Kurtis, aynı zamanda şık ve zarif görünüyor. Minimum takı ve aksesuarla tayt veya kot ile kombinlenebilir..

Çok canlı bir kültür, gardırobunuzda Rajput’ların ülkesinden Kurtis’e sahip olmalısınız. Çünkü sadece zahmetsizce güzel görünmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda size iyi hisler de verirler. İşte inanılmaz Rajasthan’a. Bu Kurtiler’de geniş bir koleksiyona ve çeşitlere sahip olacaksınız; bazı çevrimiçi seçenekleri de deneyin. Bütçenize göre, günlük kullanımdan ağır parti kullanımına kadar iyi Rajasthani Kurtis’i alacaksınız..

Rajasthani deseninde bazı mevsimlik giyim koleksiyonlarını deneyin, Rajasthani koleksiyonunda bazı kişiselleştirilmiş el işi tasarımları edinin. Bu, Hint kültürünün doğru bir tanımını veren Hint etnik giyimidir; Hintliymişsiniz gibi rahatlık ve his verir.