Badshah’ın Begum’u, Bollywood’un ilk hanımı Gauri Khan, Shah Rukh Khan’ın telaşlı hayatındaki tek sabittir. Üç çocuklu sadık bir anne olan Gauri, telaşlı bir aile hayatının dışında kendi işi olan bir çok görevlidir. Shah Rukh’un prodüksiyon evi Red Chillies Entertainment’ın kurucu ortağıdır ve ‘The Design Cell’ adlı kendi iç tasarım mağazasını açmıştır..

gauri khan makyajsız

Yıllar geçtikçe sadece ünlüleri ve eşlerini çekicilik ve abartılı makyajla ilişkilendirir ve onları doğal görünümlerinde görmezsiniz. Ancak bu, Bollywood’un Begum’u için geçerli değildir. İşte sizin için en iyi doğal makyajsız görünümlerinden bazıları.

Makyajlı ve Makyajsız Gauri Khan:

Temel Kot ve Tişört:

Gauri Khan Makyajlı ve Makyajsız2

Ünlülerin doğum günü partisinde kareli mavi bir gömlek ve eskitilmiş bir kot pantolonun içinde görülen bu makyajsız, nemli taze görünüm, Gauri’nin zahmetsiz stilinin mükemmel bir örneğidir. O telaşsız ve her şeyi minimumda tutmayı seviyor. Bu görünüm o kadar iyi çalışıyor ki kırklı yaşların başındaki birinden çok daha genç görünüyor..

Düz Beyaz Muhteşem:

Gauri Khan Makyajlı ve Makyajsız 3

Sorunsuz görünümünün bir başka muhteşem örneği, sade beyaz bir oversize gömlek ve taşlanmış mavi kot pantolonunda olduğu bu tıkırtı. Oval yüzüne mükemmel bir şekilde oturan devasa yaban arısı güneş gözlükleri de sihir katıyor. Şık ve çok şimdi üst düğüm, görünümü makyaj izi bırakmadan tamamlıyor.

Minimalist Tarz:

Gauri Khan Makyajlı ve Makyajsız 4

Doğru aksesuarların bir görünüm yaratabileceği veya bozabileceği ve her türlü makyajın önüne geçtiği söylenir. Kusursuz rahat duruş, yaygarasız saç modeli ve bu güzel metalik ayakkabılar bu normal gömleği yükseltiyor ve kot pantolon daha zarif bir takıma benziyor. Kol şekeri için renk koordineli bir bollywood kalp atışı ekleyin ve tartışmasız bir kazananımız var!

Bağıran Anne:

Gauri Khan Makyajlı ve Makyajsız 6

Sevgi dolu bir anne olmak, uykusuz geceler veren ve başka şeylere neredeyse hiç vakit ayırmayan tam zamanlı bir iştir. Ama Gauri bunun bir istisnasıdır. Sıkı bir ordu geçmişinde büyümüş, disiplinin değerini biliyor ve bunu büyüyen üç çocuğuna aşılamaya özen gösteriyor. Detaylara gösterdiği özen, giyiminden kaçmıyor. Suhana için harika bir anne ve güzelliğin gerçekten nasıl içten geldiğine dair iyi bir örnek oluşturuyor..

Sevgili Eşi:

Gauri Khan Makyajlı ve Makyajsız 7

Bollywood’un poster çifti, 2013’te 21 yılını tamamlayan bir bağlılık örneğidir. Hızlı boşanmalar ve çapkın eşler çağında, birbirlerine olan aşkları zaman testinden geçmiştir. Gauri, Shahrukh’un hayatındaki en güzel kadın olmaya devam ediyor ve son doğum gününde çekilen bu resim de bunu doğruluyor. İncelikle yaşlanmanın makyaja ihtiyacı yok, sadece en derin sevgi ve saygıya ihtiyacı var..

Cesaretlendiren Ebeveyn:

Gauri Khan Makyajlı ve Makyajsız 8

Bir kişinin çeşitli tonları onun güzelliğini oluşturur. Gauri’nin çocuklarına zahmetsizce oynadığı farklı roller, gerçekten de gerçek güzelliğin bir işaretidir. Çocuklar, anne babalarının sevgisine ve teşvikine bakan ve sahte görüntülerin perdesinin ötesine bakan saf ruhlardır. Gauri kızının başarısını nasıl yansıtıyorsa, hiçbir mineral makyaj aynı şeyi yapamaz.

Ev Yapıcı:

Gauri Khan Makyajlı ve Makyajsız 9

Aşk hayatımızdaki her şeyi aşar. Ev kadını Gauri bunu kesinlikle biliyor ve güzel ailesiyle gurur duyuyor. Bu gurur ve içerik, gençlik ışıltısının bu kadar bol olmasını sağlayan şeydir..

İş Ortağı:

Gauri Khan Makyajlı ve Makyajsız 10

İster IPL müzayedesi ister bir film prodüksiyonunun setleri olsun, Gauri süperstar için mükemmel bir iş ortağıdır. Disiplinli ve son derece becerikli, Shahrukh için karısından daha fazlasıdır. Kendine güveni çok şey ifade ediyor ve herhangi bir sihirli yağlı boya ile emsalsiz bir aura yayar..

Neşeli Kız Arkadaşı:

Gauri Khan Makyajlı ve Makyajsız 11

Gauri Khan, ilk tanıştıkları andan itibaren SRK’nın olağanüstü başarısının arkasındaki ilham kaynağıdır. Gerçekten her başarılı erkeğin arkasında çok güzel bir kadın vardır.