Kasdienė moters draugė ir garsi pagalba puoselėjant savo jausmingus išlinkimus, jaustis gerai nuobodžia biuro diena ar ypatinga staigmena antrajai pusei ypatingą dieną, liemenėlė gali būti įvairių spalvų, asortimentų, dydžių, tipai, progos ir nuotaikos. Tačiau kiekvienai liemenėlei visada yra dydžio problema, su kuria daugelis moterų visada suklumpa.

Kaip tobulai išmatuoti liemenėlės dydį

Neteisingas jūsų intymių drabužių dydis amžinai yra audra jūsų spintoje, kur kai kurios liemenėlės puikiai tinka, o kitomis dienomis norėtumėte, kad žinotumėte, kodėl diržas visada įsipjauna į jūsų pečių pagalvėles. Visų pirma, nors dydis yra duotas dalykas, daugeliui kitų tai yra puodelio dydis, kuris yra varginantis, kai tobulo dydžio liemenėlė vis dar nesijaučia arčiau sielos.

Kaip išmatuoti liemenėlės dydį

Štai kodėl šiame straipsnyje mes kalbėsime apie tai, kaip išmatuoti liemenėlės dydį, kad galėtumėte puikiai pasigirti savo kreivėmis, nepatiriant ankstesnių rūpesčių.

Kaip išmatuoti liemenėlės dydį?

Kaip išmatuoti liemenėlės dydį 2

Dėvėdami antklodę neturėtumėte jaustis taip nepatogiai. Liemenėlė yra draugiška pagalba fiziniam poreikiui, ir tai turėtų būti taip paprasta, kaip pasivaikščiojimas parke vėjuotą vasaros vakarą. Štai kodėl prieš pradėdami mėgautis mėgstamomis rūšimis, pažvelkime į matavimo žingsnius iki tinkamo dydžio liemenėlės.

Prieš pradėdami, žinokite technologiją, kuri šiandien leidžia jums nustatyti liemenėlės dydį kartu su puodeliais naudojant paprastą internetinę liemenėlės dydžio skaičiuoklę. Daugelis svetainių, tokių kaip gerbiama Viktorijos paslaptis ar net internetinis apatinio trikotažo tikslas, „Zivame“ siūlo jums šią naudą. Bet vėlgi, prieš pasirinkdami slaptą kelią, jums vis tiek reikia teisingo jūsų dydžio skaičiaus. Štai kaip išmatuoti savo liemenėlę:

 • Norint pradėti procesą, mums reikia tinkamos matavimo juostos, lanksčios ir be paminkštintos liemenėlės. Braukite per savo spintą ir ieškokite liemenėlės, kuri, jūsų manymu, yra arčiausiai jūsų idealios formos. Nedidelis puodelis ant liemenėlės nepakenks.
 • Dabar paimkite matavimo juostą stovėdami prieš veidrodį ir nuneškite ją iš po duobių ir per nugarą į priekį, kur turi būti galiniai kampai. Matavimo juostos linija turėtų būti tiesiai virš juostos, pritvirtintos prie jūsų puodelio, o tai suteiks jums viršutinį juostos dydį.
 • Tiksliau tariant, mes pereiname prie juostos, esančios po jūsų kreive, diafragmos sritimi. Panašiai pasinerkite, naudokite juostą iš nugaros ir po pažastimis ir padėkite jas susitapatinti po juostele.
 • Kiekvieną kartą gausite atskirą numerį, kurį dabar galite užsirašyti ir tada užsiregistruoti dydžio skaičiuoklėje, kuri suteiks jums idealų dydį.
 • Dabar, norėdami išmatuoti liemenėlės puodelio dydį, pabandykite laisvai paimti visą krūtinės plotą. Dar kartą priverskite juostą eiti per nugarą ir sujungti jas priekyje. Įsitikinkite, kad juosta yra tiesiai per krūtinės viršūnę, perimdama visą plotį. Dabar apskaičiuokite puodelio dydį naudodami paprastą matematiką ir išveskite skaičių. Jei jūsų viršutinė juosta buvo 38 colių, o apatinė – 36, jums tereikia atimti dvi juostas, o likęs skaičius tampa puodelio dydžiu abėcėlės tvarka. Taigi dabar, kai yra 38 ir 36, skirtumas bus 2, o puodelio dydis bus B.

Taškai, kuriuos reikia atsiminti:

Kaip išmatuoti krūties dydį 3

 • Visada pageidautina, kad paprašytumėte kito asmens pagalbos, kad perskaitytų skaičius, nes pasilenkę ir juos perskaitę galite pakeisti koordinates.
 • Jei gauname nelyginį skaičių, teisinga tai suapvalinti iki kito lyginio skaičiaus.
 • Puodelių dydžiai ir net liemenėlių dydžiai keičiasi pagal modelius, rūšis ir tipus. Taigi kiekvienas liemenėlės tipas gali neduoti to paties rezultato.
 • Jūs turite galimybę fiziškai pasikeisti dabar ir tada, todėl praėjusiais metais prigludusi liemenėlė gali būti ne šių metų mėgstamiausia ir tas pats. Nuolat tikrinkite savo dydį, kai jaučiatės nepatogiai.

Dar keli patarimai:

 • Jei norite to paties tūrio, pabandykite sumažinti puodelio dydį, o jei norite sumažinti garsumą, pakelkite puodelį aukštyn.
 • Jūsų liemenėlė tinkamai priglunda be jokių spragų ir išsiliejimų, o jūsų prekės ženklas puikiai tinka.
 • Jei jūsų puodelis išsilieja ir jūsų juosta puikiai tinka, pakelkite puodelį. Pvz., Nuo 36 B pabandykite pereiti prie 36 C arba D, o ne pirkti 38B.
 • Jei jūsų juosta jaučiasi įtempta ar laisva, o puodelis puikiai tinka, galite pakelti juostą aukštyn (jei ji yra stora) ir sumažinti dydį (jei ji yra laisva). Pavyzdžiui, iš 36B galite išbandyti 34B ir 38B.

Kai dėvite tinkamo dydžio drabužius, jaučiatės patogiai, plonesni, nėra išsipūtusių ir netinkamų drabužių. Jūsų laikysena yra geresnė, o liemenėlės nešamas svoris yra tolygiai paskirstytas naudojant tinkamo dydžio liemenėlę, užtikrinant, kad jums nereikės kovoti su nugaros skausmais.

Dauguma moterų dėvi netinkamo dydžio drabužius, ir tai yra nepatogu. Daugybė tyrimų parodė, kad 80% moterų nešioja netinkamo dydžio liemenėles. Moterys turi puikuotis savo grožiu, o žinant jūsų krūtinės matmenis, kiekvieną kartą dėvite nepriekaištingą aprangą. Tikimės, kad dabar žinote, kaip namuose išmatuoti krūtinės dydį. Išbandykite šį patikrintą metodą, kad išmatuotumėte liemenėlės dydį ir dabar dėvėkite tinkamo dydžio. Atminkite, kad dėvėdami tinkamą dydį, apskritai jaučiatės gražiai.

Tikiuosi, kad aukščiau pateiktas straipsnis padės jums išmatuoti liemenėlės dydį. Atidžiai perskaitykite šį straipsnį, kad surastumėte tinkamą liemenėlės dydį.