Mada vystosi kiekviename skyriaus skyriuje. Net evoliuciją buvo galima pastebėti ir batuose. Yra kategorija, apibūdinama kaip bateliai, kurie paprastai yra atsitiktinės paskirties batai, kurie išlieka stilingi ir tinkami vakarėliams ir funkcijoms. Geriausias pasirinkimas vakarėliams tiek vyrams, tiek moterims gali būti toks. Yra daugiau batų su kulnais, kurie yra moterų kategorijos batai ar bateliai, tinkantys vakarėliams ar funkcijoms. Vėlgi, tokių veislių, kurias reikia pažymėti moterų bateliuose su kulnais, galima pastebėti.

Naujausi kulniukai Indijoje:

Čia yra 9 geriausių kulnų batų sąrašas,

1. Madingi kulniukai:

Madingi bateliai su kulnais

Madingi batai su aukštakulniais batai yra aukštakulniai bateliai, kuriuos paprastai dėvi profesionalai ir kurie yra gana brangūs. Geriausias pasirinkimas gali būti blizgantys ir putojantys juodos spalvos kulniukai, labiausiai tinkantys bet kokiai funkcijai ar vakarėliui.

2. „Shining Heeled Loafer“:

Blizgantis kulniukas

Batai su kulnais turi daugybę veislių, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį, ir vienas iš jų yra blizgantys bateliai, tinkantys vestuvėms ir pan. Šie blizgantys bateliai papildo moterų asmenybę ir spindinčia išvaizda padidina jų grožį. Geriausias pasirinkimas gali būti raudonos spalvos batai.

3. Batai su kulnais:

Batai su kulnais

Moterys su kulniukais yra naujos rūšies bateliai, kuriuos taip pat galima dėvėti atsitiktiniais tikslais. Kulnas yra užblokuotas iš apačios, todėl jis gali atrodyti kitaip. Be to, geriausias pasirinkimas gali būti raudonos spalvos bateliai su kulnais.

4. Aštrūs kulniukai:

Aštrūs kulniukai

Aštrūs kulniukai yra vidurinio kulno bateliai, kur kulnas išlieka labai aštrus. Paprastai juos dėvi profesionalios moterys. Tiesą sakant, aktorė ir visi gali susidoroti su aštriu kulnu. Geriausias pasirinkimas aštrios pakulnės batams gali būti juodos spalvos kulniukai.

5. Rausvas Penny Loafer:

Rausvas Penny Loafer

„Penny Loafer“ kulnai yra aštrūs kulniukai, kuriuos galima rasti šiais laikais. Modeliai ir aktorė išbando tokius kulniukus. Moteriški piniginiai bateliai su kulnais suteikia visiškai kitokią išvaizdą. Geriausias pasirinkimas tam gali būti rausvos spalvos centai.

6. „Gigi Pump Loafers“:

„Gigi Pump Loafers“

Aukštakulniai bateliai su aukštakulniais bateliais – tai nauja batų įvairovė, kurią galima rasti internete. Siurblio batai yra gana stilingi batai, kuriuos galima dėvėti vakarėliams ar funkcijoms. Moteriški kulniukai gali būti patogūs tokio tipo batai. Geriausias pasirinkimas gali būti juodos spalvos batai.

7. Gatvės siurblys

„Street Pump Loafer“

Sudėtiniai kulnų bateliai gali būti vienas iš tokių gatvių siurblių, kuriuos galima įsigyti šiais laikais. Gatvės siurblys tikrai suteikia žavingą išvaizdą, kuria galima grožėtis funkcijose ar vakarėliuose. Jis išlieka madingas įvairiomis progomis. Geriausias pasirinkimas gali būti raudonos spalvos siurbliai.

8. Atsitiktinis kulniukas:

Atsitiktinis kulniukas

Atsitiktinis tikslas yra kasdien dėvėti batus, kuriuos galėtų dėvėti moterys, einančios į tarnybą. Kasdieniai batai išlieka madingi įvairiomis progomis. Juos reikia praktikuoti, jei jie dėvimi kasdien. Moterys juodos spalvos bateliai su kulnais būtų geriausias pasirinkimas priežastiniams kulniukams.

9. Vakarėlio dėvėti batai su kulnais:

Vakarėlio dėvėkite batus su kulnais

Sudėtinės kulnų moterys gali parodyti daugybę veislių, tačiau tai yra vienos geriausių. Vakarėliams dėvėti aukštakulniai batai labiausiai tinka būti stilingi ir spindintys. Juose galima dalyvauti įvairiomis progomis. Geriausias pasirinkimas tam gali būti raudonos spalvos kulniukai.

Kulniukų batai turi daug daugiau tokių veislių, tačiau tai buvo 9 iš jų. Šie batai ar bateliai paprastai dėvimi vakarėliams ir funkcijoms išlikti madingiems. Kai kurie iš jų yra geriausi siurbliai, aštrūs, madingi ir spindintys bateliai vakarėliams ir funkcijoms. Net kasdieniams poreikiams gali būti paprasti bateliai su kulnais.