Loafer’lar ve slip-on, batı ülkelerinde geleneksel yıllardan beri erkekler için ideal giysilerdir. Slip-on loafer’lar, çoğu kıyafet görünümünü desteklediği için çoğumuzun favori ayakkabısı oldu. Hem gündelik hem de resmi giyim için uygundurlar. Bununla birlikte kullanım kolaylığı ve her yerde taşıma kolaylığı nedeniyle yaygın olarak tercih edilmektedir..

Görüntülü Beyler İçin Slip-on Loafer’ların En Son ve En İyi Tasarımları:

İşte Hindistan’daki en iyi 9 slip-on mokasen modelinden bazıları,

1. Kahverengi Patentli Püsküllü Slip-on Loafer’lar:

Kahverengi Patent Püskül Slip-on Loafer'lar

Bu kahverengi püsküllü mokasen erkek slip-on mokasen için PU derinin en iyi kalitesi kullanılmıştır. Bu mokasen çifti sentetik malzeme kullanılarak astarlanmıştır ve size patentli bir görünüm kazandırır. Ayrıca, bu ayakkabı resmi kıyafetlerinizi tamamlamanıza yardımcı olur..

2. İngiliz Tarzı Kadife Loafer Terlik:

İngiliz Tarzı Kadife Loafer Terlik

Bu erkek mokasen terliklerinin üzerine kadife malzeme ile bu bahar için mükemmel bir aşınma yapıyor. El yapımı bu mokasen terliğin iç tabanı hakiki deriden, dış tabanı ise kauçuk malzemeden yapılmıştır. Bu ayakkabılar, mavi-siyah tonlarında İngiliz stili kullanılarak desenlenmiştir..

3. Yastıklı Ayak Yatağı Slip-on Loafer’lar:

Yastıklı Ayaklı Slip-on Loafer'lar

Bu siyah tasarımcı slip-on mokasen ile kendinizi seçkin yeni bir görünümle sunun. Attığınız her adım için size ekstra alan sağlamak için çift elastik panele sahiptir. Bu siyah slip-on loafer’ların erkek stili, suni deri astarlı yastıklı ayak tabanına sahiptir..

4. Yumuşak Damarlı Slip-on Loafer’lar:

Yumuşak Damarlı Finish Slip-on Loafer'lar

Bunlar tereyağlı deriden yapılmış slip-on tarzı mokasenlerdir. Size süper yumuşak damarlı bir görünüm kazandıran deri geçmeli mokasendir. Bu erkek deri slip-on loafer’lar ayrıca düz nubuk taban, yığılmış deri topuk ve ayrıca hafif yastıklı bir iç kısımdan oluşur..

5. Süet Deri Slip-on Loafer’lar:

Süet Deri Slip-on Loafer'lar

Bu hakiki süet slip-on loafer’ların kare şeklinde burun kısmı ve vamp’ın ucunda kayış bulunur. Ayrıca yastıklı iç taban ile güncellenmiş geri adım tasarımı ile birlikte gelir. Bu erkek süet slip-on mokasen ayakkabı çiftinde bulunan kauçuk taban, kaymaz işaretlere sahiptir..

6. Loafer’larda Siyah Buzağı Slip:

Loafer'larda Siyah Dana Slip

Badem burunlu, altın tonlu donanıma sahip altın tonlu logo plakalı, erkekler için parıldayan bir slip loafer modeline sahipsiniz. Markalı iç tabanlı ve düz topuklu siyah mokasen slip-on ayakkabıdır. Tüm astar, taban ve dış bileşim saf deri kullanılarak yapılmıştır..

7. Günlük Deri Erkek Makosen Slip-on Ayakkabı:

Günlük Deri Erkek Makosen Slip-on Ayakkabı

İşte erkek makosen ve slip-on ayakkabı tipinde olan nefes alabilen erkek sürüş ayakkabıları. Bu mokasen çifti, belirtildiği gibi üç farklı renkte mevcuttur ve Jeans veya şort gibi gündelik giysiler için en uygun olanıdır. İş ve sürüş için mükemmeldirler.

8. Dantelsiz Günlük Deri Slip-on:

Dantelsiz Günlük Deri Slip-on

Bu erkek gündelik slip-on mokasenlerin üretiminde kullanılan hem iç hem de dış malzemeler Syn deridir. Gündelik kullanımlar için tasarlanan bu ayakkabılar PU taban malzemesinden yapılmıştır. Dantelsizdir ve kapalı tip burunlu mokasen ile birlikte gelir..

9. Katlanmış İki Yönlü Deri Loafer’lar:

Katlanmış Çift Yönlü Deri Loafer'lar

Bu yuvarlak burunlu slip-on kapama tipi erkek slip-on ve loafer’lar, erkekler için ideal gündelik giyim olarak mevcuttur. Üst kısım yastıklı tabanlıklı sığır yarma deri malzemeden yapılmıştır. Yaz, sonbahar ve ilkbahar için tüm mevsimler için mükemmeldirler..

Bu slip-on loafer’lar, türün ister resmi ister gündelik olsun, giydiğiniz kıyafet için size özgün ve çarpıcı bir görünüm sağlayan ayakkabılardır. Canlı renk, model ve beden seçeneklerine sahip olursunuz. Çoğu, hem iç hem de dış kompozisyonlar için hakiki deri malzeme kullanılarak yapılmıştır..