2008 Batman serisinin kötü şöhretli Joker’i Heath Ledger, yalnızca en iyi joker rolüyle değil, aynı zamanda Casanova ve Broke back Mountain gibi yan yapımlarla da tanınan tanınmış bir Avustralyalı aktör ve yönetmendi. Kariyerine Avustralya televizyonuyla başlayan Heath, Hollywood’unda başarılı bir hayat yaşadı ve trajik bir dizi olay onu hayatını kaybetmesine neden olana kadar başarılı oldu. Yanlış dozda reçete edilen ilaçların ağır etkisi altında, Heath nihayet 22 Ocak 2008’de son nefesini verdi. Kalbimizde her zaman hatırladığımız Heath’in ani ölümü hepimizi perişan etmişti ama yine de nasıl olduğunu düşünemedik. dünya yetenekli ve yakışıklı bir genç adamı kaybetti. Kötü şöhretli Joker’in anısına, Ledger takipçilerinin ilgisini çekebilecek bazı kapalı, kamera dışı fotoğrafları hakkında bir makale..

Resimlerle Makyajsız Heath Ledger:

1. Resim Hazır:

makyajsız sağlık defteri

Heath Ledger, kamera önünde olmayı gerçekten seven ve çekim dışında veya çekim sırasında bir fotoğraf için poz verme şansını asla kaçırmayan bir adamdı. Gördüğünüz gibi, ihtiyacı olan tek makyaj, joker oynamak zorunda kaldığı zamandı..

2. Perde Arkası:

makyajsız sağlık defteri2

Heath Ledger’ın kostümünü giyerken veya kişiliğine son rötuşları yaparken sahne arkasında çok sayıda fotoğrafı var ama bu, makyajsız harika bir görünüm elde etmenin gerçek anlamını yakaladığı için açık ara en iyisi..

3. Karaktere Dönüşüm:

makyajsız sağlık defteri3

Kara Şövalye filmi, muhtemelen Keith Ledger’ın zaten mükemmel olan yüzüne kapsamlı bir makyaj uygulamak zorunda kaldığı tek yerdi. Aslında tüm zamanların en iyi şakacısı olmaya aday gösterildi ve kesinlikle kişiliğe uygun yaşadı..

4. Goody Ödülü:

makyajsız sağlık defteri4

Erkek oyuncular hiçbir zaman kadın oyuncular kadar kapsamlı bir makyaja ihtiyaç duymamıştı, ancak yüzlerini kamera için yeterli hale getirmek için hala çok fazla çalışma gerekiyor, ancak spot ışığında olmayı seven Heath Ledger için baş etmesi çok zor bir durum yoktu. tatlı makyajsız bir görünümle.

5. Film Hala:

makyajsız sağlık defteri 5

Heath Ledger, A Knights Tale adlı ilk filmlerinden birinde yalnızca mükemmel performansıyla değil, aynı zamanda kamera karşısında her zaman harika görünme yeteneğiyle de birçok kişinin kalbini fethetti. Kamerada mükemmel görünmesi için minimum miktarda makyajın ne kadar gerekli olduğunu görebilirsiniz..

6. Ödül Gösterisi Ziyareti:

makyajsız sağlık defteri 6

Berlin film festivalinde Heath Ledger, yüzünde tek bir makyaj dokunuşu olmadan, kameraya erkekliğini sergileyen kesinlikle tatlı görünüyordu..

7. En İyi Görünümü:

makyajsız sağlık defteri7

Heath Ledger’ın bu tamamen doğal makyajsız görünümü, bir erkeklik dokunuşuyla yan komşusu bir çocuğun tüm kişiliğini özetliyor. Gördüğünüz gibi, bu harika oyuncunun hem sette hem de set dışında harika görünmek için makyaja ihtiyacı yoktu..

8. Genç Günler:

makyajsız sağlık defteri8

Heath, daha genç günlerinde, komşunun tam bir erkek çocuğunu çekmeyi başardı ve yavaş yavaş büyüyerek onu dünyanın dört bir yanındaki hanımlar için bir gönül yarası haline getirdi. Çocuksu saç kesimi ve öldürücü gülümsemesiyle funda defteri şakayla kalplerimize girmeyi başardı..

9. Komşu Çocuk Bakışı:

makyajsız sağlık defteri9

Komşu çocuğu, herhangi bir erkeğin gerçek çekiciliğini detaylandıran klasik makyajsız bir görünüm ve gördüğünüz gibi Heath Ledger bu görünümü gerçekten iyi çekecek..