Meksikietiškas maistas yra geriausias visame pasaulyje. Niekada negali suklysti, kai meksikietiškas maistas sukasi burnoje. Gvakamolės turtingumas su karšta prieskonių salsa ir traškiais nachos yra keletas tradicinių meksikietiško maisto bruožų. Vienas dalykas, kurį visi žinome apie meksikietį, yra jų menkas aštrių ir pikantiškų mišinių išmanymas, o čia yra puikus sąrašas visų Meksikos receptų, kuriuos galite plakti laisvalaikiu.

Meksikos maisto receptai

Populiariausi meksikietiško maisto receptai su nuotraukomis:

Pažvelkime į geriausius Meksikos maisto receptus.

1. Gvakamolė:

meksikietiško maisto receptai

Prieš žengdami į Meksikos virtuvės pasaulį, pirmiausia turėtume žinoti, kaip pasigaminti labai garsųjį gvakamolės padažą. Norėdami pradėti, pagrindinis ingredientas yra avokadas, kurį reikia supjaustyti ir nulupti. Atskiroje keptuvėje išspauskite daug citrinos, tada sumaišykite susmulkintą avokadą ir citriną su jalapeno, česnaku, pomidorų ir svogūnų kubeliais bei druska..

2. Meksikos penne:

meksikietiško maisto receptai2

Norėdami pagaminti meksikietišką pyragą, jums reikės maltos mėsos, geriausia jautienos, kurią reikia šiek tiek užpilti alyvuogių aliejumi. Atskiroje keptuvėje išvirkite makaronus, tada į keptuvę sumaišykite visus ingredientus kartu su pomidorais, svogūnais, čiobreliais, bazilikais, raudonėliais ir visa kita. Prieš kepdami tolygiai paskirstykite ir tada pabarstykite ant jo tarkuotą sūrį.

3. Vištienos enchiladas:

meksikietiško maisto receptai3

Keptuvėje ištirpinkite sviestą ir pakepinkite žalią svogūną, svogūną, grybų gabalėlius, žalius čili ir česnaką, tada įpilkite grietinės. Taip gaminamas padažo pagrindas, galima įdėti net raudonėlio. Dabar virkite vištienos gabaliukus ir įpilkite į padažą prieš suvyniodami į makaronų ritinį.

4. Vištienos ir sūrio kesadilijos:

meksikietiško maisto receptai4

Vištienos faršas geriausiai tinka šiam patiekalui, kai tortilijos yra suporuotos kaip sumuštinis su vištiena, sūriu ir karštu padažu, o po to kepamos iki auksinės rudos spalvos. Dažnai kesadilijos patiekiamos su garnyru iš avokado ar gvakamolės padažo, o salsa gaminama iš svogūnų, pomidorų ir karšto padažo.

5. Žuvies Tacos:

meksikietiško maisto receptai5

Norėdami pagaminti žuvies tako, pirmiausia pradėkite nuo alaus tešlos, pagamintos iš plaktų kiaušinių, kepimo miltelių, miltų, kukurūzų krakmolo ir alaus. Dabar šiek tiek pamerkite žuvį į miltų ir alaus tešlą prieš kruopščiai kepdami. Toliau iš sūrio ir majonezo pagaminkite baltąjį padažą su jalapeno gabalėliais ir laimo sultimis, tada naudokite jį kaip taco padažą.

6. Meksikietiška jautiena

meksikietiško maisto receptai6

Iš pradžių nuvalykite jautieną nuo likusių kaulų, prieš kepdami ją ant grotelių, tada šiek tiek įmeskite į alyvuogių aliejų ir raudonėlį. Dabar į atskirą keptuvę įpilkite chipotle padažo, baziliko, čiobrelių, raudonėlio, svogūnų ir pomidorų ir pakepinkite. Įpilkite jautienos sultinio, tada supilkite jautieną, tada virkite ir troškinkite, kol ji taps tiršta.

7. Salotos „Pinto Bean Salsa“:

meksikietiško maisto receptai7

Tai klasikinis garnyras, pagamintas iš smulkiai supjaustytų svogūnų, svogūnų, paprikų, žaliųjų pomidorų, špinatų, saldžiųjų kukurūzų, žirnių ir vyšnių pomidorų. Jūs netgi galite pridėti obuolių kauliukų kartu su ananasais. Dabar sumaišykite jį su grietine ar jogurtu kartu su „chipotle“ ir salsos padažu ir viskas bus paruošta.

8. Karnitas:

meksikietiško maisto receptai8

Norėdami pagaminti „Carnitas“, į keptuvę įpilkite kiaulienos ir svogūnų su česnaku, košerine druska ir apelsinais ir užvirkite. Uždenkite dangtelį. Baigę išimkite kiaulieną iš sultinio ir apvilkite ją Creser salotų padažu arba grietine ir majonezu ir patiekite karštą. Dažnai prieš verdant kiaulieną iš raudonėlio ir baziliko pasigaminkite žolelių mišinį, tada kruopščiai įtrinkite ant kiaulienos ir tada dar šiek tiek pridėkite padažo metu.