Senelio laikrodžio dizainas visada buvo visų laikų mėgstamiausias visiems tiems, kurie domisi senovinio stiliaus namų dekorais. Senelių laikrodžių serijoje yra pagrindinės klasifikacijos, kurios abi yra modernios ir tradicinės. Yra laikrodžiai su skirtingais varpeliais, skirtingais apvijų stiliais, su ryškiais dėklų modeliais, taip pat pagaminti iš įvairių statybinių medžiagų derinių. Jei tikrai ieškote senovinio stiliaus ar bet kokio klasikinio stiliaus rankų darbo senelių laikrodžių, tai 25 populiariausios išskirtinai jums skirtos senelio laikrodžių nuotraukos.

Nauji senelio laikrodžio modeliai Indijoje:

Čia mes įtraukėme 25 naujausius ir geriausius senelio laikrodžio dizainus su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Arabų skaitmenys Reljefinis perlų senelio laikrodis:

Arabų skaitmenys Reljefinis perlų senelio laikrodis

Jo matmenys yra apie H 78 colius (199 cm), W 20 colius (51 cm) ir D 11 colius (28 cm). Jame yra automatinio naktinio skambučio išjungimo režimas. Jis veikia su kvarco baterijomis valdomu Vestminsterio skambėjimo mechanizmo judesiu. Šio didžiojo laikrodžio spintelę apšviečia vidinė šviesa. Elegancija pripildė gulbės kaklo frontoną, kuris visiškai apsivertė baigtiniais komplimentais, jo šonines kolonas užpildė viršutiniai ir apatiniai pasukti kapitonai. Tam naudojama profesionali pasirinktų kietmedžių ir faneros apdaila.

2. Toskanos vyšnių apdailos senelio laikrodžio švytuoklė:

Toskanos vyšnių apdaila Senelio laikrodžio švytuoklė

Šis modernus senelio laikrodis yra kuriamas paveldas, paruoštas perduoti iš kartos į kartą. Jį sudaro Toskanos vyšnios apdaila, pasižyminti grakščiu ir prie knygos priderintu alyvuogių frontonu. Pelenų burbulų gulbės kaklo frontonas su urnos apdaila ir dekoratyvine apvalkalo danga taip pat išlieka unikalus akcentas. Matmenys 23W x 13.5D x 86.25H coliai. Jis pagamintas iš pasirinktų kietmedžių ir fanerų, kad būtų patvarus. Laikrodis taip pat yra apšviestas ratuku, kad būtų galima žiūrėti tamsioje patalpoje.

3. Balto senelio laikrodis iš medžio masyvo:

Medžio masyvo baltas senelio laikrodis

Čia yra kruopščiai pagamintas modernus senelio laikrodis, turintis žalvarinį ciferblatą su mėnulio faze ir panaudotą lyros švytuoklę. Jis įterptas į Noišvanšteino motyvą ir žalvarinius šlifuotus svorius, kurie spindi graviruojant aštuonių dienų šimtmečio 4 /4 skambesį su trimis melodijomis. Laikrodis turi automatinio naktinio išjungimo veikimo režimo funkciją. Šio laikrodžio matmenys yra 208x65x35cm ir yra sukurtas trimis gražiomis melodijomis juodojo miško tema.

4. Vyšnių medžio korpuso imperatoriaus senelio laikrodis:

Vyšnių medžio korpuso imperatoriaus senelio laikrodis

Atraskite šį senojo senelio laikrodžio elementą, kuriame yra vyšnių medžio dėklas su sulaužytu arkiniu frontonu ir urnos apdaila su šoniniu stulpeliu ant kampinių blokų. Jame taip pat yra kitų detalių, tokių kaip laikrodis, įskaitant žalvarines šarnyrines stiklines duris, kuriose rodomas sidabro spalvos rėmelis su pakeltais aukso spalvos arabiškais skaitmenimis. Juodos serpantininės šio laikrodžio rankenos su slinkties klavišu veikia. Laikrodį sudaro ryškių spalvų mėnulio fazės ratukas su elniu. Jame taip pat yra kraštovaizdžio scena ir aukso atspalvio švytuoklė su žalvariniais svoriais ir grandinėmis už stiklo durų. Laikrodžio matmenys yra apie 19,0 colio x 79,0 colio x 12,5 colio D.

5. „Triple Chime Vintage“ senelio laikrodis:

Trigubas skambutis senovinis senelio laikrodis

Pažvelkite į šį gražų ąžuolinį Howardo Millerio senelio sieninį laikrodį, kuris fantastiškai veikia derinant jį atvykus į jūsų namus. Laikrodis turi trigubą skambesį Vestminsterio, Šv. Mykolo ir Whittingtono skambesius, kurie išlieka unikalūs. Mechanizme taip pat yra tylaus pasirinkimo režimas. Laikrodis gali būti išlaikytas kaip išskirtinis senovinės išvaizdos sienų dekoras. Jis veikia su mechanine 8 dienų judėjimo ypatybe. Korpusui naudojama medžiaga yra ąžuolo mediena.

6. Graikinių riešutų kaimiškas juodojo miško senelio laikrodis:

Graikiškų riešutų kaimiškas Juodojo miško senelio laikrodis

Tai ranka išraižytas senas laikrodis, priklausantis XIX a. Jie sukonstruoti pagal savo kompetenciją labai atsargiai. Jie turi tris lokius prie pagrindo, du lokius šonuose ir vieną lokį viršuje (neveikia). Šio tipo laikrodžiai yra tokio meistriško meistriškumo, tikros ir nuostabios ornamentikos, suprojektuoti pagal puikų „vidaus“ modelį, kad jie yra visų Vokietijoje pagamintų reguliatorių viršuje..

7. Tamsiai baigtas juodas senelio laikrodis:

Tamsiai baigtas juodas senelio laikrodis

Padarykite savo pasirinkimą nesvarstydami tokio tipo mažų senelių laikrodžių, kuriuos sudaro apšviestas ratukas, skirtas žiūrėti tamsoje. Jame yra reguliuojami lygintuvai po kiekvienu laikrodžio kampu, kurie gali užtikrinti stabilumą nelygiose ir kiliminėse grindyse. Siekiant didesnio saugumo, duris galima užrakinti. Jis veikia iš dviejų „C“ ir dviejų D dydžio „Duracell“ baterijų ir turi automatinio naktinio skambučio išjungimo parinktį. Korpusą apšviečia vidinė šviesa ir jis veikia su firminiu kvarcu, dvigubu skambėjimo judesiu. Jame taip pat yra garsumo valdymas ir automatinis naktinio skambučio išjungimo variantas.

8. Baroko stiliaus medinis senelio laikrodis:

Baroko stiliaus medinis senelio laikrodis

Pagal senovines tradicijas šio senelio laikrodžio drožyba buvo atlikta visiškai rankomis. Jis yra labai tiksliai apdailintas, o jo svoris ir „Lyra“ yra pagaminti iš žalvario. Jį sudaro mėnulio veidas su romėniškų skaičių serigrafija. Šio unikalaus laikrodžio mechanizmas yra vokiškas 4/4 mechanizmas, kuris sukasi iki 8 dienų. Melodijos yra Vestminsterio, kaip garsusis Londono parlamento rūmų Viktorijos laikrodžio bokštas. Šis laikrodis yra riešutmedžio šlifuotas ir yra maždaug 207 x 47 x 28 cm dydžio.

9. „Tamarack Glass“ senelio laikrodis:

„Tamarack“ stiklo senelio laikrodis

Šis unikalus linijinis grindų stiklo senelio laikrodis turi atviro rėmo ciferblatą su romėniškais skaitmenimis ir deimanto formos rodykles, padengtas senoviniu auksu. Šio modernaus senelio laikrodžio viršutinė, apatinė ir galinė plokštės yra papildytos Hampton Cherry atspalviu. Atviras dėklas leidžia aiškiai matyti švytuoklę, kuri dar kartą prideda jos grožio.

10. Graikinių riešutų baigtas senovinis senelio laikrodis:

Graikinių riešutų baigtas senovinis senelio laikrodis

Pabrėžkite savo namus šiuo gražiu, įspūdingu ir unikaliai išraižytu senoviniu senelio laikrodžiu. Tai madingi senelio laikrodžiai su ilgais dėklais, švytuoklėmis, aidinčiais varpeliais ir romėniškais skaitmenimis. Šios savybės suteikia laikrodžiui ir, žinoma, net jūsų namams klasikinį ir elegantišką prisilietimą. Jis pagamintas iš medžio masyvo, jo ilgis: 21,25, plotis: 10,5 ir aukštis: 77,5. Jis sveria 22,72 kg su riešutmedžio apdaila.

11. Raudonmedžio vyšnių medžio kabantis senelio laikrodis:

Raudonmedžio vyšnių medžio kabantis senelio laikrodis

Šis išskirtinis senelio sieninis laikrodis turi raudonmedžio vyšnių ąžuolo apdailos dėklą su rankomis raižytomis detalėmis. Ciferblatas yra ryškus ir puikiai išryškina romėniškus skaitmenis, kad būtų patogu skaityti net iš tam tikro atstumo. Šis klasikinis sieninis laikrodis taps nuostabiu bet kurio jūsų namų kambario priedu. Jame skamba melodingi varpai, tokie kaip aljansas, streikas, Vestminsterio muzika ir streikas.

12. Vamzdiniai senelio laikrodžio skambučiai:

Vamzdiniai senelio laikrodžio skambučiai

Šio geriausio senelio laikrodžio spintelę papildo grakštus gulbės kaklo frontonas. Jame yra rankomis išraižyta frontono arka, baigiamasis ir centrinis apvalkalo motyvas. Jame yra atskiras gaubtas priekinėms liemens durims, kuris yra rakinamas nuožulniais priekiniais ir šoniniais stiklais. Į šį modelį taip pat įtrauktos šoninės įėjimo durys ir trijų pakopų pagrindas su grindų lygintuvu.

13. Senovinis perlų senelio laikrodis:

Senovinis perlų senelio laikrodis

Naršykite šį naują modeliuojamą kabeliu valdomą naują senelio laikrodį, kuris turi mechaninį Westminsterio skambučio judesį. Laikrodis turi reguliuojamas svirtis, esančias po kiekvienu laikrodžio kampu, kad būtų užtikrintas stabilumas tiek nelygiose, tiek kiliminėse grindyse. Jis taip pat turi automatinio naktinio garso išjungimo funkciją. Ateityje patogumui jis išgraviruotas su palikimo plokštele.

14. „Mora White“ senelio laikrodis:

Mora baltas senelio laikrodis

Čia yra jūsų mėgstamiausia baltos spalvos ir balto korpuso mini senelio laikrodžio kolekcija. Gražios kreivės yra priežastis, dėl kurios šie įspūdingi laikrodžiai priklauso garsiajam Mora regionui, Švedijai. Balta dažyta apdaila visada vertinama švelniu nerimu, kuris neseniai buvo pridėtas siekiant pagerinti jo grožį. Dekoratyvinė drožyba yra šio laikrodžio akcentas, kuris supa jo paviršių. Ši balta dažyta apdaila taip pat papildo Švedijos stiliaus laikrodžių seriją, kuri vis dar yra prieinama. Jo matmenys yra H 89 coliai x P 23,75 coliai x D 8 coliai.

15. Didelio korpuso imperatoriaus senelio laikrodis:

Didelio korpuso imperatoriaus senelio laikrodis

Dabar jūs žiūrite į didžiąja dalimi supakuotą imperatoriaus laikrodį, kuris turi unikalius pakabos spyruoklės judesius. Jį sudaro švytuoklė, pagaminta iš aukščiausios kokybės ąžuolo medienos. Šio laikrodžio dalys yra puikioje padėtyje ir laikomos geros būklės, kaip ir praėjusiais metais. Tai senas XVIII amžiaus vidurio senelio laikrodis.

16. Kinijos senovinis senelio laikrodis:

Senovinis kinų laikrodis

Šis laikrodis turi unikalų matmenį 20ʺW × 18ʺD × 84ʺH. Tai „Vintage“ juodo lako rankomis dažytas kinų senelio laikrodis. Šis geriausias senelio laikrodis turi trimatę perlų raižytų figūrų motiną iš visų pusių, kad pridėtų jo grožio. Laikrodis visiškai veikia su skambesiu su vokiečių pagamintais „Tempus-Fugit“ laikrodžio komponentais. Skamba tiek valandą, tiek pusvalandį. Tai pažodžiui nupiešta rankomis ir gražiai išraižyta.

17. Monumentaliai sukurtas Juodojo miško senelio laikrodis:

Monumentaliai sukurtas Juodojo miško senelio laikrodis

Tai 12 pėdų aukščio laikrodis, stipriai išraižytas tamsaus ąžuolo. Galima jaustis kaip nykštukas, stovintis šalia. Žvelgiant į jo viršų, jis turi milžinišką išvaizdą. Laikrodis jame pažymėtas 1793 m. Šio seno senelio laikrodžio akcentas yra keturių pėdų drožyba iš jauno Whittingtono ant laikrodžio durų. Be to, jame yra dramatiška scena, kai katė vejasi peles. Ant šio didžiulio didingo laikrodžio, kuris lieka jo parašu, taip pat yra raižytų muzikos instrumentų ir sparnuotų angelų.

18. Miniatiūrinis senovinis juodas senelio laikrodis:

Miniatiūrinis senovinis juodas senelio laikrodis

Ši super mažų senelių laikrodžių kolekcija turi miniatiūrinį kvarco matinį paviršių. Tai juodas senelio laikrodis, turintis laikrodžio kvarco judesį, kilusį iš Japonijos šalies. Šis laikrodis rodo romėniškus skaitmenis ir taip pat susideda iš naudotos rodyklės. Jo aukštis yra apie 4,25 colio, įskaitant galutinį laikrodžio viršuje. Jo pagrindo plotis yra 1,23 colio, o gylis – 1 colio.

19. „Chime Wooden Grandfather“ laikrodis:

„Chime“ medinis senelio laikrodis

Šis senelio sieninis laikrodis turi graikinio riešuto atspalvį, kad jo spalva lengvai papildytų kitus jūsų namų baldus. Pagrindinė naudojama medžiaga yra medžio masyvas. Švytuoklė yra gražiai išraižyta rankomis su senovine išvaizda. Tai tikrai būtų paveldas kartoms.

20. 4- Kabantis senelio laikrodis:

4- Kabantis senelio laikrodis

Šis išskirtinis Indijos senelio laikrodis, kurį galima montuoti ant sienos, pasižymi raudonmedžio vyšnių ąžuolo apdailos dėklu. Kad būtų lengviau skaityti, rasite romėniško tipo skaitmenis, kad šis laikrodis būtų patogus visiems.

21. Senelio laikrodis su ilgu korpusu:

Senelio laikrodis su ilgu korpusu

Šis laikrodis turi 8 dienų senovinį XIX a. Šis naujas senelio laikrodis turi du unikalius dekoratyvinius svorius, kurie yra kvadratiniai ir papildyti puikiu senoviniu aukso raštu. Jie naudoja dvigubą kvarco mechaninį judesį. Jis gali paleisti Vestminsterio ar Bethoveno skambesius. Jis taip pat turi garsumo valdymo funkciją ir automatinį naktinio skambučio išjungimo variantą.

22. Raudonmedžio faneruotas ilgas dėklo senelio laikrodis:

Raudonmedžio faneruotas ilgas dėklas senelio laikrodis

Šis raudonmedžio apdailos laikrodis su ilgu korpusu yra 89,5 colio aukščio. Jis turi geros kokybės arkos baltą ciferblatą „8 dienų“. Jame sumontuotos elegantiškos Škotijos spintelės su apvalkalo intarpais prie durų ir pagrindo. Laikrodį sudaro spintelė su gulbės kaklo frontonais ir atraminėmis kojelėmis. Šios tendencijos senelio laikrodžio judesys buvo suprojektuotas taip, kad valandomis išmuštų vienas varpas.

23. Vidurio amžiaus modernus senelio laikrodis:

Vidurio amžiaus modernus senelio laikrodis

Pažvelkite į šį stilingą senelio laikrodį, kurio aukštas rūkytos „Lucite“ dėklas su riešutmedžio pagrindu. Tai senas, bet madingas senelio laikrodis ir chromuota, graikinių riešutų medžiaga, naudojama šiam moderniam, tačiau klasikiniam laikrodžiui.

24. Gotikos stiliaus senelio laikrodis:

Gotikinio stiliaus senelio laikrodis

Šis gotikinis senelio laikrodžio stilius yra 60 metų, jis pagamintas iš senovinių baldų ir gaunamas gotikinis modelis. Tie žmonės, kurie apsistoja vasarnamiuose ar bet kurioje sodyboje, tada šis laikrodis bus tinkamas pasirinkimas, kad jūsų kambaryje būtų daugiau dekoratyvinių daiktų.

25. Senelio laikrodis su devyniais vamzdžiais:

Devynių vamzdžių senelio laikrodis

Šis įspūdingas senojo senelio laikrodžio asortimentas yra tas, kurio konstrukcija yra devyni. Jame yra penki varpai su parašytomis Vestminsterio, Trejybės, Noter Dame, Whittington melodijomis ir dar viena. Jame yra Vokietijos kupolinis viršus su laisvai stovinčiomis kolonomis.

Kiekvienoje nuorodoje rodomas senelio laikrodžio dizainas yra unikalus ir aukščiausios karališkosios konstrukcijos. Kai kurie yra pagaminti pagal atitinkamą šalies kilmės stilių, o kai kurie – naudojant keletą šiuolaikinių technologijų. Yra daugybė kolekcijų, kurias galima suskirstyti į energingus stilių rinkinius. Kiekvienas asmuo, turintis atitinkamas specifikacijas, tikrai gautų reikiamą šių senelių laikrodžių modelį, nes jie yra paplitę tokiose veislėse. Taigi kodėl vis dar laukti ekspertų atsakymo, kad gautumėte patikimus duomenis apie šiuos laikrodžius aukščiau esančioje diskusijoje ir pasiimtumėte geriausią, kuris jus tenkina visais atžvilgiais.