Vienas iš makiažo elementų kiekvienai moteriai yra lūpų dažai. Lūpdažis ne tik pagerina lūpų spalvą, bet ir apsaugo nuo sausumo. Lūpų dažai pagaminti iš vaško ir užpildyti spalvotais pigmentais. Tai daro juos lygius ir paruoštus naudoti. Tačiau tai taip pat gali sujaukti dalykus. Įsivaizduokite, kad pasimatymų naktį geriate mėgstamą vyną ir ant stiklo paliekate lūpų dažų dėmes? Ar ne pageidautina tiesa? Norėdami išspręsti šią problemą, peržiūrėkite šį straipsnį, kad sužinotumėte, kaip ilgai tepti lūpų dažus.

Šiais laikais rinkoje yra daug dėmių nepraleidžiančių lūpų dažų, kurie tvirtina ilgai. Tačiau juose yra daug kenksmingų cheminių medžiagų ir dažiklių, kuriuos gali būti labai sunku pašalinti ant odos. Vartojant viduje, gali kilti rimtų problemų. Geriau naudoti įprastus lūpų dažus ir laikytis tam tikros praktikos, kad jie išliktų ilgai.

Patarimai, kaip ilgiau išlaikyti lūpų dažus

Patarimai, kaip ilgiau išlaikyti lūpų dažus:

Jei jums įdomu, kaip lūpų dažai gali išlikti ilgiau, šiame vadove pateikiama keletas būdų, kaip galite pasiekti šį tikslą.

Atsikratykite negyvų ląstelių:

Dėl nelygaus paviršiaus lūpų dažai ne tik atrodo nepatraukliai ant lūpų, bet ir greičiau išblunka spalva. Geriausia, ką galima padaryti, tai pašalinti negyvų odos ląstelių sluoksnį, švelniai įtrinant lūpas švariu ir minkštu dantų šepetėliu. Dėl to lūpos bus minkštos, lygios ir lygios.

Drėkinkite lūpas:

Prieš tepant lūpas reikia naudoti vazeliną arba bet kokį natūralų lūpų balzamą, kad drėkintumėte lūpas. Tai neleis lūpoms išdžiūti ir išlaikys spalvą ilgiau. Įsitikinkite, kad tai darote gerai, kad gautumėte geriausių rezultatų.

Pašalinkite drėgmės perteklių:

Kremo ar balzamo perteklių reikia pašalinti lipniu popieriumi nuo lūpų. Didelis kiekis lūpų balzamo neleis lūpų dažams suteikti lūpoms tinkamos spalvos. Tai turėtų būti padaryta taip, kad lūpų balzamas liktų ant lūpų.

Korektorius yra svarbus:

Prieš naudojant lūpų dažus, lengvas korektorius turi būti po ranka ir naudojamas ant lūpų. Jis ne tik suteikia aiškią liniją lūpų kontūro pieštukui, bet ir suteikia gerą spalvą iš lūpų dažų, sukurdamas gražų pagrindą. Yra žinoma, kad lūpų dažai geriau išsilaiko. Šio patarimo tikrai reikėtų laikytis, kad lūpų dažai išliktų ilgiau.

Lūpų grunto naudojimas:

Vietoj maskavimo priemonės taip pat galite naudoti lūpų gruntą ant lūpų, kad spalva ilgiau išliktų vietoje. Jis eina po lūpų dažais, blizgesiu ir net po pamušalu. Tai taip pat apsaugo nuo lūpų plunksnų. Tačiau kai kurie žmonės mano, kad gruntas yra riebus ir vaškas. Vienas iš kitų pakaitalų, kuriuos galima naudoti, yra pagrindas. Kai kuriems žmonėms tai gali būti patogiau nei gruntas.

Lūpų pieštukas yra svarbus:

Jei norite žinoti, kaip ilgiau išsilaikyti lūpų dažus, atsakymas yra lūpų pieštukas. Lūpų pieštukai yra tos pačios spalvos kaip lūpų dažai, bet kreminės vaškinės spalvos pagrindo, kuris padeda išlaikyti lūpų dažų pigmentą ir taip padaryti jį patvaresnį. Tai taip pat puikiai išryškina lūpų spalvą ir atrodo tvarkingiau. Įsitikinkite, kad naudojate teisingai ir šiek tiek sumaišykite ant lūpų. Nelaikykite jo aiškiai apibrėžto, kitaip lūpos atrodys dirbtinai.

Atsargiai rinkitės spalvas:

Tamsesni bet kokių lūpų dažų atspalviai visada išliks ilgiau nei šviesesni atspalviai. Pastarasis turi mažiau ilgaamžiškumo, todėl, jei norite, kad lūpų atspalvis išliktų ilgiau, reikėtų naudoti tamsesnius atspalvius. Tai laikoma faktu dėl visų spalvų formų, kurias naudojate, pradedant nuo raudonos iki rudos ir nuo rausvos iki slyvų.

Ilgalaikė specializuota formulė:

Šiais laikais daugelis lūpų dažų yra sukurti taip, kad ilgiau išsilaikytų. Pasirinkite tokias specializuotas formules savo lūpoms, jei norite pasiekti patvarumo tikslą. Pasirinkite produktą, kuriame yra daug pigmento, todėl jis išliks ilgiau.

Atsargumo priemonės ir kontraindikacijos:

Kadangi dabar esate susipažinę su patarimais, kaip ilgiau pasilikti lūpų dažus, patikrinkite kai kurias atsargumo priemones, kurių turite laikytis prieš bandydami, kad lūpų dažai išliktų ilgai:

  • Norėdami nušveisti, visada atlikite švelnią negyvų ląstelių pašalinimo procedūrą.
  • Naudokite natūralias šveitimo priemones, tokias kaip cukrus, kad atsikratytumėte sausos odos ir išvengtumėte chemikalų patekimo į burną.
  • Prieš tepdami patikrinkite lūpų dažų galiojimo laiką.
  • Vietoj vieno braukimo žingsnis po žingsnio atsargiai tepkite spalvą. Tai užtikrina spalvos tolygumą.
  • Jei norite lūpų blizgesio, lūpų blizgesį reikia tepti dažnai. Nėra jokio būdo, kad jūsų blizgesys išliktų ilgiau.
  • Aukščiau aprašyti metodai gali sukurti tik matines lūpas. Tai gali padaryti lūpų dažus, kurie lieka po valgio.
  • Jei naudojate matinius lūpų dažus, įsitikinkite, kad puikiai drėkinate lūpas.
  • Naudojant lūpų šepetėlį, galima padaryti tvarkingą apdailą

Lūpdažiai neabejotinai yra geriausi kiekvienos moters draugai. Jei skubate išvykti, užtepę šiek tiek lūpų dažų galite akimirksniu pakelti savo išvaizdą. Pasirinkus gausybę atspalvių, tampa gana paprasta derinti prie jūsų aprangos. Gali būti sunku atsikratyti lūpų dažų dėmių. Be to, nėra praktiška kiekvieną kartą tepti lūpų dažus, ypač kai einate į savo darbo vietą. Šie paprasti patarimai gali padėti jums labai ilgai ištepti lūpų dažus. Tikimės, kad šie metodai padėjo jums žinoti, kaip ilgai tepti lūpų dažus.