Jei planuojate madingas lubas, tuomet esate tinkama vieta! Priklausomai nuo numatomo rezultato ir biudžeto, luboms galima įsigyti daug medžiagų. Populiarus tarp jų yra „Plaster of Paris“ arba „Pop“ lubų dizainas, garsėjantis stilinga ir elegantiška išvaizda, ekonomiška kaina ir lengvu montavimo procesu.!

naujausias pop lubų dizainas

Šis straipsnis yra mini vadovas, skirtas suprasti pagrindinius „Pop“ lubų pranašumus, kartu su populiariomis idėjomis ir dažniausiai užduodamų klausimų sąrašu, kad išsiaiškintumėte visus jūsų klausimus.

Kas yra pop lubos?

Sąvoka „pop“ reiškia „Plaster of Paris“, kuri yra dehidratuota gipso forma. Jis tiekiamas sausų miltelių pavidalu, kurį reikia sumaišyti su vandeniu, kad susidarytų pasta. Tada pasta formuojama, kad būtų sukurtos skirtingos lubų lubos, tokios kaip įleidžiamos, T formos juostos, pakabinamos ir tt, atsižvelgiant į individualius reikalavimus..

Kokie yra „Pop“ lubų pranašumai?

Taigi, kodėl „Pop“ lubos yra populiaresnės nei kitos medžiagos? Dėl daugybės „Pop“ siūlomų pranašumų šie stogai turi pranašumą pakabinamų lubų pramonėje. Kai kurie iš jų pagrindinių privalumų yra šie:

  • Lengva medžiaga, kurią galima lengvai sumontuoti.
  • Universalus, skirtas formuoti ir kurti unikalias struktūras.
  • Suteikia sklandų apdailą tolesnėms spalvinimo ar dažymo idėjoms.
  • Suteikia akustinę apsaugą ir taupo energiją.
  • Pagerina jūsų interjero estetiką ir suteikia turtui daugiau vertės.

Geriausi pop lubų dizainai Indijoje:

Slinkite žemyn ir peržiūrėkite 25 paprastus ir modernius „Pop“ lubų dizainus su nuotraukomis. Pažvelkime į juos.

1. Pop lubos miegamajam:

Pop lubos miegamajam

Šios prabangios „Pop“ lubos garantuoja geriausią miegą jūsų miegamajame. Stilinga T formos juosta, pakabinamos lubos išryškina lovą ir apsaugo ją nuo tiesioginio apšvietimo. LED lempučių pridėjimas yra geriausias būdas mėgautis greitu skaitymu prieš miegą. Galite pasirinkti spalvotą elementą arba laikyti jį baltą, kad būtų matomas ryškumas.

2. Pop dizainas salėms:

Pop dizainas salėms

Priimkite savo svečius stilingai, naudodami šį nuostabų lubų dizainą. Pakabinamas „T-bar“ stiliaus „Pop“ stogas atspindi jūsų unikalią asmenybę ir skonį. Vietoj to, kad centrinis elementas būtų paprastas ir paprastas, pridedami šviestuvai, kad jis švytėtų sutemus. Ši koncepcija idealiai tinka mažo kvadrato dydžio kambariui, o spalvas galima pasirinkti atsižvelgiant į interjero spalvų schemą.

Skaityti daugiau: Pop lubų dizainas salėms

3. Svetainės pop lubos:

Svetainės pop lubos

Patikrinkite šį modernų pop lubų dizainą, kuris jūsų kambariui suteikia elegancijos. Keturi stogo kampai pagaminti su pakabinamomis „Pop“ lubomis, o centre-tuščiavidurė T formos juosta. Norėdami apšviesti aplinką, atviroje erdvėje galite pridėti tapetų, tekstūruotos apdailos ar net spalvotų žibintų.

4. Virtuvės pop dizainas:

Virtuvės pop dizainas

Užuot palikę savo virtuvės lubas bjaurias ir plikas, išbandykite šią minimaliai atliktą koncepciją. Pirma, metalinis karkasas pakabinamas nuo pagrindinio stogo ir į jį įkišami Pop lakštai. Priklausomai nuo kambario aukščio, galite reguliuoti atstumą tarp dviejų sluoksnių. Iš anksto suplanuokite lempų armatūrą, išmetimo angas ir gaisro detektorius.

5. Pop False lubos valgomajame:

Pop klaidingos lubos valgomajam

Butuose ir kompaktiško dydžio namuose nėra lengva turėti atskirą valgomojo erdvę. Geriausias būdas sukurti išskirtinę vietą šiam tikslui yra parodyti lubų kitimą. Užuot prailginę gyvenamojo kambario lubas, čia galite naudoti kitokią koncepciją, pavyzdžiui, šias „Pop“ ir medines lubas, kad būtų lengviau atskirti.

6. Pop dizainas biuro luboms:

Pop dizainas biuro luboms

Jei planuojate naują biurą ar atnaujinsite esamą, turite nepamiršti ir lubų dizaino. Kad ir kokia graži būtų likusi interjero schema, ją pakelti gali jūsų lubos. Čia yra viena iš tokių elegantiškai atliktų idėjų, naudojant populiarųjį „Pop“. Vestibiulio zona paryškinta išplėstu elementu, o likusioje zonoje yra kontrastingų spalvų akcentų.

7. Pop lubos svetainei:

Pop lubos svetainei

Paprasti ir stilingi yra du žodžiai, apibūdinantys šias „Pop“ lubas. „Cove“ apšvietimo stogas yra geriausias būdas išlaikyti jį gražų, be didelių pastangų! Tai sukuria erdvų ir erdvų pojūtį bei matomą ryškumą. Kampuose pridėjus mažas LED lemputes, galėsite valdyti apšvietimą, o stogo centre yra dekoratyvinių elementų, tokių kaip liustra ar ventiliatorius.

8. Vonios pop lubų dizainas:

Populiarios vonios lubų dizainas

Čia matoma labai skirtinga jūsų vonios lubų koncepcija. Jei esate viršutiniame aukšte arba neturite kitų aukštų virš savo porcijos, galite išbandyti šias atviras lubas. Pagrindinis stogas sukurtas naudojant „Plaster of Paris“, paliekant tuščiavidurį centrą. Pridedamas stiklas, kuris gali būti naudojamas dviem tikslais – naudokite natūralų apšvietimą ir suteiksite nuostabų vonios kambario įspūdį.

9. „Pooja Room Pop“ lubos:

„Pooja Room Pop“ lubos

Indijos namuose „Pooja“ kambarys užima ypatingą vietą. Jis kupinas dieviškų elementų ir pozityvumo, kad jaustumėtės ramiai ir taikiai. Čia yra vienas toks lubų dizainas, kuris labai gerai dera su kambario tema. Norėdami išlaikyti temą, galite sukurti pop elementus, tokius kaip „Swastika“, „Omkara“ ar kitus dieviškus simbolius.

10. Parduotuvės „Pop“ lubų dizainas:

Parduotuvė „Pop“ lubų dizainas

Vienas iš geriausių būdų pritraukti klientus į savo parduotuvę yra gražiai dekoruotas dekoras. Dalis kreditų tenka šiam išlaidų lubų dizainui, kuris taip pat papildo bendrą funkcionalumą. Aukštos ir žemos lubos sukuria skirtingus tos pačios parduotuvės skyrius, nereikalaujant fizinės sienos. Ryškios šviesos diodų lemputės ir kintamosios srovės angos strateginiuose postuose suteikia malonią mažmeninės prekybos patirtį.

11. Balkono pop dizainas:

Balkono pop dizainas

Įsivaizduokite, kad dieną pradėsite nuo karšto puodelio šiame nuostabiame balkone! Pati mintis mus užpildo malonumu ir laime. Taigi, kodėl gi ne juos įgyvendinti? Pakelkite savo kiemo erdvės estetiką derindami pop ir metalines žaliuzes. Ši idėja ne tik užtikrina geresnį natūralų apšvietimą, bet ir sukuria stiliaus pareiškimą.

12. Medinių pop lubų dizainas:

Medinių lubų dizainas

Šis lubų dizainas yra puikus tradicijų ir modernumo derinys. Šiuolaikinės „Pop“ lubos paryškintos tvirtais mediniais rąstais, kurie mums primena tipinius senus namus. Įlankos apšvietimo naudojimas sukuria tinkamą nuotaiką ir aplinką kambaryje. Mes bijome, kaip ši koncepcija toliau plėtojama su mediniais elementais šoninėje sienoje.

13. Sienų lubų pop dizainas:

Sienų lubų pop dizainas

Jei jus domina 3D ir tikroviškas menas, šios lubos gali būti puiki idėja! Tai meninė įprasto „T-bar“ stiliaus versija. Vietoj dėžutės dizaino sukuriama unikali bangos forma, o šonai atitinkamai supjaustomi. Žemiau esanti siena taip pat įgauna tą pačią formą, naudojant „Pop“ elementą. Įlankos žibintai pridedami už nugaros, kad paryškintų vietovę.

14. Apvalios formos pop dizainas:

Apvalios formos pop dizainas

Apskritos lubos turi didžiulį pranašumą prieš kvadratines ar stačiakampes. Naudojant apvalų elementą centre, sukuriama erdvumo jausmas kambaryje. Be to, plotas atrodo didesnis nei yra iš tikrųjų. Štai viena tokia idėja, tinkanti didelėms salėms ir posėdžių salėms. Norėdami pagerinti estetiką, naudokite dekoratyvinių lempų pakabinimo centrus.

15. Stačiakampis pop dizainas:

Stačiakampis pop dizainas

Stačiakampio formos kambariai yra labai paplitę. Galite jį atskirti nuo kitų, investuodami į novatoriškai suprojektuotas lubas. Peržiūrėkite šią įspūdingą „Pop“ stogo idėją, kuri yra dėklo ir įleidžiamų stilių derinys. Ši idėja ne tik prideda vertės jūsų namams, bet ir sukuria gyvą aplinką.

16. Kvadratinis pop dizainas:

Kvadratinis pop dizainas

Puikiai kvadrato formos kambariui ši idėja pranoksta likusius. Stogas suprojektuotas naudojant „Pop“ ir matinio stiklo plokštes, kad būtų sukurta ši unikali konstrukcija. Pridedant paslėptus žibintus, interjeras yra gerai apšviestas, bet ne akinas. Tokių idėjų naudojimas gali sumažinti priklausomybę nuo likusių priedų, nes vien pakanka atkreipti dėmesį.

17. PVC pop lubų dizainas:

PVC pop lubų dizainas

Šis eklektiškas lubų dizainas yra būtent tai, ko jums reikia norint pagerinti interjero dekorą. Pagrindinės lubos pagamintos naudojant „Pop Molding“. Kad įėjimas į kambarį būtų įdomesnis, naudojamas PVC elementas. Tai sumanus tradicinės medienos pakaitalas, kuris yra labai brangus ir taip pat gali būti pažeistas dėl oro pokyčių.

18. Pop lubų gėlių dizainas:

Pop lubų gėlių dizainas

Kitas paprastas būdas įgyvendinti „Pop“ dekorą yra pridėti šiuos gražius gėlių medalionus. Galite naudoti jį su pakabinamomis lubomis arba tiesiog kaip centrinį elementą. Geriausia dalis yra tai, kad juos galima lengvai įsigyti parduotuvėse ir jūs galite pasirinkti bet kokį dizainą, kuris jums patinka. Specialus skiedinys naudojamas klijuoti ant stogo ir laikyti jį vietoje.

19. Fiber Pop dizainas:

Fiber Pop dizainas

Norite savo namams suteikti įnoringo prisilietimo? Tada jūs turite pasirinkti šias naujoviškas šviesolaidines lubas! Pagrindas pagamintas iš „Plaster of Paris“ ir į skylutes įkišamas optinis pluoštas. Kai užvaldo tamsa, tada atsiskleidžia tikroji magija. Jūs galite pajusti, kaip žvaigždės atgyja savo kambaryje!

20. Stiklo pop dizainas:

Stiklo pop dizainas

Kitas geriausias būdas papuošti „Pop“ lubų išvaizdą yra pridėti šį gražų stiklo elementą. Nors stiklas yra trapi medžiaga, jo naudojimas kartu su „Pop“ apsaugo nuo lūžių. Vitražas pritvirtinamas prie tuščios stogo erdvės metalinio rėmo pagalba. Šios konstrukcijos viduje pridedami žibintai, todėl pastebite tik interjerą paryškinančias spalvas.

21. Dviejų aukštų salės pop dizainas:

Dviejų aukštų salės pop dizainas

Turite dvigubo aukščio vestibiulį ir galvojate, kaip užpildyti lubas? Išbandykite šią įspūdingą idėją, kuri yra pagrindinė, tačiau graži! Prieškambaris ir pagrindinis stogas yra padengti „Pop“ formomis, pabrėžtomis mediniais elementais. Ši juodmedžio ir dramblio kaulo tema suteikia jūsų namams puikią apdailą ir suteikia erdvumo!

22. Santuokų salės pop dizainas:

Santuokų salės pop dizainas

Santuokų rūmai yra skirti tam, kad jis būtų didelis ir didingas! Norėdami sustiprinti jo išvaizdą, jums reikia tinkamo lubų dizaino. Čia yra apvalus „Pop“ stogas, kuris atrodo didingai ir daro įspūdį visiems iš pirmo žvilgsnio. Dėl koncentrinių raundų salė atrodo didesnė nei tikrasis jos dydis. Pridėjus ryškių spalvų, pavyzdžiui, geltonos, užuominų, vaizdas tampa tobulas!

23. Restorano „Pop“ lubų dizainas:

Restorano „Pop“ lubų dizainas

Restoranai nori mėgautis puikiais valgiais, o tai yra ne tik skanus maistas. Aplinka turi būti tobula ir norint tai pasiekti, lubos yra svarbus elementas. Čia matomas žemų lubų stilius, kad rajone būtų jaukus ir šiltas jausmas. Įleidžiamos lubos turi kintamosios srovės angas iš abiejų pusių ir patrauklų centrinį elementą!

24. „Butterfly Pop“ lubų dizainas:

„Butterfly Pop“ lubų dizainas

Paverskite savo drugelių fantazijas realybe naudodami šį gražų sienų dekorą. Įkvėptas gamtos grožio, ši freska pagaminta naudojant „Pop“, skirta padengti stogą ir šoną. Sluoksniuotas motyvas suteikia 3D vaizdą žiūrint iš toli. Priklausomai nuo likusios interjero temos, galite pasirinkti spalvas ar net pasirinkti vaivorykštės atspalvį!

25. 3D pop lubų dizainas:

3D pop lubų dizainas

Pasiruoškite nustebinti šiomis stebėtinai tikroviškomis 3D lubomis. „Pop“ struktūroje aukštos kokybės 3D tapetai klijuojami naudojant specialius klijus. Pridedant žibintus, scena gali atgaivinti ir patekti į visiškai naują zoną. Taip pat galite pasirinkti iš įvairių temų, tokių kaip kriokliai, paukščiai, dangus ar net pritaikytas vaizdas!

Naujoviškos pop lubų tapybos idėjos:

Jei visada manėte, kad „Pop“ lubos pagamintos tik iš baltos spalvos, klystate! Galite pasirinkti spalvingą interjerą, kuris gali praskaidrinti aplinką ir sukurti gyvą atmosferą. Štai keletas spalvų schemų ir dažymo patarimų, kuriuos reikia išbandyti:

  • Ryskios spalvos: Žalia, oranžinė, tamsiai mėlyna ir kt. Puikiai tinka baltoms luboms. Jei norite juos naudoti ant viso stogo, karūnos liejimą laikykite šviesesnių atspalvių, pageidautina baltos arba metalinės spalvos.
  • Šviesios spalvos: Pastelinės spalvos puikiai tinka bet kokiam sezonui. Jie neužgožia jūsų akių ir neleidžia jūsų interjerui atrodyti raminančiai. Išbandykite rausvas, šviesiai geltonas, šviesiai mėlynas ir tt spalvas kaip monotoniškas spalvas.
  • Tamsios spalvos: Kas sako, kad luboms negalima naudoti juodos ir rudos spalvos? Jūs galite laisvai naudoti šiuos atspalvius su šviesiomis sienomis ir tinkamais baldais. Įsitikinkite, kad likusi kambario dalis nėra toliau dramatizuojama.

Dažnai užduodami klausimai:

1. Ar popsas tinka luboms?

Taip! Paryžiaus lubų tinkas visada yra paklausus, nes jos yra prieinamos, lengvai prieinamos ir universalios. Naudodami šią medžiagą galite eksperimentuoti su bet kokiu pasirinktu dizainu. Nors jis yra bekompromisis ir kišenėms palanki kaina, priežiūra yra pagrindinė problema. Pop sumaišomas su vandeniu ir tepamas kaip pasta. Laikui bėgant jis dehidratuoja ir atsiranda įtrūkimų. Tai ženklas, kad jis sensta ir jį reikia taisyti ar pakeisti.

2. Kiek kainuoja pop lubos?

Kainų koeficientas visiškai priklauso nuo medžiagos kokybės, kambario dydžio ir dizaino sudėtingumo. Paprastai kainos svyruoja nuo 60 iki 100 INR. Vėlgi, šių plokščių kainos gali skirtis kiekviename mieste, todėl geriau pasitarti su vietiniu dizaineriu.

3. Kaip išvalyti pop lubas?

Nusivalyti lubas yra labai svarbu, norint nuspręsti dėl jų ilgaamžiškumo. Jei paliksite nešvarų, jis gali atimti paviršiaus blizgesį ir grožį, taip pat atrodyti apšiuręs. Geriausias būdas išvalyti „Pop“ lubas yra naudoti dulkių siurblį su lygiu šepečiu ir švelniai išsiurbti visus nešvarumus ir voratinklius. Naudojant šlapią šluostę ar abrazyvinius šepetėlius, galima pažeisti sienos tekstūrą.

Tikimės, kad ši „Pop“ lubų kolekcija įkvėpė jus juos išbandyti. Kadangi pop yra dažniausiai sutinkama medžiaga, rinkoje nėra dizainerių trūkumo. Atlikite tinkamą analizę, kad išsiaiškintumėte įgudusį asmenį, ir pasirinkite savo kambariui tinkamą temą. Kai tai bus padaryta, svarbu tinkamai pasirūpinti ir reguliariai prižiūrėti, kad lubos tarnautų ilgai ir būtų verta investuoti!