Siyah mokasen çoğu erkeğin ana kalışıdır. Bu slip-on ayakkabı türü en rahat ve her zaman giyilmesi kolaydır. Sürüş ve yürüyüş için mükemmeldirler. Bunları resmi günler ve gündelik giyim için kullanabilirsiniz. Bu siyah loafer’lar parlaklık veya parlaklık ile gelir. Deri, rugan veya kadifeden yapılabilirler. Süet mokasen bile harika bir fikir.

Hindistan’daki En Yeni ve En İyi Siyah Loafer’lar:

İşte en iyi 15 siyah mokasen listesi.

1. Geniş Fit Siyah Loafer’lar:

Geniş Kesim Siyah Loafer'lar

Bu geniş kesim siyah mokasen, akıllı ve şık görünmenin harika bir yoludur. Bu rahat mokasen, geziler için giyebileceğiniz gündelik kıyafetlerdir. Loafer’ların geniş oturması, içlerinde daha uzun süre hareket etmenizi sağlar..

2. Püsküllü Siyah Loafer’lar:

Püsküllü Siyah Loafer'lar

Ayakkabılarınızda püskül olması onu sofistike gösterir. Erkekler için siyah mokasen yan dikişlerle gelir. Bu, loafer’ları rahat ve havalı hale getirir. Bu siyah püsküllü mokasen rahat bir görünüm sağlar ve yarı resmi günlerde de giyilebilir.

3. Deri Siyah Loafer’lar:

Deri Siyah Loafer'lar

Resmi ve gündelik giyim için giyebileceğiniz bir çift siyah deri mokasen alın. Siyah deri parlak ve pürüzsüzdür. Model oldukça basit ve temiz. Ayakkabıda süsleme yok, bu yüzden ofis giyimi için de harika. Bu deri mokasenleri harika bir fiyata alabilirsiniz.

4. Erkekler İçin Süet Siyah Loafer’lar:

Erkekler İçin Süet Siyah Loafer'lar

Bu siyah süet mokasen, bazı resmi durumlar için de seçeceğiniz gündelik bir giyim olarak alın. Siyah mokasen süetten yapılmıştır ve bu model sade ve şıktır. Sade loafer’lar tasarım açısından düzgün ve kaymaz türden. Bu onları giymeyi oldukça rahat hale getirir.

5. Black Bow Loafer’lar:

Siyah Fiyonklu Loafer'lar

Resmi siyah kravatlı etkinlikler ve törenler için giymeniz gereken şey şık bir siyah fiyonklu ayakkabıdır. Siyah patent loafer’lar şık ve şık bir tasarıma sahiptir. Ayakkabının üst kısmındaki fiyonk, mokasenleri oldukça şık kılıyor. Bu mokasen ayakkabılar sadece resmi durumlar için kullanılır.

6. Siyah Trim Loafer’lar:

Siyah Trim Loafer'lar

İşte resmi günler için giyebileceğiniz harika siyah mokasen erkek ayakkabıları. Bu erkek siyah mokasenlerin üst kısmında metal olan bir süsleme var. Tokalı metal parça çok şık ve ayakkabıya zengin bir görünüm kazandırıyor. Altın veya gümüş rengindeki zarif süslemeli bu siyah mokasenleri deneyebilirsiniz..

7. Eyer Kayışı Loafer’lar:

Eyer Kayışı Loafer'lar

Son moda erkek ayakkabı modellerinden biri de siyah penny mokasen. Sele kayışı üstte dikilir ve bu ona harika bir görünüm kazandırır. Bu ayakkabıyı resmi ofis giyiminde ve toplantılarda da kullanabilirsiniz..

8. Siyah Kadife Loafer’lar:

Siyah Kadife Loafer'lar

Dışarıda bir gece geçirmek veya resmi bir siyah kravat etkinliği için bir başka harika seçenek de siyah mokasen erkek ayakkabıları. Bu özel ayakkabı kadifeden yapılmıştır ve kadife parlaklığı ayakkabılarda görülebilir. Öndeki püsküller bu çift ayakkabının cazibesine katkıda bulunuyor..

9. Siyah Sivri Loafer’lar:

Siyah Sivri Loafer'lar

Erkek ayakkabılarında ortaya çıkan yeni trend sivri uçlu ayakkabılardır. Bu ayakkabılar erkek siyah deri mokasen değil, rugan deriden yapılmıştır. Ayakkabılardaki parlaklık harika ve harika görünüyor. Bu, modaya ilgi duyan ve tarzlarını sergilemeyi seven erkekler içindir..

10. Kanat Ucu Siyah Loafer’lar:

Kanat Ucu Siyah Loafer'lar

Yarı resmi ve resmi durumlar için iyi bir seçim, akıllı siyah kanat ucu loafer’lardır. Loafer’lar ayrıca kanat ucu tasarımı ve püsküllerle birlikte gelir. Sadece kanat ucu olan mokasenlere sahip olabilir veya her ikisine sahip olanlardan da alabilirsiniz. Bu mokasen ayakkabılar deridir ve büyük bir kullanım kolaylığına sahiptir..

11. Tasarımcı Siyah Loafer’lar:

Tasarımcı Siyah Loafer'lar

Bu ifade siyah mokasen, akıllı görünmenin harika bir yoludur. Loafer’ların her yerinde tasarımcının logosu bulunur. Onları file kadife ile alabilir ve logonun işareti altınla dikilebilir veya işlenebilir. Tasarımcı siyah loafer’lar harika bir stil ifadesidir ve bunları gece eğlenceleri ve partiler için giyebilirsiniz..

12. Sürücü Siyah Loafer’lar:

Sürücü Siyah Loafer'lar

Bazı loafer’lar uzun mesafeli sürüşlerde kullanım için mükemmeldir. Bu ayakkabıların sağladığı rahatlık ve rahatlık mükemmeldir. Bu havalı siyah mokasenleri basit tasarımlı alabilir ve sürüş için kullanabilirsiniz. Arabayı kullanırken size iyi bir çekiş ve konfor sağlarlar..

13. Kadınlar İçin Siyah Düz Loafer’lar:

Kadınlar İçin Siyah Düz Loafer'lar

Kadın resmi ayakkabıları da harika tasarımlara sahiptir. Kadınların giydiği bu siyah mokasen, herhangi bir resmi ofis kıyafeti veya toplantı için en iyisidir. Pantolon veya etek üzerinde harika görünüyorlar. Loafer’ların üst kısmındaki toka, ona bir tasarım öğesi ekler.

14. Perçinler Siyah Loafer’lar:

Perçinler Siyah Loafer'lar

Kalabalıkta öne çıkmak istiyorsanız ve bir partiye gidiyorsanız, bu siyah kadife mokasen en iyisidir. Bu iddialı ayakkabıların önünde büyük altın çiviler ve sonunda bir toka var. Bu gerçekten cesur yürekliler ve tarzlarını sergilemeyi sevenler için..

15. İşlemeli Siyah Loafer’lar:

İşlemeli Siyah Loafer'lar

Şık görünmenin bir başka yolu da işlemeli yoldur. Bu işlemeli siyah mokasen kadifeden yapılmıştır ve daha sonra önü işlenmiştir. Tasarım istediğiniz herhangi bir şey olabilir veya özelleştirilebilir. Bunu bir gece partisi veya gündelik bir gezi için seçin.

Siyah mokasen birçok form ve stilde gelir. Sizi akıllı ve sofistike gösterebilecek resmi giyim ayakkabılarıdır. Resmi siyah kravat etkinlikleri için olan siyah mokasenleri de alabilirsiniz. Gece partileri için üzerlerinde ayrıntılar bulunan modaya uygun siyah mokasenlere gidin. Bu loafer’lar rahatlıklarıyla bilinir ve onları bu kadar özel yapan da budur..