Bollywood Kurtis bu zamanların en son trendi. Her kız veya kadın kurtilerde iyi ve güzel görünmeye çalışır. Farklı Bollywood kurti türleri vardır ve tasarım açısından çok güzel ve benzersizdir. Tozluk veya palazzolarla giyilebilirler. Her kızın gardırobu artık Hintli Bollywood Kurtileriyle dolu.

Kurtiler genellikle pamuk, georgette, krep ve ipek gibi farklı kumaşlardan yapılır. Kurti, farklı kumaş ve stillerin bir karışımıdır ve bu da onları birkaç farklı durum için mükemmel bir seçim haline getirir. Bollywood stili artık trend ve kadınlar bu tarzlara bayılıyor.

Şık görünüm için Bollywood Kurtis’in En İyi Modelleri:

İşte bazı Bollywood Kurtis tasarımları,

1. Pamuklu Gri Bilgi-Batı Kurti:

Cotton Grey Info-Western Kurti

Pamuklu gri düz stil bilgi-batı kurti. Farklı durumlarda giyilebilir. Bir çevrimiçi veya perakende mağazası aracılığıyla satın alabilirsiniz. Çok güzel bir tasarımcı Bollywood kurti.

2. Stil Amaze Mavi Renk Şık Tasarımcı Kurti:

Stil Amaze Mavi Renk Şık Tasarımcı Kurt

Güzel ve modaya uygun görünmek isteyen herhangi bir kız, bu kurti giyerek bunu yapabilir. Bu harika bir tasarımcı kurti. Üç çeyrek boy kolları ve nakış işçiliği vardır. Bu kurti, özellikle gündelik geziler için mükemmel bir alt ile eşleştirerek giyilebilir..

3. Açıklıklı Kadınlar A-Line Kurti:

Span Kadın A-Line Kurti

Yuvarlak yakalı, kısa düğme patlı, turuncu renkli A kesim kurti. Baskılı panellere sahip üç çeyrek kollu. Bu, parti giyim süresi için kullanışlıdır veya bu modeli sevgili bir arkadaşınıza da hediye edebilirsiniz..

4. Kumaş Tasarımcısı İşlemeli Mavi Kurti:

Kumaş Tasarımcı Nakışlı Mavi Kurti

Bu kurti, kadınlar için işlemeli bir kumaş tasarımcısıdır. Eski moda yarım kolludur ve V yakalıdır. Partiler ve festivaller gibi farklı durumlarda giyilebilir. Bu süslü kurti, ona büyüleyici bir görünüm veren nakış işleriyle süslenmiştir..

5. Georgette Self Design Yarı Dikişli Kurti:

Georgette Self Design Yarı Dikişli Kurti

Bu bollywood kurtis tasarımı, ağır bir Amerikan krep kurtidir ve georgette’den yapılmıştır. Düz yuvarlak yakalı kurti mavisi rengindedir. Bu kurti parti kıyafetidir ve tam bir overloka sahiptir. Siz de tercihinize göre bir desen yapabilirsiniz; bir sonraki partiniz için birkaç seçilmiş çekici kurti alın.

6. Keten Pamuklu Düz Yarı Dikişli Maksi Kurti:

Keten Pamuk Düz Yarım Dikişli Maxi Kurti

Bu tür kurti, uzun kollu renkli iken yarı dikişli bir maksi tipi kurtidir. Keten pamuktan yapılmıştır ve V yakalıdır. Tam uzunlukta bir kurti. Bu beyaz renkli geleneksel kurti, zaman zaman onları kullanmayı seven kızlar veya bayanlar için uygun olacaktır..

7. Özel Tasarımcı Frock Style Kurti:

Özel Tasarımcı Frock Style Kurti

Yarı dikişli rop tarzı kurti lacivert renklidir. Sade işlemeli ve yarım kollu olup serbest bedendir. Kolsuz bir model arıyorsanız, fikrinizi işe alın, tercihinize göre kolu çıkarabilir ve kolsuz da yapabilirsiniz..

8. Georgette Self Design Tam Dikişli Kurtis:

Georgette Self Design Tam Dikişli Kurtis

Bu kurti, çok güzel bir tasarımcı kurti pembesi rengindedir. Yuvarlak yakalı, tam dikişli Amerikan krep kurti. Kolsuz bir kurti ve farklı durumlarda giyilebilir. Bu pembe renkli kurti kızların favorisi.

9. Krep Kendinden Tasarım Tam Dikişli Kurti:

Krep Self Design Tam Dikişli Kurti

Bu tasarım aynı zamanda ağır Amerikan krepinden yapılmış çok güzel ve nezih bir tasarımcı kurti. Çiçek baskıları olan kırmızı siyah renktedir. İş baskılı kolsuz bir kurti.

Farklı Bollywood tarzı kurti türlerinde koleksiyonlar bulacaksınız. Harika görünüyorlar ve farklı durumlarda giyilebilirler. Bu Kurtis, hem Hint hem de batı giyiminin bir karışımıdır. Şimdi farklı türlerde kurtiler gördük, bazıları frak tarzı, A-line ve uzun kurtiler. Bu kurtileri, farklı kurti türlerinin bulunduğu çevrimiçi olarak satın alabilirsiniz..