Nesvarbu, kiek šiuolaikinių medžiagų pateko į lubų segmentą, scenoje ir toliau dominuoja medinės lubos. Priežastis- jie yra madingi, universalūs ir ekonomiški. Nesvarbu, ar tai būtų gyvenamasis, ar komercinis objektas, medieną lengva sumontuoti, ji užtikrina garso apsaugą ir netgi padidina bendrą energijos taupymą.

Šiuolaikinės medinių lubų konstrukcijos

Tai dar ne viskas! Naudojant medines plokštes labai lengva montuoti ant lubų, o tai nereikalauja daug priežiūros ir priežiūros. Jie taip pat yra ekologiški, jei jie gaunami naudojant tvarią praktiką. Jau nekalbant apie eleganciją ir elegantišką jausmą, kurį jie suteikia bendram interjero dekorui! Taigi, jei norite savo namams suteikti jaukumo ir šilumos, atėjo laikas pažvelgti į šias modernias medinių lubų dizaino idėjas.

Naujausi medinių lubų dizainai Indijoje:

Skaitykite kartu, kad ištirtumėte 12 paprastų ir geriausių medinių stogo lubų su vaizdais ir detalėmis. Pažvelkime į juos.

1. Medinės pop lubų konstrukcijos:

Medinės pop lubų konstrukcijos

Čia yra viena iš geriausių šiuolaikinių medinių lubų idėjų, kurioje naudojamas eklektiškas „Pop“ ir medinių plokščių derinys. Stilius įkvėptas kaimiškų namelių, kuriuose stogai pagaminti iš tvirtų rąstų. Galite pastebėti, kaip likusi dekoro dalis, pavyzdžiui, šoninės plokštės, derinama ta pačia tema. Likusią lubų dalį palikite baltą, kad pabrėžtumėte šią koncepciją.

2. Medinių lubų dizainas gyvenamajam kambariui:

Medinių lubų dizainas gyvenamajam kambariui

Jei visas jūsų namas veikia medine tema, tai kodėl palikti stogą ramybėje? Suprojektuokite jį naudodami tvirtus medinius rąstus, kurie dengia visą lubų plotą. Centrinėms plokštėms paremti naudojamos stiprios medienos sijos, o jūsų svetainei pridedamas nuostabus žavesys. Struktūrai papildyti naudokite šviesius baldus.

3. Medinių lubų dizainas salėje:

Medinių lubų dizainas salėje

Papuoškite savo prieškambarį gražiomis beicuotomis medinėmis lubomis. Naudojant medines juosteles stogui uždengti, galima prabangiai atrodyti jūsų namų apleistoje vietoje. Galite iš anksto planuoti pažymėti šviestuvus, kad geriau matytumėte tamsoje. Pridėkite spalvingų akcentų ant sienos ar net padėkite žalumos, kad padidintumėte aplinką.

4. Miegamojo medinių lubų dizainas:

Medinių lubų dizainas miegamajam

Pažvelkite į šį nuostabų jūsų miegamojo lubų dizainą. „Den“ tipo išvaizda sukurta naudojant medinį rėmą, einantį palei lovos plotą. Jis pritvirtintas prie lubų ir turi baltos spalvos akcentus. Kad skaitymo laikas būtų patogesnis, prie jo pritvirtintos reguliuojamos LED lemputės. Galite juos pasukti pagal savo pageidavimą arba išjungti, kad gerai išsimiegotumėte.

5. Medinių sienų lubų dizainas:

Medinių sienų lubų dizainas

Ar žinojote, kad dabar tendencija šoninę sieną suderinti su lubų modeliu? Taip! Štai vienas iš tokių pavyzdžių, kai stogas yra padengtas mediniu rėmu, kuris pagamintas iš plonai supjaustytų juostelių. Horizontaliai išdėstytos lubos kontrastuoja su vertikaliu išdėstymu šoninėje sienoje. Tokie elementai, kaip pasaulio laikrodžiai, lentynos ir net maži augalai, atgaivinantys aplinką.

6. Medinės virtuvės lubų dizainas:

Medinės virtuvės lubų dizainas

Nors daugelis žmonių vengia naudoti medieną virtuvės luboms, ekspertai teigia, kad tai visai nebloga idėja! Naudojant specialiai apdorotą ugniai ir drėgmei atsparią medieną yra puikus būdas papuošti jūsų kepimo vietą. Štai vienas iš tokių pavyzdžių, kai stogas virš salos krosnies stalviršio yra papuoštas atlaikiusia mediena, kad pridėtų kaimiško stiliaus.

7. Medinių lubų dizainas biurui:

Medinių lubų dizainas biurui

Kartu su puikia darbo kultūra, gerai dekoruotas biuras taip pat atlieka pagrindinį vaidmenį išlaikant jūsų darbuotojų motyvaciją. Čia matoma šiuolaikiška darbo erdvė, kurios interjeras yra minimalus, kad tilptų ąžuolo medinės plokštės. Stogas ir grindys yra plikos ir tiesiog paryškintos mediniu rėmu. Tokiu būdu galite lengvai nustatyti pagrindines biuro sritis, pavyzdžiui, vestibiulį!

8. Medinių lubų dizainas valgomajame:

Medinių lubų dizainas valgomajame

Padarykite savo vakarienės laiką malonesnį investuodami į gerą dekorą. Čia matoma tipiška amerikietiška valgomojo erdvė, kurią sudaro medinės grindys ir šviesus interjeras. Tačiau lubos čia lemia viską. Baltos pakabinamos lubos paryškintos didelėmis kaimiškomis medinėmis sijomis, kad įneštų nuostabų žavesį į bendrą atmosferą.

9. Medinių lubų dizainas gyvenamajai salei:

Medinių lubų dizainas gyvenamajam kambariui

Jei norite sukurti modernią svetainę, bet tuo pačiu metu naudoti medieną, tai yra viena fantastiška idėja. Gražiai suprojektuotos lubos paryškintos medinėmis laminatėmis ant šoninių sienų. Turtinga ruda spalva yra ryškus kontrastas visiškai baltos spalvos kambariui. Atkreipkite dėmesį, kaip grindys derinamos su ryškiai apšviestu kambariu!

10. Medinių lubų dizainas parduotuvėje:

Medinių lubų dizainas parduotuvėje

Žmonės ateina į kavines ir prekybos vietas ne tik dėl maisto ir prekių, bet ir dėl unikalaus interjero. Jei norite pritraukti žmonių į savo centrą ir priversti juos grįžti, turite investuoti į geras lubas. Čia matoma viena iš tokių idėjų, sukurtų maisto jungčiai, kuri atrodo tiesiai iš fantastikos filmo. Abstraktus dizainas, išraižytas medžiu, neabejotinai padės jums laimėti klientus.

11. Tikmedžio lubų dizainas:

Tikmedžio lubų dizainas

Tikmedis yra viena iš brangiausių ir ilgaamžiškiausių medžių! Ypač senesnės kartos namuose tikmedis buvo pagrindinė medžiaga gaminant langus, duris ir net lubas. Tai yra toks nuostabus dizainas, pagamintas iš tvirto tikmedžio, kuris dekorui suteikia puikią apdailą. Kritimo stiliaus medinės plytelių lubos yra neabejotinos, kad pelnytumėte daugybę komplimentų už jūsų unikalų skonį!

12. Paruoštos medinės lubos:

Pagamintos medinės lubos

Kaip minėta anksčiau, medines lubas yra gana lengva montuoti, ypač jei tai yra paruoštas modelis. Pažvelkite į šias valgomojo lubas, kuriose yra pakabintas medinis elementas virš svetainės zonos. Galite užsisakyti vieną tokią konstrukciją savo kambariui, pateikdami tinkamus matavimus ir reikalavimus. Atsižvelgiant į naudojamos medžiagos tipą ir dydį, kainų intervalai skiriasi. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai pritvirtinti šį priedą prie lubų ir voila! stebėkite, kaip jūsų kambarys įgauna naują formą!

Tai yra keletas geriausių medinių lubų, į kurias reikia atkreipti dėmesį! Prieš investuodami į vieną, rekomenduojame kruopščiai patikrinti medienos kokybę ir užtikrinti, kad ji būtų chemiškai apdorota, kad būtų atspari vabzdžiams, drėgmei, oro pokyčiams ir net ugniai. Geriausia vengti pigių kokybiškų miškų, nes jie gali atimti kambario grožį ir netgi linkę labai greitai sugesti. Ieškokite patikimų prekių ženklų ir įvertinkite savo investicijas!