Miegamasis yra mūsų mėgstamiausia vieta namuose! Šie kambariai ne tik suteikia mums gerą miegą, bet ir yra mūsų privačios teritorijos. Nesvarbu, ar tai bendras kambarys su partneriu, ar išskirtinė asmeninė erdvė, labai rekomenduojama investuoti į gerą dekorą, ypač gražų miegamojo lubų dizainą!

Geriausi miegamojo lubų dizainai

Kad ir kokia bloga diena buvo, galite grįžti į savo jaukią duobę ir pasimėgauti vienatvės akimirka. Dėl pakabinamų lubų, kurios pagerina estetiką ir sukuria tinkamą nuotaiką bei aplinką, neabejotinai norite visą dieną būti tik miegamajame! Taigi, ko mes laukiame? Pradėkime tyrinėti šiuos gražius miegamojo lubų dizainus, kad pasirinktume mėgstamą pasirinkimą!

Naujausios miegamojo lubų idėjos jūsų svajonių namams:

Čia yra mūsų 15 paprastų ir romantiškų miegamojo lubų dizaino su vaizdais įkvėpimui. Pažvelkime į tai.

1. Paprastas miegamojo lubų dizainas:

Paprastas miegamojo lubų dizainas

Patikrinkite šias paprastas, tačiau prabangias miegamojo lubas! Įleidžiamas stogas yra paliestas ryškiais LED žibintais kampuose. Akcentas yra stilingas dekoratyvinis elementas šone, kuris suteikia kambariui visiškai naują išvaizdą. Išlaikę likusią interjero spalvų schemą balta spalva, galite sukurti gyvą aplinką.

2. Pagrindinio miegamojo lubų dizainas:

Pagrindinio miegamojo lubų dizainas

Šios miegamojo dėklo lubos kalba apie klasę ir eleganciją. Tai minimalistinis, tačiau madingas. Be to, kad jūsų kambarys atrodytų žavingai, lubos taip pat turi daugybę tikslų. Tai slepia visus bjaurius laidus, kad atskleistų tik švarų ir tvarkingą kambarį! Kitas privalumas yra triukšmo mažinimas, padedantis mėgautis ramiu miegu!

3. Mažų miegamųjų lubų dizainas:

Klaidingų lubų dizainas mažam miegamajam

Kambario dydis niekada neturėtų būti kliūtis geram dekorui. Jei kruopščiai planuojate, net mažiausius kambarius galima paversti šedevrais. Čia yra vienas toks lubų dizainas, kuris suteikia visišką aprėptį, be spazmų. Šviesų pridėjimas tarpose suteikia šviesaus ir erdvaus kambario iliuziją, o tai yra labai protinga technika.

4. Klaidingų lubų dizainas miegamajam su ventiliatoriumi:

Klaidingas lubų dizainas miegamajam su ventiliatoriumi

Štai miegamojo pavyzdys, dėl kurio norisi iškart trenkti į lovą! Keistos formos kambarys yra dailiai apibrėžtas su padėklo pakabinamomis lubomis ir dizainerio ventiliatoriumi centre. Į tarpą pridėjus šviestuvų eilę, galima valdyti kambario ryškumą. Skaitymui ir kitiems tikslams galite gauti keletą neoninių lempučių, sumontuotų šonuose.

5. Naujausi lubų dizainai mergaičių miegamajame:

Naujausi lubų dizainai mergaičių miegamajame

Gražios merginos visada trokšta kažko tokio gražaus kaip jos! Čia yra puikus rožinės spalvos miegamasis, kuriame yra įvairių šios nuostabios spalvos atspalvių. Lubose yra dviejų atspalvių gipso kartono drožyba, pastatyta tiesiai virš dviejų lovų. Jis veikia kaip sienos pratęsimas ir yra paryškintas mažomis lemputėmis.

6. Vaikų miegamojo lubos:

Vaikų miegamojo lubos

Pažvelkite į žavingą vaikų kambario kūdikio darželį. Visas kambarys yra pripildytas kūrybingų elementų, kad jų viešnagė būtų jauki ir patogi. Lubos yra viso dekoro akcentas. Paprastos mėlynos lubos turi mažą debesies formą, pakabintą iš viršaus. Pridedami žibintai, kad šie purūs kamuoliukai įgytų gyvybę!

7. „Pop“ lubų dizainas miegamajam Indijai:

Pop lubų dizainas miegamajam Indijoje

Tai graži lubų idėja šiuolaikiniam Indijos miegamajam. Elegantiškos baltos lubos turi skirtingos formos plokštes tamsiame fone. Grioveliai tarp jų leidžia apšviesti ir prižiūrėti stogą. Jis gali paslėpti visus elektros instaliacijos darbus, kad suteiktų jums įmantrų miegamąjį, kuriuo didžiuojatės!

8. Gipso lubų dizainas miegamajam:

Gipso lubų dizainas miegamajam

Jei jums patinka ryškios spalvos, lubos tikrai jus sužavės! Stilingos pakabinamos lubos yra pagamintos iš spalvotų blokelių, kurie suteikia tokį kontrastingą efektą. Pagrindinėse pakabinamose lubose yra nuosmukis, į kurį pridedamas medinis ir gipso elementas. Aplink jį pritvirtintos kvadratinės formos LED lemputės, suteikiančios jums puikų vaizdą!

9. Miegamojo PVC lubų dizainas:

PVC lubų dizainas miegamajam

Šis elegantiškas mėlynos spalvos miegamasis sukuria tinkamą toną ramiam ir raminamam miegui. Sienos ir baldai pagaminti šviesesniais mėlynos spalvos atspalviais. Kad neatsiliktų nuo spalvų schemos, lubų pakaba taip pat pagaminta iš mėlynos spalvos PVC laminato, kuris pakeičia visą jūsų kambario išvaizdą! Ši koncepcija tinka beveik bet kokioms pastelinėms spalvoms.

10. Miegamojo medinių lubų dizainas:

Medinių lubų dizainas miegamajam

Kalbant apie aristokratišką išvaizdą, niekas negali priartėti prie medžio grožio! Jei nesate tikri dėl visiškai uždengtų medinių lubų, tada pasinaudokite šia idėja! Stogo kampai paryškinti beicuotais mediniais rąstais, kad suteiktų kaimiško žavesio! Tai akivaizdus kontrastas su likusiais kambario elementais. Kuklus, bet vietoje!

11. Sienų lubų dizainas miegamajam:

Sienų lubų dizainas miegamajam

Šios puošnios lubos tikrai vertos antro žvilgsnio. Miegamojo siena paryškinta minkštu pagalvėlės dizainu, kad galėtumėte išmokti ir mėgautis filmu ar skaityti knygą! Unikali savybė šiuo atveju yra tai, kaip ji eina kartu su lubomis, kol paliečia priešingą sieną. Tai tarsi papildoma jūsų netikro stogo puošmena.

12. Šiuolaikinės miegamojo lubų konstrukcijos:

Šiuolaikinės miegamojo lubų konstrukcijos

Šis naujojo amžiaus lubų dizainas yra tikras parodų vagystė! Idėja yra padidinti stogo plotą kryžminiu PVC lakštų išdėstymu. Tai tokia paprasta koncepcija, tačiau rezultatai kalba patys už save. Centrinė dalis yra tuščia, kad būtų galima laikyti šviesą ar ventiliatorių. Jei turėtume vieną žodį tai apibūdinti, tai būtų „nuostabu“!

13. Stačiakampio miegamojo lubų dizainas:

Stačiakampio miegamojo lubų dizainas

Jei jūsų miegamasis yra tipiškos stačiakampio formos ir jums įdomu, kaip jį suprojektuoti, pažvelkite į šį stulbinantį! Įprastos dėklo lubos centre dekoruotos kaimiškomis medinėmis dailylentėmis. Medis kartu su interjero grožiu taip pat gali būti puiki izoliacinė medžiaga, kuri gali sutaupyti energijos.

14. Apvalių lubų dizainas miegamajam:

Apvalių lubų dizainas miegamajam

Miegokite kaip karalius šiame rūmų įkvėptame miegamajame. Tipiška šio kambario forma leidžia daug eksperimentuoti su lubų dizainu. Taigi, užuot pasirinkę įprastą, kvadratinį ar stačiakampį, galite jį susukti į apvalią formą. Apvalus elementas yra su veidrodinės apdailos glazūra ir paryškintas ryškiomis neoninėmis lemputėmis.

15. Klaidingų lubų dizainas kvadratiniam miegamajam:

Klaidingų lubų dizainas kvadratiniam miegamajam

Kvadratinės lubos yra populiariausias dizainas daugelyje miegamųjų. Jie yra lengvai montuojami, prižiūrimi ir nereikalauja sudėtingumo. Štai viena tokia idėja, kuri tinka beveik bet kokio dydžio kambariui. Diafragmose naudojami apatiniai žibintai dėl savo blizgančio efekto suteikia gražų vaizdinį vaizdą. Centrinė dalis paliekama tuščia, jei reikia lemputės ar ventiliatoriaus!

Tai užbaigia mūsų populiariausių miegamojo lubų dizaino sąrašą. Prieš panaikindami modelio nulį, patariame pasikalbėti su interjero dizaineriu, kad jis išanalizuotų medžiagos tipą, kainą ir joje esančius dekoro elementus. Be to, biudžetas taip pat vaidina svarbų vaidmenį! Taigi, gerai suplanuokite ir peržiūrėkite kelis katalogus, kad išsirinktumėte geriausią, atitinkantį jūsų sąskaitą!