Tie, kurie tiki posakiu „Biuras yra antri namai“, supranta gerai suplanuotų biuro erdvių svarbą. Kartu su investicijomis į gerus baldus ir infrastruktūrą reikia atkreipti dėmesį ir į lubas! Geras biuro lubų dizainas sukuria gyvą aplinką ir prisideda prie didesnio darbuotojų produktyvumo.

Šiuolaikiniai biuro lubų dizainai

Jei jūsų darbo zonoje vis dar įstrigo senosios mokyklos, niūrios išvaizdos lubos, laikas parodyti šias kūrybines idėjas savo darbdaviui. Ši idėja ne tik pagerina jūsų biuro estetiką, bet ir prisideda prie bendro klientų ir svečių pripažinimo. Taigi, pradėkime tyrinėti šiuos naujausius biuro lubų dizainus, kad įkvėptume.

Kaip išsirinkti tinkamą biuro lubų dizainą?

Kaip minėta anksčiau, viršutinė riba vaidina pagrindinį vaidmenį išreiškiant jūsų įmonės viziją ir atliekamą darbą. Taigi, verta investuoti šiek tiek laiko, pinigų ir pastangų, kad pasirinktumėte tinkamą biuro patalpų tipą. Štai keletas patarimų, kurie gali padėti jums eiti teisinga linkme:

  • Pirmiausia apsvarstykite salės dydį, stogo aukštį, ventiliaciją ir ventiliatorių ar oro kondicionierių išdėstymą. Tai gali padėti tvarkingai įrėminti pagrindinę struktūrą.
  • Jei turite didelę bendradarbiavimo erdvę, akustinės lubos yra būtinos. Jie sugeria triukšmo perteklių ir subalansuoja kambario garsumą.
  • Kartu su triukšmo lygio mažinimu, jei taip pat norite stilingos išvaizdos, idealiai tinka pakabinamos lubos, T formos lubos ir nuleidžiamos lubos.
  • Įprastas klaidingų lubų vaizdas „Plaster of Paris“ puikiai tinka. Galite naudoti jį kartu su mediniais rėmais ir medinėmis lentomis posėdžių salėse, kad užtikrintumėte izoliaciją.
  • Gipso plokštės šiais laikais yra madingos, nes jos ne tik padeda taupyti energiją, bet ir suteikia elegantišką bei blizgančią apdailą. Kai kurie iš jų taip pat siūlo apsaugą nuo atsitiktinio gaisro.
  • Jei turite mažą biudžetą, bet vis tiek norite gerai atrodančių lubų, išlyginkite stogo sieną ir priklijuokite spalvotus tapetus arba rinkitės trafaretus dažus. Jie gali būti pritaikyti pagal jūsų prekės ženklo logotipus, įmonės nuotraukas ir kt.,

Geriausios biuro lubų dizaino idėjos Indijoje:

Pažvelkite į šiuos paprastus ir naujausius biuro lubų dizainus, kurie kruopščiai suprojektuoti taip, kad atitiktų visus parametrus, tokius kaip dizainas, energijos vartojimo efektyvumas, izoliacija ir kt..,

1. Naujausi „Office“ lubų dizainai:

Naujausi „Office“ lubų dizainai

Jei kuriate futuristinį produktą, jūsų biuro atmosfera turi atspindėti tą patį! Pasirinkite šį įspūdingą pakabinamų lubų dizainą, kuris net apima koridorių. Geometrinis plokščių išdėstymas su akcentuotomis šviesos linijomis, sukuriančiomis prabangų teiginį. Su tokiu biuru, kas nori namo?

2. Klaidingų lubų dizainas mažam biurui:

Klaidingų lubų dizainas mažam biurui

Tai yra pakabinamų lubų, kurios tinka mažo dydžio biurui, pavyzdys. Visa plokštė pagaminta iš perdirbtos medžiagos, kuri pasižymi ypatingomis savybėmis. Jis gali sugerti triukšmą, suteikti optimalų apšvietimą ir sukurti protingą aplinką. Tai dar ne viskas! Visi jūsų bjaurūs laidai gali būti paslėpti virš jo.

3. Biuro priėmimo klaidingų lubų dizainas:

Biuro priėmimo klaidingų lubų dizainas

Čia yra neįprastas lubų dizainas priekinio biuro priėmimo zonoje! Vietoj paprasto stogo juodos spalvos vamzdžiai pakabinami iš viršaus, kad būtų sukurtas šis nuostabus kūrinys. Šių skylių viduje yra žibintai, kurie apšviečia kambarį, nenukrypstant nuo koncepcijos. Mums labai patinka ši idėja! Ar ne tu?

4. Pop dizainas biuro luboms:

Pop dizainas biuro luboms

Tai vėlgi yra labai novatoriškas dizainas, kuris gali būti naudojamas posėdžių salėms ar kavinėms. Lubos pagamintos iš akustinės tinklelio, iš kurio pakabinami avilio formos spragtelėjimai. Tai ne tik puikiai atrodo, bet ir išlaiko kambarį švarų ir elegantišką. Paprastos idėjos kartais būna šviesiausios!

5. PVC lubų dizainas biuro kabinai:

PVC lubų dizainas biurui

PVC arba polivinilchloridas yra sintetinė medžiaga, kuri yra ekonomiška ir labai patvari. Tai ekonomiška alternatyva brangioms medinėms plokštėms. Pavyzdžiui, pažvelkite į šią konferencijų salės „cum“ biuro kabinos lubą, kuri yra paryškinta PVC strypais, kad suteiktų prabangią išvaizdą, tuo pačiu išlaikant biudžetą.!

6. Biuro gipso lubų dizainas:

Gipso lubų dizainas biure

Gipso lakštai yra vienas iš labiausiai pageidaujamų lubų variantų namuose ir komercinėse patalpose. Tai suteikia blizgančią išvaizdą, su kuria negali sutapti jokia kita lubų medžiaga. Štai viena tokia idėja, kurioje naudojami gipso blokai, išdėstyti netaisyklingai. Rezultatas yra šis įspūdingas pasirodymas, kurio jūs tiesiog negalite atitraukti akių!

7. Medinių lubų dizainas biurui:

Medinių lubų dizainas biurui

Šis sudėtingas medinių lubų dizainas yra iš „Paperless Post“ būstinės Niujorke! Pavadinimas yra populiaresnis už naujoviškai suprojektuotą biurą, nei tai daro įmonė. Tai priekinė sritis, sukurta naudojant plonas medienos juostas. Tai, kas skamba kaip kukli idėja, pakeitė įmonių erdvių projektavimo būdą!

8. Biuro atvirų lubų dizainas:

Biuro atvirų lubų dizainas

Naujojo amžiaus biurai pasisako už minimalizmą ir paprastumą. Jie netiki hi-fi dizainu ir eina protingiausiu keliu į sėkmę. Šie principai atsispindi net jų biuro dizaine, ypač lubose. Jame nėra puošmenų, prašmatnių šviesų ir brangių medžiagų. Vietoj to, atviros lubos yra nudažytos juoda spalva ir turi šviesas bei oro valdiklius. Ar tai taip pat simbolizuoja įmonės tikėjimą skaidrumu?

9. Keturių lubų dizainas biurui:

Keturių lubų dizainas biurui

Augant bendradarbiavimo erdvių populiarumui miestuose, dizaineriai turi patenkinti skirtingus kiekvienos komandos poreikius. Čia geriausias pasirinkimas gali būti keturių lubų dizainas. Tame pačiame kambaryje yra sumontuotos keturios skirtingai suprojektuotos lubų idėjos, skirtos kiekvienai grupei. Tai puikus būdas sukurti integruotą jausmą tarp įvairių darbo komandų!

10. Sienų lubų dizainas biure:

Sienų lubų dizainas biurui

Kas sakė, kad tik lubos turi atrodyti gerai? Galite pasirinkti šią skirtingą koncepciją, kai stogas yra lygus, o jo grožis kompensuojamas medine sienos apdaila. Tai puikus triukas pasveikinti lankytojus stilingai ir sukurti įžanginį įėjimo tašką. Pridėkite keletą neįprastų lempų iš viršaus, kad matytumėte šviesų biurą!

11. Įmonės biuro lubų dizainas:

Įmonės biuro lubų dizainas

Dabar galima padalinti savo biuro grindis į sekcijas, tiesiog pakeitus lubų dizainą! Pvz., Atkreipkite dėmesį, kaip darbo zona yra padengta baltomis pakabinamomis lubomis, o susitikimo vieta – tamsiu, dažytu stogu. Ši technika gali padėti optimaliai išnaudoti erdvę, nereikalaujant tvirtų sienų!

12. Namų biuro lubų idėjos:

Namų biuro lubų idėjos

Pažvelkite į šį kompaktišką ir stilingą namų biuro kambarį, kuris atspindi jūsų madingą skonį ir asmenybę. Paprasta, tačiau efektinga stogo konstrukcija neapsaugo nuo visų trikdžių. Jis yra visiškai funkcionalus, kad tilptų skaitymo lempos, oro kondicionavimo angos ir centrinė lempa. Net karūnos liejimas papildo kambario architektūrinį grožį.

Ar nerandate šių 12 biuro lubų dizaino nuostabių? Šiais laikais, kai knyga vertinama pagal jos viršelį, biurams tampa labai svarbu investuoti į gerai atrodančias darbo vietas. Tiesiog pasikalbėkite su dizaineriu, kuris supras jūsų unikalius poreikius ir padės jums rasti geriausią interjero dizainą. Ar jūsų biure yra dar geresnių lubų idėjų? Jei taip, mes norėtume apie juos sužinoti!