„Opium“ – tai kvepalų, sukurtų aukščiausio mados prekės ženklo YSL (Yves Saint Laurent), prekės ženklas. Jį konceptualizavo ir sukūrė parfumeriai Jean Amic ir Jean-Louis Sieuzac buvo pristatytas 1977 m. Jo viršutinės natos yra vaisių ir prieskonių mišinys. Egzotiški vaisiai, tokie kaip oranžinis mandarinas arba geltonasis mandarinas, kuris iš pradžių buvo rastas Italijoje ir slyvos. Jame taip pat yra prieskonių ekstraktų, tokių kaip gvazdikėliai, lauro lapai, kalendra ir pipirai, kurie kvepia Rytų virtuvėmis, ypač Indijos.

Jo gėlių vidurines natas daugiausia sudaro sambako jazminas, rožė ir slėnio lelija bei gvazdikai. Vidurinėje notoje taip pat yra prieskonių ir vaisių, tokių kaip cinamonas, persikas ir oriso šaknis. Ją pabrėžia saldi sumedėjusi pagrindinė nata, kurioje gausu sandalmedžio, kedro, labdano, miros, benzoino, castoreum, gintaro, muskuso, pačiulio, vetiverijos, tolu ir opopanakso. Tai suteikia medienos pagrindo kvapą.

Populiariausi opijaus kvepalai Indijoje:

Pažvelkime į 5 populiariausius kvepalus.

1. „Opium Eau De Parfum“ purškiklis:

opiumo kvepalai

Šie kvepalai pagaminti iš mandarinų ir bergamotės viršutinių natų. Jis padarytas mistišku, naudojant vidurines natas, naudojant mirą ir jazminą, o paskutinis gilaus gintaro akordas, susietas su „Opoponaux“, suteikia kvapą savo garsiu žavėjimu, todėl jis tampa tikrai egzotišku. Šie kvepalai skirti moterims.

2. Opium tualetinis vanduo:

Opium tualetinis vanduo

Atvirai jausminga Yves Saint Laurent kvepalų šedevro pusė yra mažiau įtikinama tualetiniame vandenyje, palyginti su Eau De parfum. Distiliuodami mandarinų apelsinus ir bergamočių natas, vyrauja šių kvepalų nata. Šis receptas taip pat suteikia gėlėtumo ir jame yra miros, jazminų ir gvazdikų. Paskutinėje natoje gausu gintaro, kuris atrakina jį nešiojančios moters širdį. Šie kvepalai skirti moterims (pour femme). Kai šie kvepalai buvo išleisti, buvo daug ginčų, teigiančių, kad jie vartojo narkotinį opiumą, o Kinijos bendruomenė jautėsi įžeista, nes pakuotėje ir pristatyme buvo daug Kinijos istorijos ir anekdotų.

3. „Opium Parfum“:

OPIUM PARFUM

Moterys, kurios buvo apsėstos YSL Haute Couture ir Rive Gauche Prêt-à-Porter, norėjo YSL sukurto šedevro. Taigi, įkvėpta Rytų moterų prabangos, dekadencijos ir akivaizdžių jausmingumo bruožų, YSL sukūrė šiuos kvepalus kaip pagarbą YSL prekės ženklui skirtoms moterims. Jame gausu įvairių skonių, visagalių mandarinų ir bergamočių natų, mistinių miros ir jazminų natų bei galutinio gintaro, sujungto su „Opoponaux“, natos. Šie kvepalai skirti moterims (pour femme).

4. Opium Pour Homme:

OPIUM POUR HOMME

YSL 1995 metais pristatė vyrišką papildą „Opium pour Homme“, kuris reiškia „Opiumas vyrams“, kurį sukūrė Jacques Cavallier iš Firmenich (Švedijos kvepalų gamintojas). Jo pagrindinė nata sukurta vanilės, su juodaisiais serbentais, žvaigždiniu anyžiu, galangalu, imbieru ir pipirais, susiliejanti su pagrindinėmis kedro ir tolu balzamo natomis, todėl kvapas vyriškas ir egzotiškas. Jo skystą buteliuką suprojektavo Jérôme Faillant-Dumas. Šie kvepalai skirti vyrams (pour homme).

5. „Opium Collector’s Edition 2013“ Yves Saint Laurent moterims:

opiumo kolekcionierių leidimas

Yves Saint Laurent išleido ribotą savo kvepalų „Opium“ (naujausia 2009 m. Versija) leidimą, pavadintą „Opium Collector’s Edition“. Jis buvo paleistas prabangiai pertvarkytame auksiniame butelyje. Spalvingas, aistringas, su švelniu jausmingumu ir nedorumu, opijus valdo rinką nuo tada, kai 1977 m. Pavadinimas yra provokuojantis, o formulė – intensyvi, šie kvepalai turi savitą rytietiško – gėlių – pikantiško aromato aromatą.

Jo pakeista versija, pritaikyta šiuolaikinių pirkėjų poreikiams, buvo išleista 2009 m. Butelyje, kurį sukūrė YSL meno vadovas Fabienas Baronas ir Stefano Pilati. Šio naujo aromato formulė turi šviežią bergamotę ir mandariną, kuri išlieka nepakitusi tai buvo originalioje kompozicijoje. Jie užleidžia vietą intensyviam Sambac jazminui, gvazdikėliams ir mirai vidurinėse natose, dedamose ant šiltos cinamono, oppoponakso, pačiulio ir gintaro natos

Be to, opijaus kūno aliejus, satino kūno pudra, kūno drėkinamasis kremas, sodrus kūno kremas, sultingi kūno dušo geliai taip pat naudoja tą pačią formulę ir kvapą ir yra prieinami YSL ir daugelyje kitų parduotuvių visame pasaulyje.