Hem erkek hem de kadınlar için tasarımcı loafer’lar, bu günlerde yaygın olarak tercih edilen modaya uygun ayakkabılardır. Çoğu zaman için uygun hale getiren çağdaş tasarımlara sahip güzel şekillere sahiptir. Her türlü benzersiz kişilik tarafından seçilen hem gündelik hem de resmi kıyafetlere kolayca uyum sağlar..

Trenddeki Erkek ve Kız Çocukları İçin En İyi Tasarımcı Loafer’lar Tasarımları:

Burada Hindistan’daki en iyi 9 tasarımcı mokasen modelini bulacaksınız.,

1. İtalyan Püsküllü Erkek Tasarımcı Loafer’lar:

İtalyan Püsküllü Erkek Tasarımcı Loafer'lar

Bu, mokasen bot ayakkabı tipi yeni erkek tasarımcı mokasen. Üst kısmında Sentetik Deri ve Suni Süet kombinasyonu bulunan İtalyan püsküllü loafer’ların tasarımcı serisidir. İç taban ve dış taban parçaları saf sentetik malzemeden yapılmıştır..

2. Hakiki Deri Kadın Tasarımcı Loafer’lar:

Hakiki Deri Bayan Tasarımcı Loafer'lar

Düz süslemeli, düz topuklu tasarımcı loafer’ların kadın stili, slip on kapama desenli. Kullanılan deri stili nubuk olup, iç taban malzemesi latekstir. Görünümü bitirmek için kullanılan desen tam taneli deridir..

3. Düğümlü Finish Tasarımcı Loafer Ayakkabı:

Düğümlü Finish Tasarımcı Loafer Ayakkabı

İşte üstün kaliteli malzeme kullanılan tasarımcı loafer ayakkabılara bir bakış. Size şık bir görünüm, üstün güç ve mükemmel bitiş sağlar. Partiler ve festival etkinlikleri gibi gündelik durumlar için mükemmeldirler..

4. Tan Gölgeli Tasarımcı Penny Loafer’lar:

Tan Gölgeli Tasarımcı Penny Loafer'lar

Tarzını yakalamakta her zaman şık olan erkekler için tasarlanmış tasarımcı serisi ayakkabılardır. Bu tasarımcı kuruş loafer’lar, hem iç taban hem de dış taban malzemeleri için İtalyan derileri kullanılarak yapılmıştır. Üstte bant tasarımlı dantelsiz desen, onu resmi kıyafetler için de benzersiz mokasen yapar.

5. Siyah Yapay Tasarımcı Loafer’lar:

Siyah Yapay Tasarımcı Loafer'lar

İşte erkekler için günlük mokasen serisindeki süper çarpıcı koleksiyon. Bu siyah tasarımcı mokasen çifti, üstün kaliteli suni deri kullanılarak yapılmıştır. Burada kullanılan tek malzeme sert PU ve iç kısımda kullanılan aynı malzemedir..

6. Konforlu Sürüş Tasarımcısı Loafer’lar:

Rahat Sürüş Tasarımcısı Loafer'lar

Bu en iyi tasarımcı mokaseninin özelliği, sağlam ve her mevsime uygun desen tipidir. Burada kullanılan iç taban malzemesi TPR, dış taban ise kauçuktur. Üst kısmında suni deri bulunan slip on kapaklı modeldir. İdeal bir gündelik giyim mokasenidir..

7. Tekne Ayakkabı Tasarımcısı Loafer’lar:

Tekne Ayakkabıları Tasarımcı Loafer'lar

Düz topuklu tekne tipi modele sahip tasarımcı kırmızı mokasendir. Kullanılan üst malzeme hakiki deridir. Desen türü, aksi takdirde kenarlıklı olarak adlandırılır. Dış taban malzemesi kauçuktur ve gündelik durumlar için mükemmel bir ayakkabıdır..

8. Yumuşak Dokulu Süet Tasarımcı Loafer’lar:

Yumuşak Dokulu Süet Tasarımcı Loafer'lar

Dikkatli bir şekilde elle işlenmiş çarpıcı kuruş mokasenleri, onu seçici beyler arasında ilk tercih haline getiriyor. Bu tasarımcı süet mokasen çifti, açık chino veya koyu kot tonları ile çok yönlüdür. Eşsiz süet yapısı, sizi süet deriyi gardırobunuza sokmak için mükemmel bir şansa yönlendirdiği için sizi yormaz..

9. Kadınlar için Vintage Düz Tasarımcı Loafer’lar:

Kadınlar için Vintage Düz Tasarımcı Loafer'lar

Hiçbir kadın bu tür vintage serisi bayan tasarımcı mokasenlerini inkar edemez. Üstünde PU malzeme bulunan düz mokasenlerdir. Düz desen tipine sahiptir ve güzel açık bej tonundadır. Dış taban malzemesi olarak kauçuk kullanılmıştır. Günlük giyim için tam bir koleksiyon.

Ayağın şekli ve boyutu ne olursa olsun, bu tasarımcı loafer’lar profesyonel çalışma ve şık tasarımla üretildikleri için herkese kolayca uyar. Ayakkabılarınızı giydiğiniz kıyafetle eşleştirmek için bu loafer’lardan seçebileceğiniz renk çeşitleri var. Bu ayakkabılar için kullanılan malzemeler üstün kaliteli ve yüksek derecelidir, bu da uzun süre dayanmasını sağlar..