Liemenė yra neatskiriama moterų ir vyrų drabužių dalis. Jie dėvimi po jūsų suknele arba virš suknelės. Daugelis liemenę laiko vyro drabužiu, tačiau tokia yra kiekvienos moters tendencija. Tai protinga, šilta ir elegantiška. Vien dėvėti liemenę pašalinsite trūkumus.

Nors liemenė yra įvairių spalvų ir stilių, bet mano mėgstamiausia yra juoda liemenė. Tai labai paprasta ir niekada negali suklysti. Yra paprastas triukas kruopščiai suporuoti kiekvieno tipo liemenes.

Juodos liemenės vyrams ir moterims:

Štai keletas juodų liemenių tipų pavyzdžių su puikiu deriniu.

1. Flisinė juoda liemenė:

juoda liemenė

Flisinė liemenė yra lengva vilnonė striukė. Dažniausiai juos reikia dėvėti žiemą. Kadangi jis pagamintas iš sintetinės medžiagos, jis taip pat yra skirtas apsaugoti nuo lietaus ir sniego. Žemiau galite dėvėti bet kokius marškinėlius ir džinsus. Jis idealiai tinka žygiams ir žygiams.

2. Ilga juoda liemenė moterims:

Ilga juoda liemenė

Ilga juoda liemenė yra liemenė iki kelių. Jis dėvimas virš suknelės iki kelio ar prakaito marškinėlių. Jie yra labai stilingi ir kieti. Kartais merginos ją dėvi ant maksimalios suknelės. Jie slepia juosmens liniją, todėl atrodote liekna ir aukšta.

3. Trumpa juoda liemenės striukė mergaitėms:

Trumpa juoda liemenė

Trumpa juoda liemenė yra trumpa liemenė, kuri baigiasi tiesiai virš juosmens. Tai žinos kiekvienas roko prašmatnus. Dažniausiai jis dėvimas ant marškinėlių, marškinių ir trumpų suknelių. Po juo galite dėvėti šortus ar sijoną. Tai leidžia jums atrodyti lieknai ir puikiai tinka obuolio formos kūnui.

4. Moteriška juodos spalvos liemenė:

Fringe juoda liemenė

Kraštinė juoda liemenė yra panaši į ilgą liemenę. Jis turi pakraščius žemiau juosmens. Dažniausiai jie pagaminti iš medvilnės. Jie suteikia jums roko žvaigždę, atsipalaidavusią išvaizdą. Neabejotina, kad tai jaunosios kartos mėgstamiausia. Dažniausiai jis dėvimas po viršutine rankovėmis.

5. Armijos juoda liemenė berniukams:

Juoda armijos liemenė

Juoda armijos liemenė yra panaši į armijos asmeninę liemenę. Jį sudaro daugybė kišenių. Dažniausiai jis yra skirtas atlaikyti bet kokį orą, pavyzdžiui, lietų ir sniegą. Jie yra žinomi su jaunais koledžo vaikinais. Galite dėvėti su baltais marškinėliais.

6. Vyriška džinsinė juoda liemenės striukė:

Džinsinė juoda liemenė

Džinsinė vyriška liemenė juoda yra pagaminta iš džinsinio audinio, taigi ir pavadinimas. Jis yra šiltas ir puikiai tinka žiemai. Jūs galite dėvėti jį virš megztinio vėsiais šaltais rytais. Juos dėvi ir vyrai, ir moterys.

7. Asimetriška juoda liemenė:

Asimetriška juoda liemenė

Asimetriška juoda liemenė yra asimetriškai supjaustyta liemenė. Paprastai jie yra ilgi nuo juosmens iki kelių. Paprastai jų negalima uždaryti, tačiau kartais jie turi užtrauktukus. Jis yra gerai žinomas dėl kietų apykaklių. Jie dėvimi su dienine suknele ir viršūnėmis.

8. Megztinis juodos vilnos liemenė moterims:

Megztinis juodos vilnos liemenė moterims8

Prie megztinių juodos liemenės pridedamas megztinio sluoksnis, dėvimas virš marškinių. Tai laikoma oficialia apranga. Tai unisex. Tai yra patikrinimai ir dizainas. Galite dėvėti virš sijono ir kelnių. Kartais jie taip pat dėvimi marškinių viduje.

9. Dygsniuota juoda liemenė:

Dygsniuota liemenė

Dygsniuota liemenė yra šilta. Jis dėvimas sniego metu. Tai unisex ir labiausiai mėgstama liemenė. Jis dėvimas ant trumpų suknelių ir marškinėlių. Jie yra protingi ir labai stilingi. Jį dėvi dauguma žygeivių ir žygeivių, nes jis yra lengvas ir suteikia pakankamai šilumos.

Liemenė yra labai asmeniškas daiktas. Be didelių pastangų galite atrodyti labai stilingai. Jie dėvimi su marškinėliais, o kartais ir su oficialiais. Graži atsipalaidavusi išvaizda yra tai, ką pasiekiate su juoda liemene.