Angelina Jolie'nin Makyajsız Son Fotoğrafları

Hepimiz hayatın bir noktasında güzellik ikonu ve diva Angelina Jolie’yi duyduk. Hollywood filmleri izliyor olun ya da olmayın, uluslararası ve dünya çapında tanınmakta ve stil anlayışı, tavrı, oyunculuk becerileri ve güzelliği ile tanınmaktadır. Ama hiç gerçek hayatı, Angelina Jolie’yi makyajsız gördünüz mü? Yoğun programı, şovu ve ailesiyle oldukça meşgul olduğu için, ekranda her zaman işaret ettiğimizin aksine, doğal bir tarzda ona rastlamak kolay değil. Bu makale, küresel ikon Angelina’nın makyajsız gerçek hayattaki güzelliğini ve yüzünü anlatacak. Aktris becerileri, modellik kariyeri ve ayrıca sosyal aktivist olarak şimdiden alkışlandı ama çoğumuz kameradan nasıl göründüğünü neredeyse hiç görmedik.!

Makyaj Resimleri Olmadan 12 Görünmeyen Angelina Jole:

Makyajsız uluslararası güzellik ikonu Angelina Jolie oldukça şok edici ve gerçek. Angelina’nın makyajsız gerçek yüzünü buradan öğrenin. Ayrıntılar için okuyun.

1. Milyon Dolarlık Gülümseme:

Angelina Jolie Makyajsız

Doğacak en güzel kadın olan Angelina Jolie, ekran dışı güzellik taktiği söz konusu olduğunda her zaman minimalist olmuştur. Ekran dışı görünümü söz konusu olduğunda her zaman olgun karar verme becerileri göstermişti, çoğu zaman neredeyse hiç makyaj yapmadığı ve dürüst olmak gerekirse, buna ihtiyacı var mı? Sözde olaylardan birindeki bu resmine bakıldığında, kendisinin nerede olduğu konusunda bir diva olması kaçınılmazdır. Doğal allık yüzünü kaplarken, milyon dolarlık gülümsemesini spor ederken vurulmuş görünüyor. Jolie makyajsız bile muhteşem görünmeyi başarıyor.

2. Gerçek Benlik:

Angelina Jolie Makyajsız

Jolie, doğal renkler üzerinde başarılı olduğunu kabul ettiği için çıplak kalma riskini göze alacak türden bir kişilikti. Ekrandayken makyajı ve kostümü zorunlu ama iş kamera arkası gezileri ve etkinliklere geldiğinde her zaman kişiliğini korudu, ara sıra yüzünü boyayacak bir tip olmadığını söylediğinde sözüne bağlı kaldı. İşte örtbas etmeye ihtiyaç duymadan bunu nasıl kusursuz bir şekilde yaptığının bir başka örneği. Bu, Jolie’nin gerçek haliyle makyajsız en viral ve gerçek ham gülümsemesi arasında. Kusursuz güzelliğe aşığız!

3. Uygun:

Angelina Jolie Makyajsız

İşte Angelina’nın resmi kıyafet etkinliklerinden biri sırasında yakalandığı samimi anlardan biri. Genellikle Jolie, bir gezi etkinliği için giyinmeye gelince her zaman nedensel olarak soğukkanlı olmuştur. Her zaman asgari düzeyde bir görünüşe sahipti, ama burada siyah takım elbisesiyle yolda vals yaparken ağzımız açık kaldı. Saçları ortadan ayrıldı ve lekeli deri çantasını taşırken ve bize onaylayan bir gülümseme gönderdikten sonra yanlarından geçerken özgürce düşmesine izin verdi. Bu Angelina Jolie’nin makyajsız, bozulmamış resmi çok net olmayabilir ama doğal güzelliğine ve gülüşüne aşık olmamak elimizde değil. oldukça samimi!

4. Sahip Olduğu Güç:

Angelina Jolie Makyajsız

Her zaman söylediğimiz gibi, Angelina sadece bir model, oyuncu veya film yapımcısından daha fazlasıdır. İnsani ve sosyal bir aktivist olan Angelina Jolie, şu anda UNHCR’nin iyi niyet elçisi olarak seçildi. Bu, Birleşmiş Milletler Mülteciler Yüksek Komisyonu anlamına gelir. Kendisi olduğu kişi olarak Jolie kısa süre sonra bazılarıyla yüz yüze görüşmek için dışarı çıktı. Gündelik bir kot pantolon ve beyaz bir üst giyen Jolie, günü Khalsa Diwan Refah toplumunda çalışan bazı çocukların çaldığı Sih müziğini dinleyerek geçirdi. Makyajsız olduğunu burada hatırlatmaya gerek yok.

5. Kapak Kızı:

Angelina Jolie Makyajsız

Jolie, uzun süredir Louis Vuitton hayranıydı ve nihayet birkaç yıl önce kendisine Louis Vuitton’un marka elçisi unvanı verildi. O zamandan beri hayatını LV çantalarını markalaştırmaya ve pazarlamaya adadı ve işte böyle bir fotoğrafta spor yaparken görüldü. Burada görünüşü karanlıkta tutuluyor, koyu tonları ile makyajsız ve topuz saçı olmadan mükemmel görünüyordu. Makyajsız bu Angelina Jolie, kendine karşı oldukça samimi görünmesi ve her yerinde gülümsemesi nedeniyle hayranları ve takipçileri tarafından en çok bilinenler arasında yer alıyor. Diğerleri onun zarafetini ve stilini yenemez.

6. Arka Plan Sohbeti:

Angelina Jolie Makyajsız

Geçmişte Jolie, şirketle temasa geçtiğinde bir arı kadar özgür olacak çok yardımsever bir kişi olarak tanımlandı. Her zamanki gibi, filmi Lara Croft, Tomb Raider’ın setlerinde ekranda sert, korkusuz bir karakter oynadı, ancak ekran dışında boş zaman geldiğinde, iyi bir sohbet için ekibinden bazılarına katılmaya karar verdi. O kadar basit bir kişilik ki, bu konuda daha fazla anlaşamayız! İşte yukarıdaki resimde, lekesiz teniyle ve makyajsız görünümüyle ne kadar kusursuz göründüğünü görebilirsiniz..

7. Rolünü Koruyun:

Rolünü Koru

Angelina, düğün öncesi aile tatili için Galapagos adasında güzel ve çocuklarla birlikte olmasına rağmen, Jolie’nin UNHCR komitesinde yüksek bir pozisyona aday gösterilmesi işini zamanında bitirmesini sağladı. Bu yüzden birdenbire Ekvador’da bazı mültecilerle konuşmak için geliyor ve kusursuz görünümü bir kez daha bizi büyüledi. O hala makyajsız tacı alabilen kişidir. Doğal güzelliğe ve zarafete rağmen Angelina, sosyal faaliyetler yapmaktan ve dünyanın her yerindeki topluluklara yardım etmekten asla geri adım atmaz..

8. Rastgele Bir Yakın Çekim:

Rastgele Yakın Çekim

Bu Angelina’nın samimi bir şekilde çekilmiş rastgele fotoğraflarından biri ve o bizi görmese de biz onu görüyoruz. Kelime, Jolie’nin güzelliğinin sadece yüzeysel olabileceği ve sadece ekranda gözlerimizi kamaştırabileceği şeklinde döndü. Jolie’ye bitkinlik ve baskı geldi, ama bu resimde, bitkinlikle dolu yorgun yüzün ötesine bakarken, değerini kanıtlamak için makyaj gerektirmeyen güzel bir kadın göreceksiniz. Angelina Jolie’nin makyajsız bu ham ve cesur fotoğrafı bizim favorimiz ve burada gerçek güçlü kadınları görüyoruz..

9. Ayık Bakış:

ayık bakış

Jolie yeni işiyle meşgul olurken, işte makyajsız ayık göründüğü ve yine de olağanüstü görünmeyi başardığı için organizasyon etiketi ceplerinden asılı basit beyaz bir gömlek giymiş iş kıyafetleri içinde bir fotoğrafı. Parlaklık ve genç ifadeler için ölmek üzeresiniz; o tamamen muhteşem görünüyor. Bu kadar basit bir kişilik!

10. Aceleyle:

Telaş içerisinde

İşte Jolie, basit beyaz tişört ve resmi pantolon giydiği “wanted” filminin setlerindeki pozisyonuna acele ediyor ve bir yığın darmadağınık saçla bile taze ve ışıltılı görünüyordu. Acele zaman içinde olmasına ve programı için koşmasına rağmen, bu Angelina makyajsız görünüm, doğal görünmesi ve inkar etmeden kendine bakma şekli göz önüne alındığında en iyi viral fotoğraflarımızdan biri..

11. Ham Glam:

Ham Glam

Angelina’nın da zamansız bir güzellik olduğu gerçeğini kimse inkar edemez veya reddedemez. Yaşına ve vücut anlamındaki dönüşümüne rağmen, yüzündeki ışıltı ve ışıltılarla hala muhteşem ve genç görünüyor. Angelina’nın makyajsız bu resmi, programlarının dışındayken ve henüz makyajını yapmamışken çekilmiş. Güzelliğini tarif edemeyecek kadar güzel görünüyor!

12. Makyajsız Selfie:

Angelina Jolie Makyajsız

Bu fotoğrafı gördükten sonra Angelina Jolie’nin güçlü ve cesur kadınları akla geliyor. Bu Angelina Jolie’nin makyajsız özçekimi, birçok kişi onun bu resmini gördüğünde dünya çapında bir heyecan yarattı. Bazıları onun güçlü ve cesur görünümünü överken, bazıları onu eleştirdi. Ama bildiğimiz ve ilgilendiğimiz kadarıyla doğal güzelliğini kucaklayarak güzel göründüğünü inkar edemeyiz..

Ek İpuçları:

Hepimiz Angelina Jolie’nin makyajsız görünüşünü seviyoruz. İşte zamansız güzellik üzerinde çalışmak için birkaç başka öneri.

  1. Belirli bir zaman veya örnek olması önemli değil. Süreç sonsuza kadar devam eder ve bu nedenle cilt bakımı rutini üzerinde hatasız olarak düzenli olarak çalışmalıdır..
  2. Her zaman daha az makyaj yapın ve günün sonunda makyajı çıkarın. Asla makyajla uyumayın.
  3. İyi ve sağlıklı bir diyet, iyi ve güzel parlayan bir cilde sahip olmak için harikalar yaratır..
  4. Cilt, ışıltıyı korumak için doğal yağlar ve neme ihtiyaç duyduğundan cildi düzenli olarak nemlendirin ve besleyin..
  5. Yüzde ve ciltte sürdürülebilir güzellik ve ışıltı için daha az sert kimyasallar içeren veya kimyasal içermeyen ve mümkün olan en doğal şekilde ürünler kullanın..

Angelina Jolie’nin yukarıdaki makyajsız fotoğrafları göz önüne alındığında, onun favori görünümünü yorumlarda bize bildirin. O zamansız bir güzellik ve Angelina’nın yaşına ve vücudunun son yıllardaki dönüşümüne rağmen muhteşem göründüğü konusunda daha fazla anlaşamayız. Her şey, programlarına bakmayı ve takip etmeyi başardığı kararlılığında..

İnsanlar Ayrıca Sordu:

1. Yeni başlayanlar için Angelina Jolie makyaj ipuçları nelerdir??

Oyuncu, göz alıcı ve zarif görünümü tercih ediyor. Angelina Jolie göz makyajı, kedi eyeliner ve ışıltılı görünüm gibi pek çok şeyi içerir. Ayrıca, çıplak veya kalın dudaklarla cildi pürüzsüz ve tonlu hale getirir. Angelina Jolie’nin makyaj sanatçısı, onun favorileri arasında yer alan ve birkaç etkinlik ve programı için görünüm üzerinde çalışan Tony G..

2. Angelina Jolie cilt bakım rutini nedir?

Angelina, içeriğinde doğal ve zengin içerikli ürünlere yemin ediyor. Bu nedenle aloe vera, çay ağacı bazlı ürünler ve ışıltı ve ışıltılı görünüm için doğal ve bitkisel içerikli ürünler üzerinde çalışıyor..

3. Ünlüler, en iyi görünüm için Angelina Jolie’nin hangi kondisyonunu takip ediyor??

Angelina, birçok devre eğitimine inanıyor. Her gün ve düzenli olarak hiç aksatmadan çalışıyor. Antrenmanının bacaklar, göğüs, karın ve kalça kasları dahil olmak üzere çeşitli vücut bölümlerinin sağlığına ve zindeliğine katkıda bulunan egzersizlerle çok ilgisi var..