Gegutės laikrodžio dizainas dažniausiai gaminamas rankomis iš medžio ir pušies kaip žaliavos. Jie suprojektuoti taip, kaip tradicinis modelis, taip pat dekoruoti rankomis dažytais gėlių raštais. Naudokite tokius komponentus kaip judantis malūno ratas, medžiotojas, muzikantai, čerpių stogas, miniatiūrinė šokėjų būrys, taip pat greta kitų naminių ir laukinių gyvūnų. Pageidautina, kad jie būtų pagaminti iš medinių ciferblatų. Laikrodžiai varomi 1 dienos mechaniniu judesiu arba gali būti patikimi pagal gamintojo stilių, kuris gali atitikti variantų specifikacijas.

Šaunūs gegutės laikrodžio modeliai Indijoje:

Čia yra mūsų 25 modernūs gegutės laikrodžio dizainai su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Medinio ciferblato „Black Forest“ gegutės laikrodžio dizainas:

Medinio ciferblato „Black Forest“ gegutės laikrodžio dizainas

Gaukite geriausią šiuolaikiško laikrodžio su gegute dizainą, kuriame yra medinis ciferblatas, medinės rankenos ir medinės paukščių savybės. Jį sudaro nakties išjungimo režimas, kuris automatiškai išjungia garsą nuo 9 val. iki 7.30 val. Šis laikrodis seka mechaninį „REGULA“ judėjimą, kurį suteikia jo prekės ženklas. Jame yra tokios melodijos kaip „Happy Wanderer“ ir „Edelweiss“- tai melodijos, kurios kas valandą keičiasi tarp „Happy Wanderer“ ir „Edelweiss“..

2. Lygaus paviršiaus gegutės sieninis laikrodis:

Lygus paviršiaus gegutės sieninis laikrodis

Šis firminis unikalus gegutės laikrodis naudoja kokybišką medžiagą ir modernias technologijas, atitinkančias pramonės standartus. Jį sudaro elegantiška elegantiška išvaizda, ir jos išvaizda buvo puikiai apdailinta. Laikrodis turi lygų paviršių iš visų kraštų be aštrių užsikabinimų kampų. Šiuo laikrodžiu galima papuošti savo namo sieną su didžiausiu lūkesčiu.

3. Daugiaspalvis triušio medinis gegutės laikrodis:

Daugiaspalvis triušinis medinis gegutės laikrodis

Čia yra daugiaspalvis triušio sienos mažas gegutės laikrodis su fotosjungiamu mechaniniu judesiu. Jis buvo pagamintas iš geometrinės formos medinės skulptūros. Laikrodžio ilgis yra 410 mm, plotis – 350 mm. Ekrano tipas turi adatą ir atitinka animacinių filmų personažų stilių. Jis turi vieną veido formą su senoviniu bruožu. Jis pagamintas naudojant bambuką ir kitą kokybišką medieną. Visas rinkinys sveria apie 2500 gramų.

4. Juodojo miško baltos gegutės laikrodis:

Juodojo miško baltos gegutės laikrodis

Šis Juodojo miško balto atspalvio geriausias gegutės laikrodis yra maždaug Aukštis: 19 cm (7,5 colio), Plotis: 14 cm (5,5 colio) ir Gylis: 8 cm (3,1 colio). Bendras svoris yra apie 0,7 kg. Šis laikrodis turi akumuliatoriaus judesį, kuris veikia be vargo. Jis taip pat turi rankinio naktinio išjungimo režimo funkciją. Jį sudaro medinis ciferblatas. Be to, jis naudoja dvi AA tipo „Mignon“ baterijas. Baterijų veikimo laikas gali siekti daugiau nei metus.

5. Tradicinė gegutės laikrodžio švytuoklė:

Tradicinė gegutės laikrodžio švytuoklė

Atraskite naują senojo gegutės laikrodžio modelį, kuris turi tradicinį švytuoklės modelį. Švytuoklė taip pat pagaminta iš tos pačios medžiagos kaip ir visas komplektas. Medinis laikrodis naudoja tą patį mechaninį judesį, kuris pažymėtas kaip kvarco mechaninis judesys. Prie jo pritvirtinta gegutė čiulba gražiu garsu ir nukreipia svyrantį ir nesvyrantį švytuoklės modelį.

6. 8 dienų Vintage gegutės laikrodžio dizainas:

8 dienų senovinis gegutės laikrodžio dizainas

Tai nuostabi unikalaus gegutės laikrodžio kolekcija, pažodžiui išraižyta rankomis ir pagaminta naudojant kvalifikuotą meistriškumą. Šis laikrodis yra 21 colio aukščio, neįskaitant svorių ir švytuoklės, kuri turėtų būti didžiausia savo serijoje. Mechaninis judesys turi medines plokštes ir žibinto tipo krumpliaračius. Tai puikus XIX amžiaus pabaigos tradicinių gegutės laikrodžių dizaino pavyzdys. Drožiniai ir puošniai pagaminti iš pradžių antikinio stiliaus.

7. Dvigubų durų muzikinis gegutės laikrodis:

Dvigubų durų muzikinis gegutės laikrodis

Pažvelkite į šį dvigubų durų laikrodį su gegute, kuris veikia 1 dienos judesiu. Tai rankų darbo modelis, paveikslai taip pat padaryti rankiniu būdu. Jis turi čerpių stogą su judančiu malūno ratu. Skaitmenys, kurie laikrodžio ekrane rodomi kaip miniatiūros, yra medžiotojų ir muzikantų. Jame yra medinis ciferblatas su metaliniais svarmenimis ir medinė lapų švytuoklė. Visas šio modelio rinkinys yra unikalus dėl graikinių riešutų.

8. Rankiniai raižyti tradiciniai gegutės laikrodžiai:

Rankiniai raižyti tradiciniai gegutės laikrodžiai

Čia yra tradiciniai rankiniu būdu išraižyti gegutės paukščiai ir vynmedžių lapai, patvirtinti šiame dideliame gegutės laikrodyje. Pagal laiką gegutė skambina kartą per pusvalandį ir visą valandą. Laikrodžio apdirbimas pateikiamas su autentiškumo sertifikatu. Gamintojas garantuoja 6 kartų patirtį. Laikrodžio judesys apima 8 dienų savaitės vėjo mechanizmą. Jis taip pat veikia su „Regula“ stovo smūgio judesiu su nakties išjungimo režimu. Laikrodžio rodyklė turi medinį ciferblatą, kurio skersmuo yra 3 1/4 colio (8 cm) ir su medinėmis rankenomis. Spalva yra riešutmedžio atspalvio ir matuojamas aukštis: 11 1/2 colio (32 cm), plotis: 9 3/4 colio (25 cm) ir gylis: 6 1/4 colio (16 cm).

9. Linksmos nuotaikos Kalėdų gegutės laikrodžio dizainas:

Linksmos nuotaikos Kalėdų gegutės laikrodžio dizainas

Neabejotina, kad šis modelis suteiks jums linksmą nuotaiką savo atostogų detaliu ir dekoruotu „Coca-Cola“ kolekciniu daiktu. Šis modelis yra geriausiai veikiantis gegutės laikrodis su kvarco analoginiu judesiu. Kiekvieną valandą „Coca-Cola“ baltasis lokys pasirodo kaip „Visada„ Coca-Cola “. Šis mini laikrodis su gegute turi tikrai autentišką garso ir veiksmo ornamentą, kurį galima lengvai parodyti ant jūsų kiemo medžio, tinkamai dekoruojant. Šio laikrodžio matmenys yra maždaug 5-1/4 “W x 2-1/2” D x 6 “H.

10. Rudos tikmedžio kvarcinės gegutės laikrodžiai:

Rudos tikmedžio medžio kvarcinės gegutės laikrodžiai

Priverskite savo sieną dainuoti naudodami šią įdomią geriausio laikrodžio su gegute versiją, kurią galima unikaliai pakabinti ant bet kurių jūsų mielų namų sienų. Jie pasižymi išskirtiniu stiliumi ir elegantiška išvaizda. Tai priklauso didelių gegutės laikrodžių dizaino kategorijai, kurios matmenys svyruoja apie 12 colių, pločio-3,5 colio ir aukščio-18,5 colio. Jis pagamintas iš tikmedžio medienos ir nereikalauja didesnio surinkimo.

11. „Regula Movement Owl“ gegutės laikrodžio dizainas:

„Regula Movement Owl“ gegutės laikrodžio dizainas

Šio tipo pelėdos didelis gegutės laikrodis yra elegantiškos išvaizdos ir taip pat turi keletą stiprių scenarijų. Tai įveikia juodojo miško temą ir veikia su mechaniniu judesiu REGULA. Šis Vokietijos kilmės laikrodis atitinka šalies autentiškumą ir suteikia geriausią apdailos išvaizdą. Jame yra naktinio išjungimo režimas, dėl kurio laikrodis nutyla, tačiau jį reikia atlikti rankiniu būdu su svirtimi.

12. Perdirbami rožinės gegutės laikrodžiai:

Perdirbami rožiniai gegutės laikrodžiai

Ar susimąstėte, koks būtų rožinis unikalus gegutės laikrodis su savo nuostabia išvaizda? Štai rožinio atspalvio gegutės laikrodžio, kuris yra tikrai 100% perdirbamas, pristatymas. Šio amerikietiško gegutės laikrodžio matmenys yra 7,75 x 11,75 x 2 colio. Tai šviežias klasikinis laikrodis su gegute, kuris skrido kartu, be gegutės. Tai puikiai tinka bendrabučio kambariams, vaikų kambariams ar bet kuriam kitam kambariui, kuriam reikia smagaus dekoratyvinio elemento. Šis laikrodis pagamintas iš lengvo svorio ir patvarios 3 mm kartono. Jis naudoja kvarcinio laikrodžio judesį.

13. Miško tematikos senelio gegutės laikrodis:

Miško tematikos senelio gegutės laikrodis

Tai fantastiškas miško tematikos senelio geriausias gegutės laikrodis su meškų ir erelių šeima. Šis laikrodis yra kruopščiai rankų darbo ir išraižytas lokių šeimos, muzikos ir šokėjų. Kiekvienos valandos viršuje sužibo gegutės ir groja viena iš dviejų melodijų. Jis yra tikslingai rankų darbo su vokiečių meistru, kurio tema – Juodasis miškas.

14. Stovinčio elnio gegutės laikrodžio dizainas:

Stovinčio elnio gegutės laikrodžio dizainas

Šios stulbinančios didelės laikrodžio su gegute kolekcijos matmenys -aukštis: 98 cm/38,6 colio, plotis: 60 cm/gylis: 30 cm/11,8 colio. Jis veikia su mechaniniu ypač ilgaamžiu stovo smūgio judesiu. Laikrodis turi 8 dienų veikimo laiką, kurį reikia suvynioti kartą per savaitę. Laikrodžio mechanizmas leidžia pasukti rankas į kairę ir į dešinę, nekeliant pavojaus judesio mechanikai.

15. Juodas riešutmedžio atspalvio juokingas gegutės laikrodis:

Juodas riešutmedžio atspalvio juokingas gegutės laikrodis

Jei jums patinka tyrinėti juokingą šaunų gegutės laikrodį, tada čia yra geriausia kolekcija. Jame yra akumuliatorinis judesys su rankiniu ir automatiniu nakties išjungimu. Jame yra dvylika skirtingų melodijų, iš kurių kai kurios yra „Medžio drožėjų žygis“, „Laimingas klajūnas“, „Trink Brüderlein Trink“, „München steht ein Hofbräuhaus“, „Elise“. Šį laikrodžio rodyklę sudaro medinis ciferblatas, kurio skersmuo yra 3 1/8 colio. Jame yra šokančios figūrėlės, tokios kaip medinės Juodojo miško figūrėlės. Jis veikia su trimis C baterijomis ir yra riešutmedžio atspalvio.

16. Naminiai žaisliniai gegutės laikrodžiai:

Naminiai žaisliniai gegutės laikrodžiai

Čia yra dramatiška gegutės laikrodžių serijų kolekcija, specialiai skirta vaikų kambariams. Tai žaislinis gegutės laikrodis, kurio tema yra „Victoria Poul tree Chicken Cuckoo“. Jie pateikia ūkio scenarijų, susijusį su žaislų kategorija.

17. Spalvoti paukščių gegutės laikrodžiai:

Spalvoti paukščių gegutės laikrodžiai

Šis paryškintas gegutės laikrodis seka 8 dienų laikrodžio sukimo judesį. Jame yra spalvoti paukščiai su gražiais raižiniais, kurie yra rankų darbo. Mielos mažos šio laikrodžio durys atsiveria mielu paukščių gegutės čiulbėjimu. Dainuoja ir valandą, ir pusvalandį. Tikslūs laikrodžio matmenys yra tokie- 44 cm aukščio x 29 cm pločio.

18. Juodojo miško muzikantai ir šokėjai Gegutės laikrodis:

Juodojo miško muzikantai ir šokėjai Gegutės laikrodis

Pažvelkite į šį šaunų laikrodį su gegute, kurio šiuolaikinė tema yra po Juodojo miško, kuriame dalyvauja „Oompah“ grupė ir šokėjų poros. Jame yra 4 būriai karių su romantiška šokėjų pora. Ciferblatas ir rankenos pagamintos iš medžio. Šio muzikinio gegutės laikrodžio grandinės ir kitos matomos metalinės dalys yra nudažytos tamsios spalvos.

19. Žavingi kačiukai ir katės gegutės laikrodis:

Žavingi kačiukai ir katės gegutės laikrodis

Tiesa, šie laikrodžiai įgauna scenos detales ir matmenis, kai skulptūriniai dervos kačiukai yra priversti žaisti laikrodžio pagrindu. Tai autentiškas klevo spalvos teminis gegutės laikrodis, kuriame yra žaismingų kačiukų aplink klasikinę gegutės laikrodžio spintelę. Išsiskiria unikalus skulptūrinis raudonasis kardinolas, puikiai suprojektuotas, kad paskelbtų valandą su čiulbančia daina.

20. Išskirtinis senovinis gegutės laikrodis:

Išskirtinis senovinis gegutės laikrodis

Šios išskirtinės Indijos gegutės laikrodžio kolekcijos rūšys yra iškaltos labai išsamiai ir giliai. Rankomis išraižyta gegutė juda ir pakelia sparnus dainuoti su gražia pikimi. Laikrodis turi rankinį naktinio išjungimo režimą ir yra tamsiai ąžuolo spalvos. Jis taip pat buvo apdorotas specialiu kietu vašku. Galite neabejoti, kad visi raižiniai yra pasirašyti rankomis.

21. Rankomis dažyti nameliai su gegutės laikrodžiais:

Rankomis dažyti nameliai gegutės laikrodžiai

Atraskite specialų šaunų laikrodį su gegute, kuris turi mechaninį judesį ir veikia vieną dieną, kol jums reikia užbaigti grandinę. Šio unikalaus kūrinio papuošalai taip pat yra raižyti rankomis ir dažyti rankomis, todėl kiekvienas iš jų yra originalus ir unikalus. Yra rankinis jungiklis, leidžiantis išjungti gegutės garsą, bet nepertraukiant laikrodžio judesio. Jo dydis yra 20 x 16 cm (8 x 6).

22. Verpimo šokėjų medžiotojų gegutės laikrodžio dizainas:

Verpimo šokėjų medžiotojų gegutės laikrodžio dizainas

Tai 8 dienų mechaninio judesio gegutės laikrodis, kuriame yra besisukantys šokėjai. Jame taip pat yra rankinio naktinio išjungimo parinktys. Kiekvieną valandą pateikiamos dvi atskiros dainos. Tai būtent Edelweiss ir The Happy Wanderer. Jame yra varžto modelio švytuoklė su žalvario stiebu.

23. „Edelweiss“ gegutės laikrodžio įdėjimas:

„Edelweiss“ gegutės laikrodis

Pasirinkite šį geriausią 24 valandų judėjimo mechanizmą. Tai rankų darbo vokiškos kokybės kūrinys, kurio valandos ir pusvalandžio streikas su gegutės paukščiu. Jį sudaro apie 12 colių aukštis. Šiame laikrodyje atsidaro antros durys su muzikanto figūrėlėmis ir Edelweiss melodijomis, kurios taip pat pradedamos groti valandą ir pusvalandį.

24. Vienos dienos mechaniniai senoviniai gegutės laikrodžiai:

Vienos dienos mechaniniai senoviniai gegutės laikrodžiai

Pažvelkite į šį laikrodį, kuris veikia išskirtinai dėl gana paprastų ir blaivių dekoracijų. Matmenys yra x x p x gy = 48 x 35 x 20 cm. Laikrodis veikia su 1 dienos judėjimo mechanizmu.

25. Visiškai dekoruotas senovinis gegutės laikrodžio dizainas:

Visiškai dekoruotas senovinis gegutės laikrodžio dizainas

Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – atraskite naujų šios nepaprastos gegutės laikrodžio versijos funkcijų. Tai unikali versija, kurią sudaro 3 eilutės su paprastu 24 valandų laikrodžio mechanizmu. Tai taip pat švytuoklė, kuri trenkia gegutės paukščių čiulbėjimo garsu. Švytuoklė taip pat pagaminta iš medžio su visu komplektu.

Dauguma čia aptartų gegutės laikrodžio konstrukcijų turi tipišką Juodojo miško namą arba medžio drožėją, kuris valandą susmulkina medieną iki gegutės skambučio ir jo aido. Čia pateikiama viena iš 12 skirtingų kintančių melodijų visose versijose ir modeliuose. Taip pat yra šviesos jutiklis, kuris naktį automatiškai išjungia gegutės garsą ir muziką. Arba kai kuriais atvejais juos galima bet kada išjungti rankiniu jungikliu.