Šiandien mes kalbėsime apie tai, kaip pritaikyti pagrindą kaip profesionalas. Makiažo pagrindas yra labai svarbi makiažo dalis, nes jei pagrindas netinkamas, nesvarbu, ką tepate ant veido, makiažas tiesiog netinkamas.

Kaip tepti makiažo pagrindą ant veido

Pirmoji taisyklė – pasirinkti tinkamą odos pagrindą. Įsitikinkite, kad pagrindas yra arčiausiai jūsų odos tono. Prieš pirkdami patikrinkite pagrindą ant kaklo. Taip pat patikrinkite ingredientus, kad suprastumėte, jog juose nėra jokių alerginių ingredientų, galinčių paveikti jūsų odą.

Kaip tepti veido pagrindą:

Išmintingai rinkitės savo fondą:

Šiandien rinkoje yra keletas pamatų tipų. Skystas pagrindas ir lazdinis pamatas arba matiniai pamatai yra populiariausi iš partijos. Jei jūsų oda sausa, jums labiausiai tinka skystas makiažo pagrindas, tuo tarpu jei turite riebią odą, pagrindo lazdelę turėtumėte pasirinkti.

Norint puikiai pritaikyti pagrindą, reikia investuoti į gerą pagrindo šepetėlį. Geras šepetėlis padės sklandžiai paskleisti pagrindą ant veido ir suteiks nepriekaištingą apdailą. Pagrindas turi būti tepamas švelniais ir tolygiais potėpiais, o tai puikiai galima padaryti pagrindo šepetėliu.

Kaip kreiptis į fondą?

1. Visų pirma, gerai nuvalykite veidą, tada tonizuokite toniku ir gerai drėkinkite. Dabar jūsų veidas yra paruoštas pagrindui. Šis žingsnis leis pamatui atrodyti labai natūraliai.

2. Gerai sukratę pagrindą, išspauskite nedidelį kiekį pagrindo ant delno ir gerai sumaišykite su pagrindo šepetėliu. Įsitikinkite, kad jūsų delnas yra švarus.

3. Užtepkite pagrindą ant veido taškeliais, pradedant nuo nosies, tada pereikite prie skruostų, o paskui veido kraštus. Uždenkite visą veidą, taip pat kaklą. Dabar paskleiskite viską ir švelniai sumaišykite pagrindą. Skirkite laiko ir gerai įmaišykite pagrindą į odą. Taip atrodys natūraliai. Specialiai susikoncentruokite į burnos ertmę, ypač po akimis, nes oda paprastai yra nelygi.

4. Reikia atkreipti dėmesį į vidinį akies kampą. Ypatingas dėmesys turėtų būti skiriamas žandikauliui ir plaukų linijai, nes tai yra sritys, į kurias mes paprastai nekreipiame daug dėmesio.

5. Jei naudojate lazdos pagrindą, tuomet turėtumėte elgtis taip: Užtepkite pagrindą tiesiai ant veido. Pažymėkite storas linijas visame veide, daugiausia dėmesio skiriant skruostikaulių nosiai ir aplink smakrą. Tada švariais pirštais gerai sumaišykite pagrindą. Atminkite, kad smūgiai turi būti švelnūs. Maišymui taip pat galite naudoti kempinę.

6. Kai viskas bus padaryta, paimkite šiek tiek permatomų miltelių ir tepkite ant veido ir kaklo. Tai gerai įtvirtins odos pagrindą.

Pastaba:

  • Jei pagrindą tepate pirštais, darykite tai aukštyn.
  • Leiskite pagrindui įsigerti į odą maždaug 3–5 minutes. Kai jis sukietės, galite nuvalyti visą veidą minkštu popieriumi.
  • Jei turite lygią odą, tuomet neturėtumėte tepti pagrindo ant visos odos, galite ją naudoti tik padengti dėmėms ar randams ant veido.
  • Jei norite rasotos išvaizdos, galite pridėti drėkinamąjį kremą prie pagrindo kartu su lašeliu bronzanto losjono. Tai suteiks jums rausvą išvaizdą.
  • Jei pagrindui tepate kempinę ar šepetėlį, būtinai jį išvalykite ir reguliariai dezinfekuokite, kad apsaugotumėte nuo bakterijų ir kitų mikroorganizmų.