Loafer’lar, çorapsız veya görünmez çoraplı ayakkabılar olduğu için artık erkekler ve kadınlar tarafından tercih edilen ayakkabılardır. Loafer’lar, hem gündelik hem de resmi giyim olarak giyilebilecek türden ayakkabılardır. Güzel klasik mokasen parçaları alıyoruz. Son derece klasik ve şık görünmenizi sağlayan beyaz mokasen ayakkabılar günümüzde trend oluyor. Beyaz mokasen nişanlar, düğünler, resepsiyonlar, partiler gibi her durum için iyi gider..

Erkek ve Kadın için Beyaz Renkli Loafer’lar:

Beyaz makosen birkaç tasarım ve deseni, kıyafetinize en uygun olanı seçmenize yardımcı olmak için aşağıda sizinle paylaşılıyor.,

1. Beyaz Freja Loafer’lar:

Beyaz Freja Loafer'lar

Erkekler için bu beyaz deri mokasen çok taze. Bu mokasen ayakkabının dış kısmı, tabanı ve astarı %100 deriden yapılmıştır. Çok rahatlar. Tasarım sivri bir şekle ve kaplı bir topuğa sahiptir. Kot pantolonların yanı sıra pantolonlar için de çok uygundurlar..

2. Kadınların Beyaz Püsküllü Loafer’ları:

Kadın Beyaz Püsküllü Loafer'lar

Bu beyaz püsküllü mokasenlere göz atın. Kadınlar için bu düz topuklu beyaz renkli loafer’lar, dekorasyon için güzel püsküllere sahiptir. Bu slip-on püsküller gün boyunca giymek için rahattır. Dış malzeme sentetik, iç ve taban ise yumuşak deridir..

3. Erkekler Kristal Püskül Loafer’ları:

Erkek Kristal Püskül Loafer'lar

Bu harika klas beyaz mokasen erkek ayakkabılarına bir göz atın. Bu erkek mokasenlerinde kristal püsküller var. Saf deriden yapılmıştır – üst, iç ve taban. Yuvarlak bir ön ucu vardır ve hafif topukludur.

4. Çivili Beyaz Renkli Loafer’lar:

Çivili Beyaz Renk Loafer'lar

Bu yakışıklı beyaz mokasen çiftinin üzerinde sivri uçlar var. Bu mokasenlerin benzersiz bir moda çekiciliği var ve bu ayakkabıda kesinlikle fark yaratacaksınız. Bu mokasen, o sert ve şık görünüm için kot pantolonlarla çok iyi gider..

5. Günlük Kanvas Loafer’lar:

Günlük Kanvas Loafer'lar

Bunlar genellikle öğrenciler için tasarlanmıştır. Bu beyaz mokasen çevrimiçi ve elle boyanmış ve kanvastan yapılmıştır. Bu düz mokasenler sabun ve soğuk su ile yıkanabilir. Bu slip-on mokasen, mükemmel gündelik görünüm için kot pantolon, şort veya Bermuda pantolonlar için uygundur..

6. Beyaz Örgü Kabartma Loafer:

Beyaz Örgü Kabartma Loafer

Bu erkeklerin Beyaz loafer’ları, yaklaşık 0,5 inç yüksekliğinde bir topuğu olan sentetik bir tabana sahiptir. Mock-toe dikişe sahiptir. Ayrıca stil için vampirde metal bir toka var.

7. Çocuklar için Beyaz Slip-on Loafer’lar:

Çocuklar için Beyaz Slip-on Loafer'lar

Çocuklar için mokasen tarzdaki bu ayakkabılar, nişanlar, düğünler, Kutsal Cemaatler ve aile buluşmaları gibi resmi durumlar için son derece uygundur. Çok rahatlar ve son derece zarif bir görünüme sahipler.

8. Erkek Kadife Beyaz Loafer’lar:

Erkek Kadife Beyaz Loafer'lar

Şimdi düğün gününüz için mükemmel olan bir çift beyaz ve altın loafer’a bakalım. Bu ayakkabı çifti, altın bir metal bandı ve ortasında hoş bir motifi olduğu için herkesin dikkatini çekeceğinden emin. Ayakkabılarına göz kulak olacaklar. Bu slip-on loafer’lar sağlam ve kaymazdır. Bu sevimli mokasenlerle gelininizi dans pistinde süpürebilirsiniz..

9. Beyaz Kadının Yarım Loafer’ları:

Beyaz Kadının Yarım Loafer'ları

Kızlar, kolejde zarif görünmek ister misiniz? İşte bakmak için çarpıcı olan bir çift gündelik yarım mokasen. Yuvarlak parmakları ve güzel renkli yün topları vardır. Kentli kadınlar için üretilmiş, şalvar kameez ile de iyi giden beyaz mokasen bayanlara özel loafer’lardır. Dayanıklı ve kaymazdır..

10. Beyaz Sling Back Loafer:

Beyaz Sling Sırtlı Makosen

Şimdi bu blok topuklu beyaz deri mokasenlere bir göz atalım. Bu yarım mokasen süet katır derisinden yapılmıştır. Kaymaz bir taban ve üstte hoş bir bant var. Ofis kıyafetlerinizle çok iyi giderler. Artık iş arkadaşlarınız sizi bu harika ayakkabının içinde gördüklerinde kıskançlıktan çıldıracaklar..

11. İtalyan Klasik Beyaz Renkli Loafer’lar:

İtalyan Klasik Beyaz Renkli Loafer'lar

Şimdi beyler, bu güzel İtalyan vintage beyaz deri mokasen çiftiyle takımınıza vintage bir dokunuş katabilirsiniz. Güzel bir şekle sahipler. Küçük bir topuğu var ve klasik bir İtalyan görünümüne sahipler. Loafer’ların yanlarında ve üst kısmında güzel kesimler var.

12. Beyaz Moccasin Loafer’lar:

Beyaz Mokasen Loafer'lar

Hanımlar sokaklara şık bir şekilde çıkmaya hazır mısınız? İşte şık ve rahat bir çift mokasen mokasen. Bu beyaz mokasen bayanların tabanı kauçuktan yapılmıştır ve sentetik bir iç astara sahiptir. Düz ve ucu yuvarlaktır. Bu ayakkabı kuru temiz bir bezle silinerek temizlenebilir. Skinny jean pantolonlar veya haki pantolonlarla iyi giderler..

13. Beyaz Beşik Loafer’lar:

Beyaz Beşik Loafer'lar

Yürümeye başlayan çocuğunuzu bu sevimli beyaz beşik mokasenlerle giydirin. Bu beyaz mokasenlerin üstünde güzel püsküller var ve çocuğunuzu süsleyecek. Bebeğiniz bu sevimli beyaz mokasenleri giydiğinde kesinlikle tüm kafaları çevirecektir..

14. Beyaz Urbane Loafer’lar:

Beyaz Urbane Loafer'lar

İşiniz gün boyu yürümenizi sağlıyorsa, bu beyaz mokasen ayakkabılar gününüz için mükemmel. Bu beyaz loafer’ların her yerinde ayaklarınız için iyi havalandırma sağlayan bir kesme tasarımı vardır. Bu loafer’lar rahat ve dayanıklıdır.

15. Yarım Loafer’larda Beya Slip:

Yarım Loafer'larda Beya Slip

Şimdi, damarlı deriden yapılmış bu harika beyaz mokasen erkeklere bir göz atalım. Bu beyaz mokasenlerin sivri uçları vardır ve topuk da deri ile kaplanmıştır. Bu mokasen ayakkabının öne çıkan özelliği, altın rengi plakalı topuktur. Bunlar güzel klas İtalyan mokasenleri.

Loafer’lar güçlü ve zarif görünmenizi sağlar. Beyaz loafer’lar özellikle kıyafetinize incelik katıyor ve takımınızda şık görünmenizi sağlıyor. Beyaz mokasen gündelik görünüm için kot pantolonlarla iyi gider ve bu pantolonlarda toplantınız için harika görünmenizi sağlar. Off geç beyaz mokasen çevrimiçi olarak kolayca bulunabilir ve ayrıca cebinizde de kolaydır.