Mūsų pagrindinis intymus drabužis, liemenėlė nuėjo ilgą kelią. Dabar jį galima įsigyti įvairių stilių, formų, spalvų ir kirpimų. Įvairūs prekės ženklai gamina savo sukurtas liemenėles. Tarp skirtingų stilių liemenėlių, petnešos su kaklo liemenėlėmis yra labai populiarios ir mėgstamos įvairaus amžiaus moterims. Apykaklės kaklo liemenėlės turi skirtingus diržus nei įprastos. Apsiausto stilius paprastai naudojamas maudymosi kostiumėliuose, kad būtų sumažintos įdegio linijos.

„Halterneck“ – tai dirželio stilius, kuriame moteriški drabužiai laikomi vienu dirželiu, kuris eina nuo drabužio priekio iki nešiojamojo kaklo. Šis stilius naudojamas, kai moterys renkasi suknelę be nugaros. Toks, kad kaklo dirželis būtų padengtas naudotojo plaukais. Apykaklės kaklo liemenėlės paprastai dėvimos su pakabinamomis kaklo ar plataus kaklo palaidinėmis ir suknelėmis. Liemenėlės su kaklo kakleliu taip pat gali būti kelių krypčių liemenėlės, o tai reiškia, kad dirželiai yra nuimami ir gali būti dėvimi įvairių stilių.

Indijoje galima įsigyti įvairių „Halter Neck Bra“ prekės ženklų su vaizdais:

Pažvelkime į 9 populiariausias apykaklės kaklo liemenėles kartu su vaizdais ir patarimais, kaip dėvėti liemenėlę. Kai kurie prekės ženklai, kurių gamintojai turi apykaklės kaklo stiliaus liemenėles, laikomi taip.

1. „Victoria’s Secret“ labai seksuali daugialypė liemenėlė:

Liemenėlė su kaklo kaklu 1

Nuostabi „Victoria’s Secret“ kolekcija, tai daugialypė atsilenkianti petnešėlių apykaklės kaklo liemenėlė. Puodeliai yra nepaprastai pakelti. Ji turi iškirptę iškirptę su paminkštintais puodeliais. Komplekte yra nuimami ir reguliuojami dirželiai, kuriuos galima dėvėti klasikiniu būdu, taip pat pakabos, vienas dirželis ir kryžminė nugara. Galinėje pusėje yra užsegimas ir kabliukas. Jis pagamintas iš nailono ir elastano ir turi begalybės krašto technologiją, kad po drabužiais atrodytų sklandžiai nematoma išvaizda. Galimi keli spaudiniai, spalvos ir dydžiai.

2. „Leonisa Personal Fit High Push-Up“ liemenėlė:

Liemenėlė su kaklo kaklu 2

Tai trikampio formos liemenėlė, kuri gerai pakelia ir puikiai tinka idealiai krūtinės formai. Puodeliai yra paminkštinti pirmo lygio pakeliamais paminkštinimais. Jis yra nepalaidus ir vientisas, kad atrodytų sklandžiai. Diržai yra kelių krypčių, o tai reiškia, kad galite nešioti juos kaip apynasrį ir kryžminį atlošą, išskyrus tradicinį stilių. Jie taip pat yra reguliuojami. Jis pagamintas iš poliamido ir elastano su minkštu šonkauliu formai ir atramai. Ji taip pat turi iškirptę iškirptę, todėl su šia liemenėle galite iškirpti žemai. Komplektuojamas su įprastu kabliu ir užsegimu gale. Tai taip pat yra madingos pakabučių kaklo liemenėlės.

3. Gana paslaptys „Candy Pink“ „Strapless Fling“ kelių krypčių marškinėlių liemenėlė:

Liemenėlė su kaklo kaklu

Ši apykaklės kaklo liemenėlė yra absoliuti vasaros būtinybė. Tai daugiaspalvė rožinė marškinėlių liemenėlė, rožinė su apatiniais ir paminkštintais puodeliais. Jis turi silicio rankenas išilgai puodelių ir sparnų. Kadangi tai daugiakryptė liemenėlė, ji turi reguliuojamus, konvertuojamus ir nuimamus diržus. Jis gali būti dėvimas kaip pakabos kaklas arba kryžminė nugara, išskyrus tradicinį stilių. Pagamintas iš nailono ir spandekso, jis turi užsegimą ir užsegimą. Jis yra įvairių dydžių.

4. „Hanes Convertible Shaping Bandini Bra“ liemenėlė:

Apykaklės kaklo liemenėlė 4

Tai ištempto stiliaus bandeau ir laisvo dydžio megztinio formavimo liemenėlė. Jis yra visiškai vientisas ir suformuotas puodelis su įmontuotu šoniniu formuotoju. Tai suteikia visapusišką formavimą ir palaikymą. Jis yra be paminkštinimo ir turi universalius daugialypius dirželius, kad galėtumėte jį stilizuoti kaip pakabučių kaklą ar kryžminę nugarą, išskyrus įprastą stilių. Jame taip pat yra apatinė juostelė, skirta liemenėlei išlaikyti. Pagaminta iš poliamido ir elastano, yra įvairių spalvų.

5. “Enamor Cotton Rich” paminkštintas belaidis “Racerback” kelių krypčių liemenėlė:

Liemenėlė su kaklo kaklu 5

Tai kelių krypčių liemenėlė su paminkštintais puodeliais, kurie pagerina formą ir vidutiniškai dengia. Puodeliai yra be laidų, todėl patogūs. Dirželiai yra nuimami su slankikliais ir turi daugiasluoksnę parinktį, leidžiančią ne tik įprastą stilių, bet ir stilizuoti liemenėlę kaip kaklą. Liemenėlė turi spausdintą grafiką ir spalvotus dirželius. Komplektuojamas su kabliu ir akių užsegimu. Jis pagamintas iš medvilnės ir spandekso ir yra kelių spaudinių ir dydžių.

6. „Penny Animal Instinct Pink Zebra Print“ laidinė be petnešėlių daugiapakopė 1 lygio „Pushup“ liemenėlė:

Liemenėlė su kaklo kaklu 6

Tai liemenėlė iš „Penny“ gyvūnų raštų liemenėlių kolekcijos. Puodeliai yra besiūliai, paminkštinti ir apvynioti, kad puikiai pakeltų, palaikytų ir padidintų krūtinę. 1 lygio atspaudžiamas paminkštinimas, sumontuotas puodeliuose, kurie yra zebriniai atspaudai. Apatinė juostelė yra prisiūta elastinė su silicio kraštais ir sparnais, kad būtų patogu ir sukibtų. Dirželiai yra nuimami su slankikliais ir gali būti dėvimi kaip įprasta, pakabinama kaklelis, be petnešėlių ar kryžminė nugara, nes yra kelių krypčių. Pagaminta iš poliesterio ir spandekso, ji užsegama kabliu ir akimis. Yra trys spalvų ir įvairių dydžių variantai.

7. Penny Priority Invisible Line skaidrios nugaros paminkštintos laidinės marškinėlių liemenėlės:

Liemenėlė su kaklo kaklu 7

Šios liemenėlės spindintis audinys ir revoliucinė danga tinka daugumai kūno tipų. Jis turi suformuotus, besiūlius ir gniuždymui atsparius paminkštintus puodelius. Jis yra prijungtas prie kėlimo ir atramų bei užtikrina visišką aprėptį. Komplektuojama su plačia juosta ir šoniniais sparnais, kurie papildomai palaiko krūtinę. Dirželiai yra konvertuojami, todėl juos galima nešioti kaip kryžminę ar pakabinamą kaklą, elastingi ir reguliuojami. Aukšto tempimo skaidrus nugaros diržas užtikrina patvarų sukibimą. Ši liemenėlė yra visų galimų dydžių.

8. Mielos dekoratyvinės apdailos lengvai paminkštintos apatinės liemenėlės:

Liemenėlė su kaklo kaklu 8

Ši „Lovable“ apykaklės kaklo liemenėlė turi lengvus 2 mm paminkštinimus ant puodukų, kurie suteikia puikią formą ir yra apvynioti, kad būtų galima puikiai pakelti ir palaikyti. Liemenėlė sukurta su nuostabiomis nėrinių detalėmis. Juostos yra nuimamos ir reguliuojamos, taip pat yra konvertuojamos arba įvairios krypties, todėl galite dėvėti kaip kaklą ar nugarą. Jis turi kabliuką ir akių uždarymą ir yra įvairių dydžių.

9. „Amante“ be petnešėlių suformuota liemenėlė:

Liemenėlė su kaklo kaklu 9

Ši apykaklės kaklo liemenėlė yra paminkštinta, aptraukta ir yra vientisa, su nuimamais ir reguliuojamais dirželiais. Puodeliai suformuoti. Jis gali būti dėvimas be petnešėlių arba kaip petnešos kaklas ir kryžminė nugara. Jis pagamintas iš poliamido ir elastano ir yra juodos spalvos bei įvairių dydžių.

Kaip dėvėti apykaklės kaklo liemenėlę:

Liemenėlė su kaklo kaklu 10

Dauguma apykaklės kaklo liemenėlių paprastai yra konvertuojamos arba įvairios krypties. Taigi, jums reikia pritvirtinti diržus ant puodelių pagrindo kilpų, kad jie atitiktų krūtinės liemenėlę įprastu būdu. Padėkite liemenėlę ant krūtinės ir užkabinkite dešinėje kilpoje esančius kabliukus, laikydami ranką už nugaros.

Tada šiek tiek pasilenkite, kad sureguliuotumėte krūtų judesius. Kai baigsite, laikykite diržus ir perkelkite juos ant kaklo ir laikykite juos kaklo gale. Užriškite diržų galus arba, jei jie turi kabliuką ir užsegimą, tiesiog užveržkite galus ir viskas bus baigta.