Virtuvė yra svarbiausias kambarys visame name. Virtuvė ir jos sukurtas maistas lemia laimingus namus. Dekoratyviniai virtuvės elementai gali būti virtuvės laikrodis. Šie virtuvės laikrodžio dizainai ne tik nurodo laiką, bet ir suteikia virtuvei patrauklaus krašto.

Geriausi virtuvės laikrodžių dizainai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 15 paprastų ir naujausių virtuvės laikrodžių dizaino su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Šakės ir šaukšto laikrodis:

Šakės ir šaukšto laikrodis

Šis unikalus virtuvės laikrodis yra ypatingas ir tikrai pokalbio pradininkas. Laikrodis yra įrėmintas keliomis šakėmis, šaukštais ir peiliais. Tai dedama visą parą. Šis sidabrinis virtuvės laikrodis, pagamintas iš sidabrinių stalo įrankių, suteikia įmantrios virtuvės išvaizdą.

2. Virtuvės sieninio laikrodžio dizainas:

Virtuvės sieninio laikrodžio dizainas

Puikus unikalus virtuvės laikrodis yra kiekvienos puikios virtuvės akcentas. Ši dekoratyvinė virtuvė pagaminta iš žalvario. Šonuose yra keletas virtuvės reikmenų. Centras yra laikrodis ant didelės žalvarinės keptuvės. Šis žalvario kontrastas yra baltas ir juodas.

3. Rustic virtuvės laikrodžio dizainas:

Kaimiškas virtuvės laikrodžio dizainas

Įsigykite šį senovinį virtuvės laikrodį savo kaimiškai virtuvei ir jausitės palaimintas. Šis laikrodis turi keletą žavių ir citatų, kurios yra juokingos, retrospektyvios ir puikios. Tai bus puiku, kai taip pat turėsite kompaniją. Laikrodis turi šiurkščius kraštus ir dažo, todėl atrodo gana žaviai.

4. Vario virtuvės laikrodžio dizainas:

Vario virtuvės laikrodžio dizainas

Šis itin didelis virtuvės laikrodis pagamintas iš cinkuoto vario. Laikrodis yra didelis ir labai subtilus. Rėmas yra tik su plonais variniais laidais, o laikrodžio linijos taip pat yra plonos. Dėl to laikrodis atrodo gana įmantrus. Dideli skaičiai romėniškais skaitmenimis taip pat yra stulbinantys.

5. Individualus virtuvės laikrodžio dizainas:

Individualus virtuvės laikrodžio dizainas

Čia yra puikus didelis virtuvės laikrodis, kurį galite padovanoti savo mamai. Šis suasmenintas laikrodis yra atspausdintas žodžiais „Mamų virtuvė“. Apatiniame laikrodžio sluoksnyje galite pridėti savo motinos vardą. Baltas virtuvės laikrodis atrodo labai įspūdingai ir tai bus puiki dovana.

6. „Chrome“ virtuvės laikrodžio dizainas:

„Chrome“ virtuvės laikrodžio dizainas

Tai geras šiuolaikinis virtuvės laikrodis, kuris veikia ir atrodo kaip žavesys. Geriausia chromo išorė yra ta, kad ji turi blizgesį ir ją taip pat galima lengvai išvalyti. Chromuota apdaila atrodo kaip pilkas virtuvės laikrodis. Šis apvalus laikrodis tinka daugumai šiuolaikinių namų.

7. Puodelio virtuvės laikrodžio dizainas:

Puodelio virtuvės laikrodžio dizainas

Čia yra mažas virtuvės laikrodis, kuris gražiai atrodys ant virtuvės spintelės. Šis puodelio formos laikrodis yra labai gražus ir patrauklus. Tai galite naudoti kaip dovaną namo apšilimui ar jubiliejinei dovanai. Laikrodis puikiai papildo žavingą jaukią virtuvę.

8. Keptuvės virtuvės laikrodžio dizainas:

Keptuvės virtuvės laikrodžio dizainas

Šis kietas virtuvės laikrodis pagamintas iš keptuvės. Keptuvė apversta, o laikrodis pritvirtintas prie nugaros. Šis juodas virtuvės laikrodis yra įspūdingas ir atrodo gana stulbinančiai. Tai taip pat gali būti „pasidaryk pats“ projektas. Viskas, ko jums reikia, yra sena keptuvė, kuria taip pat galite dažyti gerą sluoksnį.

9. Vaisių virtuvės laikrodžio dizainas:

Vaisių virtuvės laikrodžio dizainas

Įsigykite šį mielą virtuvės laikrodį savo mažoje kaimiškoje virtuvėje ir jums patiks leisti laiką savo virtuvėje. Obuolio formos laikrodis yra raudonos spalvos, o centre atspausdintas senovinis atspaudas. Gražiai žali lapai viršuje suteikia šiam raudonam virtuvės laikrodžiui klasikos.

10. Naujas virtuvės laikrodžio dizainas:

Naujoviškas virtuvės laikrodžio dizainas

Čia yra nuostabus laikrodis, kurį galite turėti ar padovanoti mylimam žmogui. Mėlynas ir žalias virtuvės laikrodis yra daug daugiau atspalvių. Kiekviena laikrodžio valanda yra keksiukas. Dėl to laikrodis atrodo tikrai ypatingas ir mielas. Tai taip pat puikiai tinka vaikams, kurie norėtų pradėti mokytis laiko ir gaminti maistą.

11. Švytuoklinės virtuvės laikrodžio dizainas:

Švytuoklinis virtuvės laikrodžio dizainas

Mažas skambantis laikrodis virtuvėje yra puiki pramoga, kurios jums reikia. Šis žavingas švytuoklinis laikrodis yra pagamintas iš kavos gaminių, tokių kaip puodelis, kavos maišelis, pieno indelis ir tt Dėl nuostabių nustatymų visą parą jis atrodo labai patraukliai. Švytuoklė vėl yra puodelis kavos ir tai yra įdomiausia šio laikrodžio dalis.

12. Virėjo virtuvės laikrodžio dizainas:

Virėjo virtuvės laikrodžio dizainas

Šis mielas ir žavus virėjo laikrodis yra puiki dovana. Šis virėjo figūrėlių laikrodis pagamintas iš porceliano ir atrodo labai patraukliai. Maži žodžiai „Bon Appétit“, užrašyti ant laikrodžio, taip pat papildo laikrodžio žavesį. Tai gera dovana pradedančiam virėjui ar entuziastingam virėjui.

13. Išgalvotas virtuvės laikrodžio dizainas:

Išgalvotas virtuvės laikrodžio dizainas

Šis išgalvotas kvadratinis virtuvės laikrodis taip pat yra laikmatis. Šis papildytas laikrodžio elementas yra labai svarbi virtuvės dalis. Maisto gaminimo metu puiku nustatyti laikmatį tam tikroms maisto gaminimo procedūroms. Šis laikrodis su įmontuotu laikmačiu leidžia virėjui lengvai atlikti kelis darbus vienu metu.

14. Medinio virtuvės laikrodžio dizainas:

Medinio virtuvės laikrodžio dizainas

Kai kurios senos virtuvės buvo didelės apimties ir jas puošė senoviniai daiktai. Šis medinis virtuvės laikrodis būtų vienas iš ypatingų virtuvės elementų, padedantis virėjui nustatyti laiką. Medinis laikrodžio rėmas yra labai puošnus ir subtilus. Stiklo kamera, kurioje nustatytas laikrodis, taip pat dekoruota.

15. Magnetinis virtuvės laikrodžio dizainas:

Magnetinis virtuvės laikrodžio dizainas

Vienas iš mielų dalykų, kuriuos galite pridėti prie savo virtuvės, yra magnetinis laikrodis. Šis mažo dydžio laikrodis turi magnetinę nugarėlę ir gali būti pritvirtintas prie šaldytuvo. Šis laikrodis yra balto paukščio raštas su juodu kontrastu. Tai atrodys labai saldžiai jūsų virtuvėje. Taigi išbandykite šiuos magnetinius laikrodžius ir pridėkite žavesio savo mieliems namams.

Virtuvės laikrodžių dizainas atrodo labai žavingai, o virtuvės daiktai yra dekoratyviniai įprasto laikrodžio elementai. Kaip pagrindą galite turėti didelius ar mažus laikrodžius su šaukštais, keptuvėmis ir pan. Magnetinius laikrodžius galima įdėti į šaldytuvus, mažus – ant spintelių.