1 Kasım 1973’te Mangalore, Karnataka’da Bunt ailesinde doğan Aishwarya Rai, her evde ortak bir isimdir. Bu güzel bayan Hintli bir sinema oyuncusu ve aynı zamanda bir model. Kendini Hint Sinemasının önde gelen çağdaş aktrislerinden biri olarak belirleyen Aishwarya Rai, Hindistan’daki en popüler ve en yüksek ücretli aktörlerden biri haline geldi. Film türündeki çeşitliliği ve olağanüstü performansı nedeniyle, 2012’de Fransa Hükümeti tarafından Odre des Arts et des Lettres ve 2009’da Hindistan Hükümeti tarafından Padma Shri gibi birçok prestijli ödül ve adaylık aldı. aynı zamanda “dünyanın en güzel kadını” olarak kabul edilir..

Makyajsız Aishwarya Rai

Başarılı bir oyunculuk ve modellik kariyeri oldu. Bayan Rai Bachchan, Miss India yarışmasının birincisi ve aynı zamanda 1994 yılında Miss World yarışmasının galibi oldu. Oyunculuk kariyerine biyografik bir film olan Iruvar ile başladı. Ekrandaki başarılı rollerinin yanı sıra, ekran dışındaki rolleri arasında çeşitli kampanyalar ve yardım kuruluşları için marka elçisi olarak görevleri yer alıyor. Aynı zamanda Birleşmiş Milletler HIV/AIDS Ortak Programının (UNAIDS) İyi Niyet Elçisidir. Süperstar Salman Khan ile olan çalkantılı ilişkisinin ardından Abhishek Bachchan ile evlendi ve güzel bir kızı var..

Çoğu oyuncu makyajla güzel görünse de, pek azı genetik olarak güzeldir. Kendiniz tanımak için bu güzel bayanın makyajsız fotoğraflarından birkaçına göz atın..

Aishwarya Rai Makyajsız Görünüyor:

1. Kameraya Yakalandı!:

kameraya yakalandı

Bu Aishwarya Rai Bachchan’ın bir etkinliğe giderken bir fotoğrafı ve gördüğünüz gibi makyajsız ve çok basit bir görünüme sahip ve yine de canlandırıcı güzel görünmeyi başarıyor..

2. Bir Filmden Hala:

Hala bir film aishwarya rai'den

Bu, yüzünde makyaj yapmadan ekrana çıkmaya karar verdiği filmlerinden birinden bir kare. Bu resme bakan herkes onun gerçekten de dünyanın en güzel aktrislerinden biri olduğu konusunda hemfikir olacaktır..

3. Tembel Bir Yürüyüş:

Tembel bir yürüyüş

Beyaz bir şalvar giyen ve yüzünde biraz dudak parlatıcısı dışında makyaj yapmayan Aishwarya Rai Bachchan, basit ve muhteşem görünmeyi biliyor..

4. Merhaba!:

selam

Bir ceket ve bir palto, onu iyi taşımayı bildiği sürece herkesin seksi görünmesini sağlar. Ve bu eski Miss World, bu görünümü kolaylıkla nasıl gerçekleştireceğini kesinlikle biliyor. Siyah bir ceket, beyaz ve siyah bir bluz ve arkaya atılmış ipeksi saçları bu bayanın güzel görünmesi için gereken tek şey..

5. Sette:

sette

Bu, sarı bir sari giydiği ve makyajsız olduğu Aishwarya Rai’nin bir resmi. Ve şimdi biliyorsun ki bu bayan güzel olmak için doğmadı.

6. Bir Filmden Başka Bir Fotoğraf:

Bir filmden bir kare daha

Bu fotoğraf, herhangi bir makyaj yapmadan ekrana çıkmaya karar verdiği filmlerinden birinden başka bir fotoğraf ve adam, çok güzel görünüyor!

7. Dışarısı Soğuk Olduğu İçin:

dünyaca ünlü güzellik

Güzelliği ve işiyle dünyaca ünlü olmasına rağmen, Aishwarya Rai, dini köklerini her zaman canlı tutmayı başarmış, özünde tipik bir Hintli kadındır. Bu, makyaj yapmadan ziyaret ettiği bir tapınakta bir resim..

8. Tipik Köy Kızı Görünümü:

Tipik köy kızı bakışı

Bu, sadece rujdan oluşan minimum makyajı uygulamaya karar verdiği başarılı filmlerinden bir başkası ve muhteşem görünüyor..

9. Yağmurda Yargılamak!:

Yağmurda yargılamak

Bu, Aishwarya Rai Bachchan’ın yüzüne makyaj yapmadığı filmlerinden birinden bir resmi. Yüzündeki ifadeye bakılırsa yargılayıcı olduğu anlaşılıyor..

Aishwarya Rai Bachchan ve Abhishek Bachchan’ın çift olarak Brangelina’dan daha ünlü olduğu açıklandı..