Mavi, çoğu erkek ve kadının sevdiği favori bir renktir. Çoğu kıyafetle özellikle kot pantolonla iyi gider. Mavi mokasen, rahat ve birçok kişi tarafından kullanılan harika bir ayakkabıdır. Slip on ayakkabı modeli olduğu için çıkarması ve giymesi kolaydır. Burada gösterilen mavi mokasenlerin hepsi farklı stil ve tasarımlardır. Mavi renk koyu veya açık olabilir. Tercihinize bağlı olarak bu mavi mokasenleri satın alabilir ve ekstra özel görünebilirsiniz. Bu ayakkabılara hem resmi hem de gündelik giyim için sahip olabilirsiniz. Loafer’ların türleri, onları her durumda giyme şansı verir..

Mavi Loafer'lar

Farklı Tasarımlarda Son Mavi Renkli Loafer’lar:

İşte En İyi 15 Mavi Loafer’ın Listesi.

1. Metal Mavi Loafer’lar:

Metal Mavi Loafer'lar

Mavi bir mokasen, gündelik gezileriniz için giyebileceğiniz şık bir aksesuardır. Mavi mokasen oldukça çarpıcı görünen metal bir tokaya sahiptir. Bu mokasen, günlük giyiminiz için kullanabileceğiniz harika bir ayakkabıdır. Şık mokasen rengi mükemmel.

2. Penny Loafer’lar:

Makosen ayakkabı

Bu rahat lacivert mokasen kadın giyimini şık bir şekilde deneyin. Loafer’ların sade tasarımı, kadınların giymesi için harika. Ayakkabı rahattır ve günlük kullanım için giyilebilir. Öndeki basit toka bir tasarım öğesi görevi görür.

3. Kraliyet Mavi Loafer’lar:

Kraliyet Mavisi Loafer'lar

Bakması çarpıcı olan bu ultra havalı kraliyet mavisi mokasenleri alın. Rahat ayakkabılar da kafaları çevirebilir. Bu kraliyet mavisi mokasen ayrıca ön tarafında basit metal tokaya sahiptir. Şık ayakkabılar bazı gündelik geziler ve partiler için mükemmeldir..

4. Süet Loafer’lar:

Süet Loafer'lar

Mavi süet mokasen, sahip olabileceğiniz klasik bir parçadır. Bu mokasen çeşitli renklerde gelir ancak mavi renk tam olarak doğru. Ön tarafa dikilmiş basit kayışlar, bu mokasen koleksiyonunuzda olması gereken bir şey yapıyor. Yumuşaklığı için süet malzemeyi deneyin.

5. Sivri Mavi Loafer’lar:

Sivri Mavi Loafer'lar

Kusursuz çivili bu lacivert mokasen ayakkabılarla şık ve cesur olun. Mavi mokasen arkada bir toka ile gelir. Ön kısım, cesur ve cüretkar metal çivilerle donatılmıştır. Bu mokasenleri bazı özel günler ve gece partileri için tercih edebilirsiniz..

6. Püskül Loafer’lar:

Püskül Loafer'lar

Klasik bir tasarım, ayakkabıların ön kısmında püsküllü mavi mokasen erkek giyimidir. Bu mokasenlerin çeşitli stilleri var ama püsküller her zaman ön kısmın bir parçası. Loafer’lar uzun veya kısa bir tarzda yapılabilir. Ön taraftaki kapak ile saçak ekleyebilirsiniz..

7. Günlük Mavi Loafer’lar:

Günlük Mavi Loafer'lar

Aldığınız sıradan bir mavi mokasen, her durum için giyilebilecek bir şeydir. Bu gündelik mavi mokasen lacivert renktedir ve tasarım açısından şıktır. Yanlarında şirketin logosu ve arkasında işlemeli isim var..

8. At Bit Loafer’lar:

At Bit Loafer'lar

At biti stiline sahip koyu mavi bir mokasen, sahip olunması gereken bir başka harika fikir. Bu harika görünümlü loafer’lar özellikle şık ve sofistike. Bunları gündelik ve yarı resmi durumlar için giyebilirsiniz. Loafer’lar parlak ve cesur renklerde gelir.

9. Loafer’larda Kayma:

Loafer'larda Kayma

Çoğu genç tarafından sevilen en gündelik giyim ayakkabısı, loafer’lardaki kaymadır. Bu açık mavi mokasen farklı tarzlarda gelir. Bazıları rustik görünüme sahiptir ve bazıları basittir. Sıkıntılı görünüm aynı zamanda çoğu gencin tercih ettiği bir şeydir..

10. Nakış Loafer’ları:

Nakış Loafer'lar

Abartılı bir düğün ayakkabısı, aynı zamanda işlemeli kadife mokasendir. Loafer’lardaki çarpıcı nakış tasarımı onları öne çıkarıyor. Bu harika tasarımları kişiye özel yaptırabilir veya çevrimiçi olarak yaptırabilirsiniz. Nakış genellikle maviye karşı harika görünen altın iplikle yapılır..

11. Düğüm Mavi Loafer’lar:

Düğüm Mavi Loafer'lar

Mavi mokasenlerde kullanılan havalı bir tasarım düğümdür. Loafer’ın ön kısmı, bir fiyonk içine düğümlenmiş mavi bir ip ile bağlanmıştır. Bu sofistike ve şık. Bu mokasenleri lacivert veya açık mavi renkte alabilirsiniz..

12. Deri Mavi Loafer’lar:

Deri Mavi Loafer'lar

Deri farklı renklerde gelir. Bu mavi deri mokasen, onu resmi giyim ayakkabısı yapan şeydir. Lacivert deri ayakkabı en iyi parlaklık için cilalanmıştır. Bunları oxford tarzında da alabilirsiniz. Resmi bir dokunuş için deri loafer’ları deneyin.

13. Kanvas Mavi Loafer’lar:

Tuval Mavi Loafer'lar

Kanvas malzeme, ayakkabılar için harika bir öğedir. En rahat ve günlük kullanıma uygun ayakkabılar nefes alabilen kanvas tarzıdır. Mavi kanvas loafer’lar çoğunlukla genç kalabalığın favorisi. Mavi ve beyaz taban kombinasyonu solmayan bir stil.

14. Çift Keşiş Askılı Loafer’lar:

Çift Keşiş Askılı Loafer'lar

Keşiş kayış tasarımı mokasenlerde bir klasik. Çift keşiş kayışı size daha resmi bir görünüm verir. Bu mavi keşiş askılı mokasen, herhangi bir resmi toplantı ve gündelik gezi için almanız gereken şeydir. Çift askılı tasarımı oldukça şık ve cesur.

15. Gerilebilir Mavi Loafer’lar:

Gerilebilir Mavi Loafer'lar

Bu gerilebilir mavi mokasen spor ayakkabı giymenin harika bir yoludur. Bacak alanınıza iyi uyum sağladıkları için çok rahattırlar. Kolayca gerilebilir ve hareket ettirilebilirler. Bu, aktiviteler için en iyisini yapar. Beyaz kontrastlı mavi renk de iyi bir fikirdir..

Mavi mokasen koleksiyonunuzda olması harika bir parça. Deri, süet, kadife ve hatta kanvas mavi mokasenlere gidebilirsiniz. Slip on loafer’lar, sürüş, spor aktiviteleri ve hatta resmi toplantılar için mükemmeldir. Mavi mokasen hem erkekler hem de kadınlar için en uygun olanıdır. Mavi mokasen türlerinin çok geniş olduğunu göreceksiniz. Mavi loafer’lar bir parti giyim eşyasıdır ve renk herhangi bir kıyafetle eşleştirmek için mükemmeldir..