Bay ve Bayan Smith, Troy ve Benjamin Button’ın tuhaf vakası gibi başarıları bağışladıktan sonra, dünyaca ünlü Brad Pitt’in özel bir tanıtıma ihtiyacı yok. Diğer ünlü yarısı Angelina Jolie’ye göre daha iyi tanınan William Bradley Pitt, gerçek aşkı Cinema’yı bulmak için LA’e taşınmak için üniversite kariyerini yarı yolda bıraktı. Ünlü Jennifer Anniston ve altı çocuklu mutlu bir babayla bağlantılı olan Brad Pitt, genellikle kirli sakallı iyi adamıyla tanınır, komşunun sağlam adamı için mükemmel bir adaydır. Bununla birlikte, yıldızlar için, altın alınırsa, bunların gerçekten parıldayan olup olmadıklarını tespit etmemiz oldukça zordur..

Brad Pitt’in Makyajsız Resimleri:

Profesyonel aydınlatma ve makyaj olmadan, Brad Pitt’in çekiciliğini bırakıp bırakmadığına bir bakalım..

1. Genç Çocuk Cazibesi:

makyajsız brad pitt

Bu resim, çikolata çocuk tılsımlarının hala ana oyunu olduğu genç günlerine kadar uzanıyor. Kafasını kolejli bir Jock görünümüyle tıraş eden Brad Pitt, kırmızı halıda kendi güzelliğinin tadını çıkarırken duruyor ve inci gibi beyazı size yumuşak bir gülümseme vermek için kıvrılıyor..

2. Sağlam Görünüm:

Brad Pitt Makyajsız 2

Bu, iyi adam cazibesinden daha sert ve erkeksi bir görünüme geçiş resmidir. Orada iyi bir beyefendi gibi giyinip dururken, Brad’in yüzünde herhangi bir makyaj olmasa bile teninin oldukça kusursuz olduğu belliydi..

3. Sakal Aşaması:

makyajsız brad pitt 3

Bu, ünlü Pitt’in bir etkinliğe hazırlanırken ortalama bir sakal oyunu yapmaya karar verdiği olgun günlerinden birinde çekilmiş çok daha yeni bir fotoğrafı. Yeni görünümünde oldukça gerçekçi ve oldukça farklı görünen Brad’in makyajsız görünümü en iyi şekilde gösterdiğini söylüyoruz..

4. Yolda Hunk:

makyajsız brad pitt 4

Bu, Brad’in tam kollu beyaz tişörtünü sallıyor gibi göründüğü yol manzaralarından birinin fotoğraflarından biriydi, hepsi sıcak ve elinden gelenin en iyisini yapmaktan rahatsızdı. Tişört her kasını sararken yanından geçerken kollarını dörtte bir yukarı çekti..

5. Çalışma Tehlikesi:

makyajsız brad pitt 5

Mimari bir şapkayla ortaya çıkan Brad, bu sefer tişörtünü pazılarının yarısına kadar indirdi ve havacıları güzel gözetleyicilerinin çoğunu örterken hafif bir sakal atarken zayıf tonlu vücudunu gösterdi..

6. Trendi Sallamak:

makyajsız brad pitt 6

Çok yakın zamana kadar, tulumlar sıcak bir trend haline geldi mi ve burada, orta yaşlı erkekleri bir tulum giymek konusunda rahat hissettiren, trend belirleyicinin kendisinin bir resmi var. Altın bukleleri arkada sallanırken, kahverengi gölgeleri gözlerini kapatıyor, yanından geçiyordu..

7. Film Fotoğrafları:

makyajsız brad pitt7

Bu, genç Brad’in klasik saç stilinde çıplak gövdeli poz verdiği ilk filmlerinden biri olan Thelma ve Louise’den bir kare. Bu resimde, yüzünde açıkça görünen bir makyajı yoktu ama her halükarda nasıl görüneceğini biliyor makyaj olsun ya da olmasın.

8. Bir Taraftar İlişkisi:

makyajsız brad pitt8

Tanışma ve selamlamalardan birinde, Brangelina Çifti hayranlarla birkaç imza ve fotoğraf için durmaya karar verdi ve bu mükemmel samimilikte çifti hem makyajsız hem de çift oyununu sallayarak hayranlarla etkileşime girerken yakaladık..

9. Sevgili Bir Baba:

makyajsız brad pitt9

Bir kırmızı halı modeli ve ünlü bir aktör dışında, altı çocuklu bu baba, Money Ball setini ziyaret etmeye karar verdiklerinde çocuklarını işe getirmeye karar verdi. Çocuklarını iki kolunda taşıyan sevgili baba oldukça gösterişli görünüyordu..