Vestuvių sezonas vėl grįžo su visomis naujausiomis tendencijomis, kad jaunikiai ir draugai įgautų norimą stulbinančią išvaizdą. Tačiau tradicinis drabužis buvo paini dalis vyrų vestuvėse ar panašiomis progomis. Jei taip pat galvojate panašiai, praėjo tie laikai, kai stebimi vyrai panašių vestuvių kurtos dizaino.

Naujausi ir geriausi vyrų „Kurta“ vestuvių dizainai:

Čia yra visiškai nauja vestuvių kurta kolekcija, skirta jūsų žavingam etniniam prisilietimui.

1. „Sherwani Kurta“ dizainas:

„Sherwani Kurta“ dizainas

Tiesiai supjaustytas „Sherwani kurta“ dizainas yra paprasto ir elegantiško stiliaus. Kurtai suteikiama pusiau apykaklė su siuvinėjimu sidabro siūlais. Be to, priekis ir galas taip pat yra panašūs. Tai tamsiai mėlynos spalvos kurta, kurią naudinga naudoti vestuvių ceremonijoje.

2. Indo-Vakarų Kurta dizainas:

Indo-Vakarų Kurta dizainas

Indo-Vakarų dizainerio kurta vyrų vestuvėms yra gana populiari jaunikiams, atliekantiems kitas funkcijas prieš santuoką. Paprasta ir paprasta kurta yra patobulinta liemeniu. Tie vyrai, kurie yra šiek tiek aukšti, gerai pažvelgia į šią aprangą.

3. Rajwadi Kurta dizainas:

Rajwadi Kurta dizainas

Populiarus kaip Rajwadi dhoti stiliaus kurta vestuvių suknelės dizainas, visiškas karališkos išvaizdos tobulumas. Kurtai suteikiamas uždaro kaklo dizainas su dhoti apačioje ir siuvinėjimu ant sienos. Tai yra brangiau, atsižvelgiant į jūsų biudžetą; jei planuojate įteikti dovaną naujajam jaunikiui, šis visada bus puikus pasirinkimas.

4. Paltas stiliaus Kurta dizainas:

Paltas „Kurta“ stiliaus

Tai gana reiklus šių dienų vyrų kurtų stilius. Pagaminta iš medvilninio šilko medžiagos, viršutinė dalis yra paprasto ir centrinio mygtuko dizaino su trimis pjūviais. Tai geriausia stilinga kurta, kuri vestuvių dieną suteikia jaukumo.

5. Pathani Kurta dizainas:

Pathani Kurta dizainas

Kitas kurtos modelis, kurį suteikia sudėtingas prisilietimas, yra pathani kurta vyrų vestuvėms. Dizainas pagamintas iš medvilnės georgette medžiagos, kur kurtai suteikiamas paprastas, obuolių pjūvio dizainas, dėvimas ant pižamos. Tie vyrai yra fitneso mėgėjai ir mažai sunkiasvoriai; jie gali išbandyti šį vieną modelį savo vestuvių dieną.

6. Dizaineris Kurta Design:

Dizaineris Kurta Design

Ieškai unikalaus vestuvių kurta dizaino modelio jaunikiui! Sluoksniuotas kurta dizainas tikrai jus tenkins. Kurtas pagamintas iš trijų sluoksnių žemiau, skirtingo ilgio, kad sluoksniuotas vaizdas su visomis rankovėmis virš kelnių. Nedaug kurtų atrodo turtingai, ir šis yra tarp jų; gaukite savo mėgstamą kurta stilių pagal šį modelį.

7. Išlenkta Kurta vestuvėms:

Išlenkta Kurta vestuvėms

Naujas dizainas, įkvėptas tradicinių kurta stilių, yra išlenktas kurta dizainas. Kurtas išgaubtas šilkiniu, o viršutinė dalis yra padengta liemenės dizainu. Jei jūsų draugas yra aukštas ir laukia nepakartojamos kurtos savo vestuvėse, tai šis bus geras pasirinkimas padovanoti jam.

8. Kurta su Nehru striukės dizainu:

Kurta su Nehru striukės dizainu

Paprastas gaminamas naudojant „Nehru“ striukės koncepciją. Paprastam vestuvių kurta dizainui suteikiamas šlaunies ilgis, ant kurio dhoti dėvima Nehru striukė. Kai kurie modeliai yra seni, tačiau tokio tipo modeliai taip pat yra seni, tačiau stilingi, tie vyrai, kurie mėgsta savo vestuvių dieną parodyti senosios mados modelį, tada išbandyti šį kurtos stilių tikrai bus gera idėja.

9. Aksominė Patiala Kurta vestuvių Kurta:

Aksominė Patiala Kurta Vestuvių Kurta

Suteikus aksominio palto stiliaus kurtą, apatinė „Patiala“ apranga tikrai suteiktų jaunikiui stulbinančią išvaizdą vestuvių funkcijoms. Kurta pagaminta iš aksominės gėlių spalvos medžiagos, panašios į striukės dizainą. Tai taip pat turi didelį biudžetą, todėl išbandykite spausdintą modelį ir Patiala.

10. Azijos stiliaus Kurta jaunikiui:

Azijietiško stiliaus Kurta jaunikiui

Ieškau azijietiško stiliaus vestuvių suknelės! Čia yra panaši kurta, pagaminta iš medvilninio šilko medžiagos. Kurta yra pagaminta iš kulkšnies ilgio, trijų pjūvių, pagamintų iš juosmens. Tai bus gerai parodyti madingą viliojimo stilių.

11. Trumpa Kurta jaunikiui:

Trumpa Kurta jaunikiui

Pietų Indijos jaunikiams čia yra madinga vestuvių dizaino dhoti kurta, kuri papildo jūsų išvaizdą. Pagaminta iš dvigubo šilko, „kurta“ suteikia paprastą ir spindinčią tekstūrą su visomis rankovėmis ir dvigubo kaklo dizainą, kartu su paprastu baltu dhoti. Kartais paprastumas atrodo geriau, todėl kai kurie vyrai mėgsta pristatyti savo pasirodymą, tada tai yra puiki idėja vestuvių dieną.

12. Žalio šilko siuvinėjimas Kurta:

Žalio šilko siuvinėjimas Kurta

Žalio šilko siuvinėjimo kurtos buvo geras pasirinkimas vyrams Haldi ir Mehndirasams. Kurtai suteikiamas kėbulo tvirtinimas su kryžminio kaklo raštu ir siūlų bei veidrodžio siuvinėjimu visoje kurtoje.

13. Anarkali stiliaus Kurta jaunikiams:

Anarkali stiliaus Kurta jaunikiams

Nori turėti tą karalių kaip išvaizda! Anarkalio stiliaus dizaineris kurtis vestuvėms tikrai suteiktų jums tą senovės karaliaus požiūrį. Kūrinys pagamintas iš broilerių taškuotos medžiagos.

14. Stiklo darbai Kurti dizainas:

Stiklo darbai Kurti dizainas

Stiklo dirbiniai su karoliukais yra labai paklausūs norint gauti tobulą jaunikio stiliaus kūrimo dizainą. Pagaminta iš medvilninio šilko medžiagos, kurui sukurtas rankų darbo dizainas, suteikiantis šoninį atidarymą ir panašų apykaklės darbą.

15. „Lucknowi kurti“ dizainas:

„Lucknowi kurti“ dizainas

„Lucknowi“ vestuvių kurta jaunikiui yra daug diskutuojama dėl jų paprastos, tačiau išskirtinės išvaizdos. Paprastam kūrimui Džordžetoje taip pat suteiktas „Lucknowi“ pusiau coati, kuris pagerina dėvėtojo išvaizdą.

Dizainerių kurtai vestuvėms suteikiama tiek indiška, tiek vakarietiška išvaizda, kuri kartu suteikia jaunikiams patogią, bet sunkią išvaizdą. Dabartinis tradicinės išvaizdos stilius gaunamas iš šervano ar dhoti stiliaus dizaino.