Kahverengi renk ayakkabı dünyasının gözdesi. Bu renk çoğu pantolonla iyi gider ve onları iyi kombinleyebilirsiniz. Kahverengi mokasen, giyinmiş görünmenin yaygın ve şık bir yoludur. Kahverengi mokasenleri deri veya süet olarak tercih edebilirsiniz. Kadife bile seçim için iyi bir seçenektir. Tasarımlar ayrıca püsküller ve diğer unsurları içerir. Kahverengi loafer’lar her zaman resmi ve gündelik bir giyim eşyasıdır..

Farklı Tasarımlarda En İyi 15 Kahverengi Loafer:

Burada size aralarından seçim yapabileceğiniz kapsamlı bir kahverengi mokasen listesi sunuyoruz..

1. Kahverengi Buzağı Loafer’ları:

Kahverengi Loafer'lar

Klasik bir kahverengi mokasen çifti, buzağı mokasenleridir. Bu mokasen basit tasarım ve tarzda gelir. Son derece rahattırlar ve sizi uzun süre idare edebilirler. Loafer’lar gündelik giyimin yanı sıra ofis giyimi için de giyilebilir..

2. Püsküllü Kahverengi Loafer’lar:

Püsküllü Kahverengi Loafer'lar

Önlerinde püsküllü bu havalı erkek kahverengi mokasen ayakkabılarını deneyin. Loafer’lar, herhangi bir pantolon veya kot pantolonla çok iyi gidebilecek hoş bir kahverengi tonuna sahiptir. Bu mokasen ayakkabıların etrafında, ayakkabının karakterine katkıda bulunan hoş bir kayış var..

3. Süet Kahverengi Loafer’lar:

Süet Kahverengi Loafer'lar

Bu egzotik kahverengi süet mokasen ayakkabılardan bir çift alın ve içlerinde zarif görüneceksiniz. Süet, parlaklığı olmayan sessiz bir tondur. Bu, ayakkabının sofistike ve şık görünmesini sağlar. Bunu hem gündelik hem de resmi giyim için giyebilirsiniz..

4. Logo Kahverengi Loafer’lar:

Logo Kahverengi Loafer'lar

Kahverengi deri mokasen, herhangi bir pantolonla giyilebilecekleri için akıllıca bir satın almadır. Üstte logolu bu mokasen bir stil ifadesidir. Logo metal bir parça şeklindedir. Renkteki bu kontrast oldukça şaşırtıcı görünüyor.

5. Kahverengi Penny Loafer’lar:

Kahverengi Penny Loafer'lar

Kahverengi bir penny mokasen, koleksiyonunuzda bulundurabileceğiniz klasik bir parçadır. Loafer parlak ve parlak ve göze çarpıyor. Penny loafer sizi yarı yolda bırakmayan harika bir parça. Bunu resmi vesilelerle ve üst düzey toplantılar için giyebilir ve önemli görünebilirsiniz..

6. Kahverengi Sürücü Loafer’ları:

Kahverengi Sürücü Loafer'ları

Erkeklerin kahverengi deri mokasenlerinin altında, sürüş sırasında ihtiyacınız olan yastığı sağlayan sivri uçlar bulunur. Sürücü loafer’ları uzun mesafeli sürüş için mükemmeldir. Ayaklarınıza ihtiyaç duyduğu rahatlığı sağlarlar. Giymesi ve çıkarması da kolaydır.

7. Slip-On Loafer’lar:

Slip-On Loafer'lar

Sahip olabileceğiniz en rahat mokasenlerden biri, slip-on olan koyu kahverengi mokasenlerdir. Bu loafer’lar çeşitli tarzlarda gelir, ancak kayma türüdür. Bunları kolayca giyebilir ve çıkarabilirsiniz. Slip-on loafer’lar da basit tasarımda yapılmıştır.

8. Dokuma Kahverengi Loafer’lar:

Dokuma Kahverengi Loafer'lar

Tasarımcı bir erkeğin kahverengi mokasen ayakkabısı, gitmenin en iyi yoludur. Bu mokasenlerin üzerinde dokuma bir tasarım var. Doğada çaprazlar ve çok çekici görünüyorlar. Bunları hem resmi hem de gündelik giyim için giyebilirsiniz. Bunları gece partileri için deneyin ve şehrin konuşması olacaksınız..

9. Sentetik Loafer’lar:

Sentetik Loafer'lar

Deri makosen dışında sentetik makosen de satın alabilirsiniz. Bu kahverengi slip-on mokasen sentetik olarak yapılmıştır. Rengi tam ve kalıbı çok rahat. Bu ayakkabıları günlük kullanım için rahatlıkla giyebilirsiniz. Ayakkabılar alt sırt kısmı ile birlikte gelir.

10. Saçak Loafer’lar:

Saçak Loafer'lar

Bir diğer deri mokasen türü ise koyu kahverengi mokasen erkek giyimidir. Bu deri mokasenlerin önünde bir püskül var. Saçak geniştir ve mokasen üstünü kaplar. Bunları resmi ve yarı gündelik geziler için giyebilirsiniz. Saçaklı mokasen bazı insanlar tarafından tercih edilen bir şeydir.

11. Geyik Derisi Loafer’lar:

Geyik Derisi Loafer'lar

Deri loafer’lar farklı derilerden yapılabilir. Geyik derisi mokasenleri ayrı bir sınıftır. Son derece rahattırlar ve çeşitli amaçlar için kullanılabilirler. Kahverengi mokasen temiz bir tasarıma sahiptir ve her insanda harika görünür. Resmi toplantılar için kullanılacak bu mokasenleri de bulabilirsiniz..

12. Kahverengi Oxford Loafer’lar:

Kahverengi Oxford Loafer'lar

Oxford ayakkabılar çoğu erkeğin sahip olduğu klasik ve mükemmel bir çifttir. Bu kahverengi oxford deri mokasen, sahip olmak için harika bir çift. Tasarımları basittir ve bir fırsat için çok uygun görünürler. Bunları pantolonun üzerine giyebilir ve bir toplantıya gidebilirsiniz..

13. Cutwork Kahverengi Loafer:

Cutwork Kahverengi Makosen

Cutwork kahverengi mokasen oldukça şık olan bir diğer çift. Bu mokasen, belirli bir tasarımda önden kesilmiş deriye sahiptir. Küçük tasarımları veya daha büyük delikli olanları seçebilirsiniz. Bunlar gündelik giyim ayakkabılarıdır ve partiler için de harika olabilirler..

14. Kahverengi Yaylı Loafer’lar:

Kahverengi Yaylı Loafer'lar

Resmi papyon etkinlikleri bu kahverengi fiyonklu mokasenlerle şık hale getirilebilir. Patent mokasenlerin önünde kahverengi kadife bir yama bulunur ve fiyonk da kadife malzemeden yapılmıştır. Loafer’lar harika bir tasarıma sahiptir ve şık ve şıktır.

15. Kahverengi Timsah Loafer’lar:

Kahverengi Timsah Loafer'lar

Timsah derisi çanta, ayakkabı vb. birçok ürün için yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu timsah derisi kahverengi mokasen sahip olmak için harika bir çifttir. Şık kahverengi mokasen, iddialı bir giyimdir. Ayakkabının üst kısmında karakterine katkıda bulunan püsküller vardır..

Erkekler ve kadınlar için kahverengi mokasen çeşitli tarzlarda gelir. İçinizdeki en iyiyi ortaya çıkaran bu abiye ayakkabılarla şık görünebilirsiniz. Günlük giyim kahverengi mokasen, koleksiyonunuza başka bir harika ektir. Kadın kahverengi mokasen modelleri, kadınların pantolon veya etekle birlikte giymeleri için de harika bir seçenek. Timsah ve geyik derili deri mokasenleri de tercih edebilirsiniz. Diğer seçenekler kadife, süet ve rugandır..