Tailandas kartu su išskirtiniu sugebėjimu suteikti mums geriausią apsipirkimo malonumą suteikė mums didelį egzotiškų virtuvių skonį. Tailando maistas yra viena didžiausių virtuvių, kurią pripažino maisto mylėtojai, o geriausias tailandietiškas maistas gali priversti burną tekėti kaip niekad anksčiau, o dar patraukliau yra tai, kad galite tiesiog sukurti savo virtuvėje egzotišką tailandiečių kalbą. pakankamai paprasti receptai. Dabar jums nereikia keliauti iki Tailando, kad patirtumėte jų maisto gausą.

Tailando maisto receptai

Tailando maisto receptai:

1. Tailando krevetės ir pavasariniai svogūnai maišant:

tailandietiško maisto receptai

Norėdami pradėti šį receptą, pirmiausia paruoškite makaronus ar keptus ryžius ir laikykite juos nuošalyje. Dabar pradėkite valyti krevetes. Dabar į dubenį įpilkite maltų pipirų, raudonėlio, kalendros ir špinatų lapų, susmulkintų česnakų, ricinos cukraus ir laimo sulčių. Gerai išmaišykite, tada keptuvėje pakepinkite svogūną ir imbierą, į mišinį įpilkite sezamo ir sojos padažo. Dabar supilkite krevečių mišinį ir maišydami pakepinkite dar prieš patiekdami ant makaronų ar ryžių.

2. Aštri krevečių sriuba:

Aštri krevečių sriuba

Aštri krevečių sriuba yra viena egzotiškiausių tradicinių tailandietiškų sriubų, gaminama kartu su askaloniniais česnakais ir grybais. Aštri krevečių sriuba iš esmės yra pagaminta iš geriausių žolelių, kartu su kūdikių kukurūzais, raudonėliais ir citrinžolėmis, sumaišyta su galangalo ir aitriosiomis paprikomis. Pagrindinė sudedamoji dalis yra šviežiai virtos sultingos krevetės, kurios sumaišomos, kad susidarytų ši nuostabi sriuba.

3. Kalmarų salotos:

Kalmarų salotos

Kalmarus mes atpažįstame kaip kalmarus ar aštuonkojus, o tailandietiškas šių salotų receptas yra pagamintas iš visų natūralių ingredientų, kur kalmarus reikia pjaustyti ir virti. Kol kalmarai verda, supjaustykite šviežius kopūstus, svogūnus ir svogūnus, kūdikių kukurūzus, špinatus ir salotų lapus. Jūs netgi galite įdėti brokolių ir maišant kepti su baltu actu ir sojų padažu. Prieš maišydami salotas, išimkite kalmarus ir pamerkite į citrinos sultis.

4. Som Tum:

Som tum

„Som tum“ yra dar viena specialių tailandietiškų salotų versija, kuri ypač tinka vegetarams. Pagrindinis ingredientas kartu su kitais yra papaja. Pradėkite nuo saldžiarūgščio kūdikių kukurūzų sriubos, tada pakepinkite papają, žalius pomidorus, svogūnus, kopūstus ir šparagines pupeles čili dribsniuose ir sezamo saldžiarūgščiame padaže. Į sriubą įpilkite salotų mišinio ir patiekite.

5. Tailando vištienos pyragai:

Tailando vištienos pyragai

Pats pavadinimas yra pakankamai smalsus, tačiau, skirtingai nuo kitų pyragų, čia yra pikantiškas patiekalas su saldžiarūgščiu čili padažu, kuris dedamas į vištienos pyragus. Norėdami pradėti, išmeskite vištienos gabalėlius be kaulų į maišytuvą kartu su cukrumi, česnaku, imbieru, kalendra ir aitriosiomis paprikomis. Į mišinį netgi galite pridėti paprikos ir svogūnų. Iki šiol vištiena turi būti gerai sumaišyta. Iškepkite šį mišinį, tada pakepinkite alyvuogių aliejuje ir saldžiame bei aštriame padaže.

6. Aštrios jautienos salotos:

Aštrios jautienos salotos

Skrudinkite jautieną iki vidutinio reto, tada supjaustykite nedideliais lengvais gabalėliais. Dabar salotos, supjaustytos kopūstuose ir salotose. Špinatai taip pat yra geras pasirinkimas. Kiti ingredientai čia gali būti paprika, svogūnai, raudonieji svogūnai ir virtos bulvės. Dabar įpilkite mėtų, raudonėlio ir laimo sulčių kartu su džiovintais čili pipirais ir įmaišykite jautieną.

7. „Zesty Chicken Meatball“:

Skanus vištienos kotletas

Pradėkite panardindami vištieną į laimo sultis, tada maišydami pakepinkite saldžiarūgščioje vištienoje. Dabar įpilkite džiūvėsėlių, laimo sulčių, raudonėlio ir čili, česnako miltelių, viską sumaišykite. Dabar panardinkite vištieną į aštrų sojų padažą ir taip pat sumaišykite. Dabar sumaišykite viską į rutulį ir kepkite.

8. Špinatų įkandimai:

Špinatų įkandimai

Jūs niekada nežinojote, kad paprasti špinatai gali būti tokie skanūs. Paruoškite kalkių, čili, imbiero ir askaloninių česnakų pastą ir įpilkite truputį cukraus pudros. Ant mišinio užpilkite šaukštą acto. Dabar ant lėkštės išdėliokite špinatų lapus ir tada padėkite mišinį ant lapų. tai geras pradinis patiekalas.