Amrita Rao, Ishq Vishk, Masti, Main Hoon Na, Vivah ve Shyam Benegal’in eleştirmenlerce beğenilen Sajjanpur’a Hoş Geldiniz gibi filmleriyle tanınan bir aktris. Ressam M.F.’ye ilham perisi Hussain, yetenekli bir aktris ve Dadasaheb Phalke Akademi Ödülü sahibi.

makyajsız amrita rao

Komşu kızı canlandıran rolleriyle popüler olan o, bir reklamcının kızı ve bir model ve film gazetecisinin kız kardeşidir. Hâlâ üniversitedeyken bir sürü reklam ve müzik videosu çekti ve büyük etkinliklerde düzenli olarak ünlülerin konuğu olmaya devam ediyor..

Onun ruhani güzelliği ve çekiciliği, Zayed Khan’ı Main Hoon Naa’da onun için çıldırttı. Ama o zaman bu sadece bir gecede sihirli bir dönüşüm değildi. Bu kız aslında doğal bir güzelliğe sahiptir ve buna yardımcı olmak için makyaja ihtiyacı yoktur. İşte makyajsız en iyi görünüşlerinden bir seçkimiz.

Pembe Güzel ve Geleneksel:

Bu minyon güzellik, söz konusu makyaj olduğunda daha az, daha çok kavram ile eş anlamlıdır. Neredeyse her zaman onsuz benekli, tamamen farklı bir cilt tonu veren üstten makyajlı, girişken ünlülerden hoş bir değişiklik. O senin ortalama ünlünden çok daha fazlası.

Yeşil Vejetaryen:

Çevreci olmak PETA için çok önemli bir neden ve bu sosyal sorumluluk sahibi oyuncu, doğru amacı sadece eylemlerle destekliyor. Vejetaryenliği destekleyen bu resimde görüldüğü gibi, hep birlikte seksi ve zeki görünüyor. Bu minyon aktris, başını mantıklı bir şekilde omuzlarında tutuyor ve zihinsel makyajın kozmetikten daha önemli olduğunu bir kez daha kanıtlıyor..

Beyaz gerçeküstü:

Barjatya magnum opus “Vivah” da küçük bir kasaba safsağının ikonik tasviri ile her annenin oğlu için ilk tercihiydi. O kadar güzel görünüyordu ki, filmin çoğu makyajsız çekildi. Rajshri Production House, sektördeki en güzel yüzler olarak biliniyor. Poonam karakteri bir istisna değildi. Bu hala bu minyon aktrisin en çok beğenilen fotoğrafları..

Şımarık Seçmen:

Aktris bir kere tweet attı, kişi kişiliğini değiştiremez, ancak kişinin kişiliği görünüşünü değiştirebilir. Anlattıklarını mutlaka uygular. Bu özel resim, bu düşüncenin kalıcı kanıtıdır. Basit bir kıyafet, doğru bir tavırla öne çıkabilir. Yani bu küstah seçmen tam da bunu yaptı.

Mavi Plaj Bebeği:

Çağdaş aktörlerinden biraz farklı. Mavi kıyafetli bu plaj bebeği görünümünde, rakiplerinin aksine, ortaya çıkarmaya istekli olmadığı açıktır. Yine de telaşsız stilini tamamlayan bu su renginde ilahi görünüyor.

Bej Çiçeklenme:

Bollywood’un kendisi kadar ikonik olan bu büyük boy güneş gözlükleri olmadan hiçbir aktris görülmez. Aktrisin küçük yüzünü kapatsa da, yüzünde sıfır makyaj izi göstererek yerinde duruyor. Ve o dolgun dudaklı gülümsemeyle, bu görünüm kesinlikle kalpleri titretecek.

Neşeli Bakış:

Amrita rao Nerdy Bakış

Psikoloji mezunu olan Amrita Rao, bu resimde tam bir inek. Şanlı bir geçmişe sahip olan Amrita, güzel gülümsemesinden yansıyan çok yönlü insanı olan çok yönlü bir kişiliktir. Hiçbir makyaj paha biçilmez bir şey elde edemez.

Sevimli Ahır Görünümü:

Bollywood’un yeni yüzyılın kapı komşusu kızı olan Amrita, rahat ve rahat yaklaşımıyla sevdiğiniz kızdır. Bu minyon, uysal, masum ama zeki kız, sevimliliğin yeniden tanımlanmasıdır. Bu sevimli ahır kızı görünümü aynı anda hem nazlı hem de seksi. Tazelik ve doğal ışıltı, birçok hayran yıldızının vurulmasına neden oluyor.

Havaalanında:

Çılgın programlar arasında gidip gelen Amrita, stil anlayışını korumakta asla başarısız olmaz. En sıradan görünümlerde bile çarpıcı bir varlığı var..

Amrita Rao, güzelliğin cilt derinliğinde olmadığının canlı tanıklığı ve gelecek neslimize uygun bir örnek.