Būkime labai sąžiningi! Vonios kambarys yra svarbiausia jūsų namų dalis, tačiau taip pat yra labiausiai apleistas ir nepastebimas. Nors daug investuojame į kambario furnitūrą ir plyteles, stogo dalis tikrai nekelia abejonių. Kam palikti jį pliką, kai galite jį suderinti su likusiais namais? Šios vonios lubų konstrukcijos suteikia ekstravagantišką išvaizdą, ko neįmanoma pasiekti vien tik su brangiais priedais.

Kūrybingos vonios lubų dizaino idėjos

Jei ši idėja jus jaudina, mes turime greitą pasiūlymą! Visada geriau planuoti klaidingas lubas iš anksto, nes jums reikia investuoti šiek tiek laiko, pinigų ir pastangų, kad užbaigtumėte likusius dalykus. Tai taip pat gali sutaupyti daug pertvarkymo santechnikos srityje. Jei esate tam pasiruošę, pažvelkime į keletą novatoriškiausių vonios lubų lubų idėjų, kad įkvėptume!

Naujausi vonios kambario lubų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 10 paprastų ir modernių vonios lubų dizaino su vaizdais. Pažvelkime į juos.

1. Šiuolaikinės vonios lubų idėjos:

Šiuolaikinės vonios lubų idėjos

Jei turite prabangą šiek tiek papuošti savo vonios kambarį, tada šis dizainas yra geriausias pasirinkimas! Pakabinamos lubos veikia kaip likusių kambarių pratęsimas. Tačiau šioje srityje jis pabrėžiamas itališku marmuru, kuris tęsiasi nuo grindų iki stogo. Ryškūs žibintai pritvirtinti viršuje, kad būtų aukščiausios klasės išvaizda!

2. Mažas vonios lubų dizainas:

Mažo vonios lubų dizainas

Ar turite mažą vonios kambarį? Nesijaudink! Vis tiek galite padaryti tai svajingą, kaip ir šį. Sienos sumaniai padengtos medinėmis apdailos plytelėmis, atitinkančiomis grindis. Lubos yra paprastos ir paprastos. Aplink jį pridėjus storą LED sieną, sukuriama labai šviesios ir erdvios aplinkos iliuzija.

3. „Pop Plus Minus“ dizainas vonios kambariui:

„Pop Plus Minus“ dizainas vonios kambariui

Geometrinės lubos visada yra madingos! Štai vienas pavyzdys, kurį galite išbandyti savo vonios kambaryje. „Pop“ lubos akimirksniu patraukia jūsų dėmesį savo didingu dizainu. Galite pasirinkti daugybę pliuso ir minuso stilių modelių. Pridėkite žibintų kartu su kampais ir centriniu tašku, kad jūsų kambarys būtų šviesesnis.

4. Paprastas vonios kambario dizainas:

Paprastas pop dizainas vonios kambariui

Pažvelkite į šį paprastą vonios lubų dizainą, įkvėptą populiarių vandenyno temų. Nors sienos dekoruotos mažomis mozaikinėmis plytelėmis, lubos pakelia išvaizdą į visiškai naują lygį. „Pop“ lubos sukurtos taip, kad dailiai paryškintų vonią ir dušo kabiną, o likusią erdvę pasiliks dekoracijoms.

5. Vonios lubų plytelių dizainas:

Vonios lubų plytelių dizainas

Jei norite savo vonios luboms suteikti meninio atspalvio, pakeiskite įprastas stogo konstrukcijas dirbtinėmis skardos čerpėmis. Šios keraminės plytelės dėl savo markės ir skaidrios dangos atrodo kaip skardos lakštai. Tai labai lengva įdiegti ir prižiūrėti. Galite tiesiog pritvirtinti juos specialiu skiediniu ir nuvalyti lygiu audiniu.

6. Tualeto lubų lubų dizainas:

Tualeto lubų lubų dizainas

Su tokiu tualetu kas net nori išeiti? Šis puikus dizainas suteikia mums pagrindinius interjero tikslus – unikalų grindų, sienų ir lubų pasirinkimą. Jei atidžiai stebėsite, lubų lakštų išdėstymas suderinamas su grindų plytelių geometrija. Sujungimus galima paslėpti ryškiomis šviesomis, kurios suteikia žvaigždžių išvaizdą.

7. Aukštos lubos vonios dizainas:

Aukštų lubų vonios kambario dizainas

Jei nesate žemų apatinių lubų gerbėjas, galite pasirinkti šį dizainą! Aukštos lubos yra tekstūruotos ir nudažytos balta spalva. Tai puikus kontrastas juodos ir rudos vonios interjerui. Užuot pridėjus lemputes ant stogo, prie lubų pakabinama kūrybinė lempa, kad būtų užtikrintas optimalus viso ploto apšvietimas.

8. Plovyklos lubų dizainas:

Vonios kambario lubų dizainas

Suteikite savo vonios kambariui rafinuotą išvaizdą naudodami šias spalvingos sienų plyteles ir lubų dizainą. Grindys ir sienos padengtos marmurinėmis plytelėmis. Siekiant neutralizuoti šį efektą, ant stogo uždedama matinė medinė plokštė su įmontuotais žibintais. Būtų puiki patirtis pailsinti sunkią dieną su šilto vandens dušu šiame vonios kambaryje!

9. Vonios lubų dažai arba dažymo idėja:

Vonios lubų dažai arba dažymo idėja

Investuokite mažiau ir gaukite daugiau – tai praktiška vonios kambario koncepcija. Jei nenorite išleisti bombos, norėdami papuošti tokią erdvę kaip jūsų tualetas, galite pasirinkti šią protingą dažytų lubų idėją. Tiesiog ištieskite klaidingą stogo dangą arba naudokite glaistą, kad išlygintumėte įprastą sieną. Dabar pasirinkite kontrastingos spalvos vandeniui atsparius dažus ir parodykite savo kūrybinę pusę!

10. Vonios lubų dekoravimo idėja:

Vonios lubų dekoravimo idėja

Šis vonios kambarys yra tik svajonė! Elegantiškas ir skoningai atliktas šio kambario interjeras yra paryškintas lubomis. „Pop“ lubos yra pakabinamos iš kambario juostelėmis. Ryški šviesos diodų lemputė eina kartu su atstumu tarp šoninės sienelės ir lubų. Pridėjus dar keletą mažų dekoratyvinių lempučių ant centrinio elemento, sukuriamas šis vizualinis malonumas!

Jei esate vienas iš tų, kurie mano, kad gerai apsigyventi apleistame vonios kambaryje, tikimės, kad šie vaizdai pakeitė jūsų suvokimą. Šie unikalūs vonios lubų dizainai neabejotinai pakeis jūsų tualetą ir leis jaustis prabangiai ir lepinamai. Galų gale, tai yra vienintelis kambarys, kuris gali suteikti jums pelnyto laiko vienam!