Ar kada nors girdėjote apie PVC? Tai sintetinio plastiko rūšis, naudojama gaminant smulkius įrankius ir žaislus prie durų ir lubų. Pastaruoju metu PVC lubų dizainas įgijo didžiulį populiarumą dėl būdingų pranašumų prieš kitas medžiagas. Dėl mažų gamybos ir montavimo išlaidų jie tinka tiek komerciniams, tiek gyvenamiesiems tikslams.

Naujausi PVC lubų dizainai

Šiame straipsnyje aptarsime daugiau apie šios medžiagos privalumus ir trūkumus, taip pat naujausių rinkoje esančių PVC lubų dizaino kolekciją..

Kas yra PVC lubos?

PVC reiškia polivinilchloridą, plastiko polimero formą, kurią galima įsigyti lakštų pavidalu. Jie supjaustomi ir suprojektuojami reikiamų formų ir dydžių, o po to montuojami į medinį ar metalinį karkasą, pakabinamą nuo pagrindinio stogo. Rezultatas yra antrinės arba klaidingos lubos, pagamintos iš PVC.

Kadangi PVC yra masinės gamybos medžiaga, ji kainuoja palyginti mažai. Net diegimo procesas yra lengvas ir ekonomiškas. Be to, susijęs pavojus sveikatai taip pat yra gana didelis. Pramoniniame PVC yra daug pavojingų plastifikatorių ir kitų priedų. Įrodyta, kad ilgainiui jie neigiamai veikia žmogaus organizmą. Taigi, labai svarbu atsižvelgti į šį aspektą prieš investuojant į PVC lubų plokščių dizainą jūsų namams ar biurui.

Naujausi PVC lubų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 12 paprastų ir modernių PVC lakštų lubų dizaino idėjų, kurias reikia išbandyti gyvenamuosiuose ir mažmeninės prekybos rajonuose. Pažvelkime į juos.

1. PVC lubų dizainas miegamajam:

PVC lubų dizainas miegamajam

Geriausia PVC naudojimo dalis yra neįtikėtinas panašumas į medieną. Jis gali būti suprojektuotas bet kokia tekstūra ir apdaila, kurią norite. Štai vienas iš tokių pavyzdžių, kai PVC lakštai pakeitė tradicinius medinius rąstus. Naudojimas kartu su „Pop“ medžiaga yra protingas būdas papuošti kambarį minimaliai naudojant plastiką.

2. PVC lubų dizainas gyvenamajam kambariui:

PVC lubų dizainas gyvenamajam kambariui

Nors kaina yra pigi, PVC suteikia jūsų kambariui prabangią išvaizdą ir išryškina. Štai vienas iš pavyzdžių, kai antrinės lubos ir sienos yra padengtos PVC lakštų juostelėmis. Įleidžiamos lubos pasižymi paslėptu apšvietimu grioveliuose, kad suteiktų elegancijos. Taip pat galite suplanuoti pakabinamą šviesą ir ventiliatorių.

3. PVC lubų dizainas salėje:

PVC lubų dizainas salėje

Čia yra dar viena paprasta mažų lubų idėja mažo dydžio salėje. Užuot padengę visą stogą PVC dailylentėmis, galite pasirinkti šiuos mažus pakabinamus T formos elementus. Jie gali veikti kaip kambario akcentai, taip pat kaip funkciniai taškai, skirti laikyti lubų ventiliatorius ar dekoratyvines lempas. Atsižvelgiant į kambario matmenis, galima nuspręsti dėl T-strypų skaičiaus.

4. PVC lubų dizainas biurui:

PVC lubų dizainas biurui

PVC lubos idealiai tinka biurų patalpoms, nes jos yra prieinamos ir lengvai prižiūrimos. Jei nesate tikri, kaip jį naudoti visoje teritorijoje, galite išbandyti šią susitikimų kambario koncepciją. Pakabinamos lubos yra padengtos PVC juostelių sluoksniu, kad būtų pasiektas toks madingas vaizdas. Pridedant žibintus iš abiejų pusių, sukuriama puiki aplinka naujoms idėjoms aptarti!

5. PVC lubų dizainas piešimo kambariui:

PVC lubų dizainas svetainei

Ar jums labiau patinka medžio išvaizda, atėmus sunkią kainą? Tada jūs turite patikrinti šį nuostabų dizainą, kuris tikrai paliks jums įspūdį. Norėdami pakartoti šią idėją, galite paprašyti medžio drožlių PVC lakštų, kad sukurtumėte tvirtą antrinį stogo sluoksnį. Iš išorės viskas atrodo sklandžiai, nes bjaurus žibintų ir ventiliatorių laidas yra paslėptas.

6. PVC lubų dizainas virtuvei:

PVC lubų dizainas virtuvei

Būdamas plastikine medžiaga, PVC gali atstumti vandenį ir drėgmę. Tai yra ideali medžiaga virtuvėms. Štai vienas toks dizainas, kurio lubos yra baltos PVC plokštės. Jei atsiranda dėmių ar riebalų, galite tiesiog nuvalyti drėgnu skudurėliu. Tačiau nuolat veikiant šilumai patalpoje gali išsiskirti kenksmingų toksinų. Taigi, svarbu patikrinti saugos aspektus.

7. Kambario PVC lubos:

Kambario PVC lubos

PVC yra nuostabi medžiaga, kurią galima paversti bet kokia norima tekstūra ir dizainu! Čia matomos šiuolaikinės 3D sienų lubos, kurios padidina jūsų kambario vizualumą. Pridėjus šį lapą, akimirksniu galima įprastą sieną paversti pareiškimo priedu. Palikite likusią dekoro dalį, kad paryškintumėte šį elementą.

8. PVC lubų dizainas parduotuvėje:

PVC lubų dizainas parduotuvėje

Mažmeninės prekybos parduotuvėse ir centruose gerai suprojektuotas interjeras yra būtinas norint pritraukti klientų. Be investicijų į gerą dekorą, taip pat svarbu sukurti ryškiai apšviestą lubą. Štai viena iš tokių parduotuvių lubų yra visiškai pagaminta iš PVC lakštų. Šviestuvams ir oro išleidimo angoms gręžiamos mažos angos. Dėl greito montavimo proceso ir lengvos priežiūros PVC yra komercinių patalpų pasirinkimas.

9. PVC lubų plytelės:

PVC lubų plytelių dizainas

Lubų plytelės yra naujausios interjero dekoro tendencijos. Šios pakabinamos lubos pagamintos iš PVC plytelių, kurios yra suformuotos taip, kad ant stogo būtų sukurta ši graži geometrija. Montavimo procesas yra labai panašus į įprastą plytelę. Kaladėlės klijuojamos ant pirminių lubų naudojant specialius klijus, kurie gali juos laikyti.

10. PVC sienų lubų dizainas:

PVC sienų lubų dizainas

Šis vandeniui atsparus sienų dekoras idealiai tinka namams, restoranams ir susitikimų vietoms. Ryškiai suprojektuotas sienų dekoras gali tapti interjero puošmena. Kadangi PVC yra universali medžiaga, ją galima pritaikyti bet kokia pasirinkta spalva ar dizainu. Ši geltona siena pagaminta iš atskirų PVC sieninių plytelių, išdėstytų simetriškai.

11. PVC lubų dizainas vestibiulyje:

PVC lubų dizainas vestibiulyje

Dideliuose biuruose ir prekybos centruose fojė yra pirmas punktas, kurį pastebi lankytojai. Norėdami nepalikti akmens, kad galėtumėte jį dekoruoti, galite išbandyti šias individualias PVC lubas. Futuristinis dizainas pagamintas iš plastikinių lakštų sekcijų ir paslėptų šviestuvų griovelių viduje. Kadangi esate neperšlampama medžiaga, jums nereikia jaudintis dėl nuotėkio ar priežiūros problemų.

12. PVC pakabinamos lubos namams:

PVC pakabinamos lubos namams

Jei esate juodmedžio ir dramblio kaulo derinio gerbėjas, šios lubos tikrai jums! Klaidingas rudos ir baltos spalvos derinys suteikia kambariui elegantišką išvaizdą, neperžengdamas. Spalvoti PVC rėmai naudojami pakaitomis šiam grožiui sukurti! Ši koncepcija idealiai tinka, jei turite aukštus stogus ar dvipusius namus, kad uždengtumėte tuščią erdvę.

Tai yra vieni geriausių PVC lubų dizainų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį! Nors PVC tikrai turi savo trūkumų, pardavimo taškas yra jo universalumas ir prieinamumas. Naudojant šią medžiagą, sugadinimo ar sugadinimo rizika yra gana maža, todėl tai yra procesas po priežiūros. Pirkdami sąmoningai pagamintą medžiagą iš patikimų prekių ženklų, galite net sumažinti pavojų sveikatai.