Moda, bölümün her bölümünde gelişiyor. Evrim bile ayakkabılarda da görülebiliyordu. Genellikle gündelik amaçlı kullanılan, şık duran ve partilere ve işlevlere uygun ayakkabılar olan loafer’lar olarak tanımlanan bir kategori vardır. Hem erkekler hem de kadınlar için partiler için en iyi seçim bu olabilir. Partiler veya işlevler için uygun kadın ayakkabıları veya loafer’lar olan topuklu ayakkabılar ile zenginleştirilmiş çeşitlilik vardır. Yine kadınlar için topuklu mokasenlerde dikkat edilmesi gereken birçok çeşit var..

Hindistan’daki En Yeni Topuklu Loafer’lar:

İşte en iyi 9 topuklu mokasen listesi,

1. Şık Topuklu Loafer’lar:

Modaya Uygun Topuklu Loafer'lar

Modaya uygun topuklu mokasenler, genellikle profesyoneller tarafından giyilen ve aynı zamanda oldukça pahalı olan yüksek topuklu mokasenlerdir. En iyi seçim, herhangi bir işlev veya parti için en uygun olan parlak ve ışıltılı siyah renkli topuklu mokasen olabilir..

2. Parlayan Topuklu Loafer:

Parlak Topuklu Loafer

Topuklu mokasen ayakkabıların dikkat edilmesi gereken birçok çeşidi vardır ve bunlardan biri de düğünlere ve her şeye uygun kazanç sağlayan parlak loafer’lardır. Bu ışıltılı loafer’lar, kadınların kişiliğine katkıda bulunur ve ışıltılı görünümüyle güzelliğine güzellik katar. En iyi seçim kırmızı renkli ayakkabılar olabilir.

3. Topuklu Blok Loafer’lar:

Topuklu Blok Loafer'lar

Topuklu mokasen kadınlar, gündelik olarak da giyilebilen yeni mokasen türüdür. Topuğun alttan bloke olması, farklı bir görünüm kazandırıyor. Üstelik en iyi seçim kırmızı renkli blok topuklu mokasen olabilir..

4. Keskin Topuklu Loafer’lar:

Keskin Topuklu Loafer'lar

Keskin topuklu mokasenler, topuğun çok keskin kaldığı orta topuklu mokasenlerdir. Bunlar genellikle profesyonel kadınlar tarafından giyilir. Gerçekten, oyuncu ve hepsi keskin kenar topuğunun üstesinden gelebilir. Keskin topuklu mokasen için en iyi seçim siyah topuklu mokasen olabilir.

5. Pembemsi Penny Loafer:

Pembemsi Kuruş Loafer

Penny loafer topuklu ayakkabılar günümüzde mevcut olan keskin topuklu ayakkabılardır. Modeller ve aktrisler bu tarz topukluları deniyor. Topuklu kadın penny loafer’lar ise tamamen farklı bir görünüm kazandırıyor. Bunun için en iyi seçim pembemsi kuruş loafer’lar olabilir..

6. Gigi Pompa Loafer’ları:

Gigi Pompa Loafer'ları

Yüksek topuklu mokasen pompalar, çevrimiçi olarak sunulan yeni ayakkabı çeşitleridir. Pompalı ayakkabılar, partiler veya işlevler için giyilebilecek oldukça şık ayakkabılardır. Bayan topuklu makosen ayakkabılar bu tarz ayakkabılarda rahatlıkla olabilir. En iyi seçim siyah renkli ayakkabılar olabilir.

7. Sokak Pompası Loafer:

Sokak Pompası Loafer

Yığılmış topuk mokasenleri, günümüzde mevcut olan sokak pompalı mokasen türlerinden biri olabilir. Sokak pompası, işlevlerde veya partilerde hayran olmak için gerçekten sevimli bir görünüm verir. Farklı durumlarda şık kalır. En iyi seçim kırmızı renkli pompalı loafer’lar olabilir.

8. Günlük Topuklu Makosen:

Günlük Topuklu Makosen

Günlük amaç, ofise giden kadınların giyebileceği günlük ayakkabıdır. Günlük ayakkabılar farklı durumlarda şık kalır. Günlük giyiliyorlarsa uygulanmaları gerekir. Topuklu kadın siyah mokasen, nedensel topuklu mokasen için en iyi seçim olacaktır..

9. Parti Topuklu Ayakkabı Giymek:

Parti Giyim Topuklu Ayakkabı

Yığılmış topuklu mokasen kadınların gösterilecek birçok çeşidi var ama bunlar en iyilerinden bazıları. Parti için topuklu ayakkabılar şık ve ışıltılı olmak için en uygun olanıdır. Bunlara farklı vesilelerle katılabilirsiniz. Bunun için en iyi seçim kırmızı renkli topuklu ayakkabılar olabilir..

Topuklu mokasenlerin daha pek çok çeşidi var ama bunlar ilk 9’du. Bu ayakkabılar veya loafer’lar genellikle partiler için giyilir ve şık kalması için işlev görür. Bazıları en iyisi, partiler ve işlevler için pompalı mokasen, keskin, modaya uygun ve parlayan mokasenlerdir. Günlük ihtiyaç için bile rahat topuklu mokasen olabilir.