Neteisingos lubos yra pirmas dalykas, kurį žmonės pastebi jūsų namuose. Tai taip pat prisideda prie bendro vizualinio kambario patrauklumo. Nors rinkoje yra daugybė dizainų, populiariausios yra apvalios lubų konstrukcijos. Kvadrato ar stačiakampio formos kambaryje, turint apskritimo formos stogo konstrukciją, gaunamas tvirtas geometrinis atitikimas.

Šiuolaikinės apvalių lubų konstrukcijos

Be to, suapvalintos figūros ant lubų gali būti puikus fonas jūsų gerbėjams, šviestuvams ar net dekoratyvinėms pakaboms. Jie ne tik slepia bjaurius laidus ir strypus, bet ir pakelia jų grožį. Šie dizainai yra labai universalūs, todėl galite pasirinkti, ar centre yra vienas didelis apskritas elementas, ar krūva įvairių apskritimų.

Kad jums būtų lengviau, mes pasirinkome 10 geriausių apvalių lubų dizaino jūsų svajonių namams.

Geriausios apvalios formos klaidingos lubų konstrukcijos Indijoje:

Skaitykite kartu, kad įkvėptumėte mūsų paprastos ir naujausios apskrito lubų dizaino idėjų kolekcijos su vaizdais:

1. Naujausias apvalių lubų dizainas namams:

Naujausias apvalių lubų dizainas namams

Patikrinkite šį stulbinantį lubų, kurios jūsų kambariui gali suteikti žavesio. Stačiakampės lubos paryškintos trimis apskrito formos lašais centre. Aplink juos pridedami foniniai žibintai, kurie sukuria gyvą nuotaiką. Atkreipkite dėmesį, kaip jie dedami tiesiai virš svetainės zonos, kur jums nereikia jaudintis dėl papildomos dekoracijos.

2. Apvalios lubos su žibintais:

Apvalios lubos su žibintais

Pažvelkite į šį lubų dizainą, įkvėptą pilnaties nakties grožio. Priešingu atveju pagrindinis lubų raštas turi apskritimo formos centrinę dalį. Šiam modeliui sukurti yra du apvalūs lašai, o jų viduje pritvirtintos LED lemputės. Taigi, įjungę šviesą, galite išgauti dangišką jausmą neišeidami iš savo komforto zonos.

3. Pop Round lubų dizainas:

Pop apvalių lubų dizainas

Čia yra futuristinis lubų dizainas, pagamintas naudojant gipso plokštes. Nuostabus raštas yra pagamintas iš pagrindinio apskritimo, kuris išeina iš lubų ir supa meninį modelį. Prie strateginių pozicijų pridedami pritemdyti žibintai, kad būtų paryškintas visas dizainas, o ne jis atrodytų iš viršaus. Galite arba ventiliatoriui, arba aplink liustra centre.

4. Gipso apvalios lubų konstrukcijos:

Gipso apvalių lubų dizainas

Pakeiskite savo namų išvaizdą naudodami šį nuostabų apvalių lubų dizainą. Tai puikiai tinka jūsų svetainei ar asmeniniams teatrams. Gipso lubos yra padalintos į sekcijas, naudojant apskritus lašus, ir pridedamos žalios lemputės, kad gautų galaktikos efektą. Jūs netgi galite ieškoti apvalių pakabinamų žibintų aplink pagrindinį kūrinį, kad imituotumėte žvaigždes.

5. Apvalių lubų dizainas gyvenamajam kambariui:

Apvalių lubų dizainas gyvenamajam kambariui

Čia yra paprastas, tačiau meniškas klaidingų lubų dizainas. Prie centro pridedamas apvalus lašas, iš kurio trys pratęsimai eina į kampą. Iš kampo jis atrodo kaip saulė ir jos spinduliai. Galite pridėti įvairių stilių žibintus, kad pridėtumėte spalvingą dramą. Be to, likę šviestuvai, esantys dienos šviesoje, gali šviesti jūsų kambarį.

6. Apvalių lubų dizainas miegamajam:

Apvalių lubų dizainas miegamajam

Jei ieškote tvarkingų ir funkcionalių lubų savo miegamajam, tada čia yra dizainas jums! Apvalios formos lubos supjaustomos meniškai, kad būtų sukurtas visiškai naujas modelis. Epicentras paliktas ventiliatoriaus angai, o apskritimu tekantys kraštai laiko lempos stulpus. Ar tai nėra taip novatoriška? Vietoj spalvų palikite paprastą baltą ir grietinėlę.

7. Geriausi apvalių lubų dizainai salėje:

Geriausi apvalių lubų dizainai salėje

Jei klasė yra tai, ko norite, niekas negali priartėti prie grynų baltų lubų grožio! Pusapvalis kirpimas suteikia jam unikalią išvaizdą, kurios dar niekada nematėte! Tarp jų pridedamos mažos lemputės, kad spindėtų, o krašteliai paryškinti ryškiomis LED lemputėmis. Tai tinka prieškambariui ar gyvenamam stogui ir idealiai tinka kambariams, kurių tema yra balta.

8. Šiuolaikinės apvalios lubų konstrukcijos kambariui:

Modernus apvalių lubų dizainas kambariui

Jei turite išskirtinai didelį kambarį, pavyzdžiui, šią posėdžių salę, galite pabandyti sukurti kupolo tipo efektą, naudodami apvalias lubas. Koncentrinių apskritimų rinkinys gali padaryti jūsų kambarį didelį ir erdvų. Jis taip pat suteikia erdvumo jausmą, nes plinta išorės kryptimi. Tiesiog pridėkite ryškių LED lempučių ir būsite surūšiuotas!

9. Apvalių lubų spalvotas dizainas:

Spalvotas apvalių lubų dizainas

Mėgstantiems spalvas, šios lubos yra idealus pasirinkimas! Daugiaspalvis apskritas raštas centre pagamintas iš keturių skirtingų dydžių apskritimų, nudažytų ryškiais atspalviais. Tai daro įspūdingą poveikį mūsų akims, o pridėjus lempučių grožis padidėja trigubai. Šis modelis puikiai tinka vaikų žaidimų kambariams, kad sukurtų gyvą aplinką.

10. Apvalių lubų apdaila:

Apvalių lubų apdaila

Čia yra puikus dizainas, specialiai sukurtas ilgiems kambariams. Daugiasluoksnis šių pakabinamų lubų stilius suteikia srities išlaidų jausmą, tačiau neatrodo gremėzdiškas. Jame yra apskritas lašas su trimis medinėmis plokštėmis, tęsiantis iki kambario pločio. Žibintai dedami kampuose ir išilgai lubų pjūvio, kad būtų suteikta ši ryškiai apšviesta išvaizda.

Dabar, kai matėte šiuos 10 įkvepiančių apskrito lubų dizaino, kuris jums patiko labiausiai? Apskritimai yra lengviausia dirbti su formomis ir gali būti koreguojami, kad būtų sukurti įspūdingi modeliai. Nesvarbu, ar pasirinksite „Pop“, ar „Gipsą“, apvalūs lašai gali veikti kaip išmaniosios pertvaros ant stogo, todėl neatrodys pernelyg akivaizdžiai!