Altın bir sese sahip kıdemli bir şarkıcı olan Adele Laurie Blue Adkins, ya da daha doğrusu Adele adıyla anılan albüm kapaklarında, güzel benliğinde çarpıcı göründüğü sık sık monokrom tonlarda ortaya çıktı. Adele daha kilolu olduğu için geçmişte çoğu zaman büyük bedeni nedeniyle engellerle karşılaşmış, ancak her zaman olduğu gibi bir ilham kaynağı olduğu için, her zaman kilosunu vermiş, vücudunu sevmiş ve ona doğru büyümüştür, muhtemelen tapmamızın nedenlerinden biri. ona o kadar. Şöhretinin büyüdüğü yıllar boyunca, onu sık sık sokaklarda fotoğrafladık, kapak fotoğrafı görünümünden farklı olarak ama yine de profesyonel set makyajı olmadan, olduğu muhteşem benliği olmayı başardı..

1. Yatak Başı Görünümü:

adele makyajsız

Bu, Adele’nin sadece yatağından yeni çıktığını ve hala dağınık bir saç modeli yaptığını varsayabileceğimiz klasik yatak başı görünümlerinden biri, Adele burada tamamen makyajsızdı. Profesyonel deste olmadan çarpıcı görünen Adele, kesinlikle biraz farklı görünüyor ama makyajsız da kötü göründüğünü söyleyebilir miyiz? Cildinin pürüzsüzlüğü sadece pembe pembe dudaklarıyla vurgulanıyor..

2. Kahve Üzerine:

makyajsız adele2

Adele’in bu resmi yakınlardaki bir kafede çekildi ve soğuk bir sabah boğazını kaçırdı ve bu, yününün rahatlığına sokuldu ve devam ederken kendini sıkıca sardı. Kollarını avucuna kadar çekerken ve kameraya tatlı bir şekilde el sallarken, her zamanki gibi çarpıcı benliği gibi görünüyor..

3. Sevimlilik Aşırı Yüklendi:

makyajsız adele3

Adele’nin başka bir resmi interneti su yüzüne çıkardı, görünüşe göre özür dileyen ve ağzına kadar sevimli görünürken, üzerinde özürler yazan bir pankart tutuyordu. Yorgunluğunun birazı gözlerinin altında belirgin olsa da, kaşlarını iyice yukarı kaldırmış, yumuşak çilek sarısı bukleler ile saçlarını toplarken teni tereyağı gibi pürüzsüzdü..

4. Yoğun Bir Günün Ardından:

makyajsız adele4

Muhtemelen yaklaşan albümü için bir ses kontrolü ile meşgul olan Adele, soğuk bir günde, etrafına bir eşarp ile koşuşturmadan ayrılırken, fotoğraflar için bir kez daha tatlı bir şekilde gülümserken resmedildi. Yüzünde oldukça pürüzsüz tenini vurgulayan pembe ışıltısı vardı. Çantasını yan tarafa toplayıp gözleri tatlılıkla aydınlandı, gününü dolaştı..

5. Doğum Günü Kızı:

makyajsız adele5

Bu fotoğraf, Adele’in 26. doğum gününde, doğum günü kızının makyajsız doğum günü fotoğrafı için baş parmağını kaldırdığı görüldüğünde çekildi. Albümü ve müziği üzerinde çalışmaktan yorulduğu günleri gözlerinin altındaki torbalardan belli oluyordu. Öyle olsa bile, onun bu resmi, sevimli, yaygın bir gülümseme ve büyük parlak gözlerle ortaya çıkan gerçek bir güzellik..

6. Randevu Gecesi:

makyajsız adele6

Bu fotoğraf, bir arkadaşının güzel bir akşam yemeğini ya da muhtemel bir yemeği yakınlarıyla içten bir sohbet sırasında paylaştığı bir fotoğraftı. Bu sefer Adele saçını yumuşak bir topuz yaptı ve ön kısmı arka fırça şeklinde şekillendirdi. Tıpkı saçları gibi, bu güzel kadın, süt gibi pürüzsüz ve şafak kadar parlak görünen kusursuz, lekesiz bir cilde sahipti..

7. Dışarıda Bir Gün:

makyajsız adele7

Tam kollu mavi süveterinin içinde güzel olan bu kadın, Adele gün boyunca güzel görünerek dolaşırken saçlarını tercihen düşük bir topuzla arkadan bağlamıştı. Yüzünde bir tutam makyaj bile yapmasa da güzel benliğine benziyordu..

8. Konecki ve O:

makyajsız adele8

Bu, güçlü Adele’nin bir başka resmi, bu sefer o ve aşkı yürüyüşe çıkarken aşka tutuldu. Oldukça desenli bir bluzla süslenmiş ve bazı tonlarda desteklenen bu güzellik, makyajsız bile sonsuza kadar genç ve canlı görünüyordu..