Kai mes kalbame apie namų gražinimą, mes dažnai apsiribojame tik interjeru. Išorinis grožis yra labiausiai nepastebėta koncepcija daugelyje namų, o tai yra didelė klaida! Ypač kai turite puikų butą ar vilą su gražiu pasėdėjimu ar kiemeliu, turite investuoti į balkono lubų dizainą, kad būtų išbaigtas!

Geriausi balkonų lubų dizainai

Užuot palikę balkono stogą pliką ir tuščią, pasirinksite paprastą, tačiau įmantrų lubų dizainą, kuris tikrai pakeis būdą mėgautis savo lauko erdve. Kartu su puikiu vaizdu šis lengvas atnaujinimas gali padaryti šią zoną funkcionalią ir universalią. Taigi, pažvelkime į keletą paprastų ir geriausių balkono lubų idėjų jūsų namams.

Naujausi balkono lubų dizainai Indijoje:

Čia yra mūsų 10 paprastų ir modernių balkono lubų dizaino su vaizdais, kad įkvėptumėte. Pažvelkime į juos.

1. Geriausias balkono lubų dizainas:

Geriausias balkono lubų dizainas

Norite savo balkonui suteikti kaimiško žavesio? Tada jūs turite pasirinkti šį medinių lentų dizainą. Tai ne tik lengva įdiegti, bet ir suteikia bekompromisę išvaizdą. Šoninė siena ir lubos suprojektuotos horizontaliais mediniais augalais, padengiančiais visą stogą. Kontrastingos tekstūros medinės grindys daro puikų vaizdą!

2. Mažo balkono lubų dizainas:

Mažo balkono lubų dizainas

Balkonas su tokiu vaizdu tiesiog nori mums visiems! Čia grindys suprojektuotos pagal patrauklų geometrinį modelį. Taigi, lubos geriausiai laikomos pagrindinėje konstrukcijoje, kad būtų išvengta kvailos išvaizdos. Sumontuotas klaidingas stogas su mažomis lemputėmis. Be to, išlaikant lubų spalvą neutraliame atspalvyje, pavyzdžiui, pilkoje, ji gali būti tvarkinga ir elegantiška.

3. Balkono lubų žibintai Indija:

Balkono lubų žibintai Indija

Šviesos vaidina pagrindinį vaidmenį didinant jūsų balkono grožį. Jei turite pagrindinį lubų dizainą, pasirinkite tokį unikalų lemputės modelį kaip šis. Spiralinė sieninė lempa įjungia jūsų stogą. Tiesą sakant, jums nereikia daug investuoti į stogo modelį, jei ieškote tokių idėjų. Nuostabu, ar ne?

4. Priekinio balkono lubų dizainas:

Priekinių balkonų lubų dizainas

Ar turite balkoną priekyje? Tada kodėl vietoj įprastos stogo dangos neišbandžius šios lubų idėjos? Šios tradicinės verandos lubos dabar grįžta į šiuolaikinius namus. Jis yra jūsų pagrindinio stogo pratęsimas ir sujungia balkono stulpus. Vietoj nuobodžios metalinės spalvos galite ją nudažyti tokiomis vėsiomis pastelinėmis spalvomis, kaip ši mėlyna, kad sukurtumėte svajingą jausmą!

5. Išorinės balkono lubų konstrukcijos:

Išorinių balkonų lubų dizainas

Pažvelkite į šį nuostabų balkono cum prieškambario lubų dizainą. Įmantrus stogo raštas atitinka plytų sienų temą. Jis atrodo modernus, stilingas, bet ne per daug. Maži terakotos apskritimai, išdėstyti iš eilės, suteikia naujo stiliaus išorės dizainui vintažo. Tamsi, plika siena yra puikus šios pasakiškos idėjos fonas.

6. Balkono lubų dažai/spalvų dizainas:

Balkonų lubų dažai/spalvų dizainas

Peržiūrėkite šią nuostabią verandos/balkono lubų idėją. Lauko stogas pagamintas iš specialių lakštų, kurie klojami simetriškai. Vietoj to, kad jis būtų baltas, šviesiai žali dažai naudojami išvaizdai paryškinti ir suderinti su supančia žaluma. Būtinai pasirinkite išorinę dažų spalvą, nes įprasta spalva greitai gali išblukti.

7. Balkono lubų ventiliatoriai:

Balkono lubų ventiliatoriai

Jei gyvenate paplūdimyje arba esant drėgnoms oro sąlygoms, ventiliatorius yra jūsų balkono privalumas. Tačiau tinka ne bet koks ventiliatoriaus dizainas! Nueikite dar vieną mylią ir grįžkite namo su šiuo atogrąžų lubų ventiliatoriaus dizainu, kuris gali pagyvinti jūsų namų išorę. Kartu su tuo, kad atkreipiate tiesioginį dėmesį, jis taip pat gali išlaikyti vėsų ir vėsią vietovę.

8. Stiklo lubos balkonui:

Stiklo lubos balkonui

Stiklo plokščių pridėjimas prie balkono gali būti naudojamas dviem tikslais:

  • Tai leidžia natūraliai vėdinti ir.
  • Tai suteikia didesnę išvaizdą nei originalus dydis.

Šis paveikslėlis gali suteikti jums idėją, kaip balkono stogui naudoti pop ir stiklo mišinį. Visa koncepcija suteikia didingą jausmą jūsų sėdėjimui ir pelno daugybę komplimentų.

9. Rustic Balkono lubų dizainas:

Kaimiškos balkono lubos

Jei esate kaimiško dizaino gerbėjas, šis balkono dizainas tikrai jus sužavės. Šoninės sienos yra apdorotos neapdorota plytų apdaila, o lubos pagamintos iš medžio plokščių. Koncepcija čia yra išlaikyti viską natūralų ir be paviršutiniškų susitarimų. Pridėjus pasakų žiburių ir baltų užuolaidų, tai gali tapti jūsų mėgstamiausia arbatos laiko vieta!

10. Balkono lubų apdaila:

Balkono lubų apdaila

Peržiūrėkite šią paprastą, tačiau puikią idėją, kaip pagerinti balkono stogą. Vietoj tvirtų pakabinamų lubų augalams ir vazonams laikyti naudojamas tinklelio lapas. Jei esate gamtos mylėtojas, tai puiki technika apsupti daug žalumos. Be to, jame galima lengvai sumontuoti naktinę lempą, kuri papildys jūsų lauko erdvę!

Tai yra keletas geriausių balkonų lubų dizaino, kuriuos reikia išbandyti! Nesvarbu, ar statote naują namą, ar renovuojate esamą, šiuos stilius lengva įdiegti ir prižiūrėti. Galite pasisemti užuominų iš šių patrauklių idėjų ir pasitelkti savo kūrybiškumą, kad jos taptų įdomesnės. Taigi, kuris iš jų yra jūsų mėgstamiausias?