Süet loafer’lar, her türlü kıyafete kolayca uyum sağlaması nedeniyle erkeklerin tüm zamanların favori koleksiyonu olmuştur. Erkek koleksiyonunda da eksantrik tasarım ve modellerle canlı tonlar yer alıyor. Kadınlar için de aralıklar var. Süet mokasen, her görünüm için uygun olan ve aynı zamanda son derece rahat olan çeşitli burun tasarımlarına sahiptir..

Farklı Renklerde En İyi Süet Loafer’lar:

İşte süet mokasenlerin En İyi 9 Tasarımı.

1. Erkek Süet Ön Loafer’lar:

Erkek Süet Ön Loafer'lar

Bu, ön tarafında süet snaffle detaylandırma ile birlikte gelen, erkekler için şık, rahat bir slip-on süet mokasendir. Her adımda mevsime uygun bir stil eklemek için birinci sınıf yumuşak bebek süeti ile üretilmiştir. Bu erkek süet mokasenleri, deriden yapılmış astar ve iç tabana sahiptir..

2. Deri ve Sentetik Süet Makosen:

Deri ve Sentetik Süet Loafer

Erkekler için yaratıcı bir şekilde tasarlanmış siyah süet mokasen, aşırı rahatlık sağlar ve aynı zamanda ayağınızı da hafif tutar. Hem deri hem de sentetik malzemeler kullanılarak yapılmıştır. Bu erkek siyah süet deri mokasen, dolgulu iç taban ve kolay temizlenebilir sayadan oluşur..

3. Esnek Sole Erkek Süet Makosen:

Esnek Taban Erkek Süet Makosen

Bu, size esnek taban veren mavi süet erkek mokasenlerinin modaya uygun, havalı ve rahat tarzıdır. Kumaş astarlı, koyun derisi kaplı tabanlıklı, hafif deri yapılı süettir. Bu erkekler için mavi süet penny loafer’lar, su geçirmezlik özelliği sağlamak için etilen-vinil asetat dış taban ile üretilmiştir..

4. Vintage Yıpranmış Süet Loafer’lar:

Vintage Yıpranmış Süet Loafer'lar

Burada, deri astarlı ve süet sayalı erkek kahverengi süet mokasenlerine bir göz atabilirsiniz. Klasik dekolte silueti ile yapılmış büyüleyici kahverengi süet mokasen. Deri iç tabana ve kauçuk dış tabana sahiptir.

5. Ton Dikişli Üst Süet Makosen:

Tonal Dikişli Üst Süet Makosen

Eşsiz ton dikişleriyle lüks ve çağdaş olan bu erkek süet püskül mokasenlerine bakmak için bir saniye ayırın. Yuvarlak burunlu %100 deri astarlı el yapımıdır. Bu süet püskül mokasen, size düzenli uyum sağlayan esnek süet içerir.

6. Keskin Kontrast Dikişli Loafer:

Keskin Kontrast Dikişli Loafer

Klasik olarak keskin kontrastlı Dikişlerle hazırlanmış bu erkek süet penny loafer’lara herhangi bir kıyafetinizi uygun hale getirin. Kauçuk dış tabanlı deri astara sahiptir ve iç taban için kullanılan hakiki A sınıfı deriye sahiptir. Bu süet kuruş mokasen, tüm gündelik kıyafetleriniz için mükemmel bir seçimdir..

7. Sürüş Moccasin Kadın Süet Loafer’ları:

Sürüş Mokasen Kadın Süet Loafer'ları

Diğer tüm süet makosen kadınları arasında harika ve acayip bir tarz sunan bu muhteşem kırmızı süet makosen kadın koleksiyonunu keşfedin. Hem süet hem de kauçuk malzeme kullanılan makosen burun yapısına sahiptir. Son derece dayanıklı ve iş, dış mekan ve tüm bu tür gündelikler için mükemmeldir..

8. Lateks Yastıklı Süet Loafer’lar:

Lateks Yastıklı Süet Makosen

Lateks yastıklı insan yapımı ayak tabanına sahip erkekler için bu bronz süet mokasen keşfedin. İtalyan stilini %100 süet deri ile tamamlar. Mokasen burunludur ve dikişli bir vampirden oluşur..

9. Erkek Püsküllü Süet Makosen:

Erkek Püsküllü Süet Makosen

Püsküllü süet ve kaynaklı konstrüksiyonu ile popüler olan bu erkek süet püsküllü mokasen ile bu sezon seçiminizi yapın. Üstün taban ve İtalyan üst taban ile el işçiliği ile üretilmiştir. Ek olarak, size nispeten serin ve rahat bir görünüm veren bir ayakkabı çekeceği ile sağlanır..

Erkek ve kadın koleksiyonu, bu tür süet mokasenleri tercih ettiğinizde olağanüstü derecede özgün. Giyme kolaylığı ile birlikte size en iyi stili sağlarlar. Ayrıca her yönden şık görünüme sahip yüzlerce renk tonu mevcuttur. Yapılacak en iyi şey, gardırobunuza bu tür süet mokasenlerden birini almak ve en sevdiğiniz kıyafetlerinizle eşleştirmek için kendinizi süslemektir..