Pusiaujo klimatas daro didelę žalą jūsų odai, nes ji dega ir išdžiovina drėgmės pripildytą odą, todėl atsiranda nereikalingas įdegis, įdegio dėmės, susidaro tamsios dėmės ir dažnai atsiranda smulkių odos trūkumų. Tai visų pirma yra nevienodo odos veido priežastis, kai jūsų dilbiai yra ryškiai sveikos spalvos, o alkūnės nusileidžia tamsios ir šviesios dėmės.

Kaip tepti losjoną nuo saulės

Tačiau per daug saulės spindulių dažnai gali sukelti ne tik įdegį. Saulės poveikis kelias dienas gali sukelti sunkias odos ligas, įskaitant blogiausią įmanomą veiksnį – odos vėžį. Tačiau vėlai jaučiatės visiškai neapsisprendę dėl savo apsaugos nuo saulės. Toks jausmas, kad apsauginis kremas nuo saulės tiesiog nebeveikia, o tu vis dar nežinai, ką kaltinti, savo kosmetinį vamzdelį ar save. Štai kodėl šiame straipsnyje mes jums atskleisime, kaip tinkamai pasirinkti ir tepti kremą nuo saulės, kad oda būtų šviesesnė ir ilgiau gyventų.

Kaip tepti losjoną nuo saulės ant kūno ir veido:

Sužinokite, kokia įranga tinka:

odos apsaugos nuo saulės

1. Prieš leisdamiesi į savo nuotykius, labai svarbu žinoti tinkamą odos apsaugos nuo saulės tipą, atitinkantį mūsų odos poreikius. Pirmas dalykas, į kurį turėtume atkreipti dėmesį, yra odos tipas. Paprastai yra keturi odos asortimentai: riebios, normalios, sausos ir mišrios odos. Šiuolaikinės komercinės rinkos dėka yra specialus apsaugos nuo saulės produktas, skirtas visų tipų odai. Jums tiesiog reikia žinoti, kokio tipo oda esate, ir atitinkamai pasirinkti produktą.

2. Kitas yra pageidaujamas prekės ženklas, kuris tikrai nėra privalomas, bet dar kartą teikia pirmenybę. Dažnai daugelis žmonių skundžiasi, kad tam tikro prekės ženklo oda nėra gerai sukietėjusi, tikriausiai dėl to, kad cheminės medžiagos buvo per daug arba naudojami organiniai produktai yra alergiški jums.

3. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus ginklas, kurį turite žinoti, yra SPF, kuris yra apsaugos nuo saulės faktoriaus akronimas. Kuo didesnis SPF, tuo geriau jis veiks jūsų odą. SPF 30 reikštų trisdešimt kartų didesnę apsaugą nei SPF15.

4. Rinkdamiesi SPF, būtinai rinkitės platų spektrą, kuris apsaugo nuo UVB spindulių, o ne tiesiog nuo UVA.

5. Galiausiai įsitikinkite, kad pasirinksite vandenį ar prakaitą atsparią apsaugą nuo saulės.

Taikomas saulės losjono metodas:

Apsauginis kremas nuo saulės

1. Apsaugos nuo saulės priemonės dažnai naudojamos kaip pagrindinis produktas, todėl prieš pradėdami tepti kremą įsitikinkite, kad jūsų veidas yra švarus ir be jokių kosmetinių pažeidimų.

2. Apsaugos nuo saulės priemonės tinka ne tik veidui, todėl niekada nepamirškite įprastų atvirų vietų, nugaros ir kaklo, rankų ir net kojų.

3. Iš delno užpildykite apsauginį kremą nuo saulės ir pradėkite plauti rankas, kad išlygintumėte kremo dėmę. Dabar pradėkite masažuoti kremą pirštų galiukais prie veido ar nugaros, sukamaisiais judesiais, kurie padėtų kremui lengvai susilieti su oda..

4. Pradėkite nuo veido ir lėtai pereikite prie rankų, nugaros ir galiausiai kojų, sukamaisiais judesiais masažuodami, įsitikinkite, kad apsauginis kremas nuo odos prisitvirtina.

5. Šią procedūrą reikia atlikti prieš trisdešimt minučių prieš išeinant iš namų. Nedelsiant užtepti ir paveikti odos tikrai neveikia, nes jūsų apsaugai nuo saulės reikia laiko, kad ji pradėtų veikti.

Kaip tepti kremą nuo saulės

6. Dažnai patariama nešiotis apsauginį kremą nuo saulės ir po tam tikro laiko jį pakartotinai tepti, atsižvelgiant į jūsų SPF lygį. Pakartotinis apsaugos nuo saulės naudojimas dažnai yra naudingas, nes pagrindinis sluoksnis jau veikia, o viršutinis sluoksnis tiesiog veikia kaip naudos gavėjas.

7. Dienos pabaigoje būtinai pašalinkite kremą nuo saulės makiažo valikliu ir medvilniniu tamponu prieš patekdami į lovą.