Friends oyuncusu Jennifer Aniston herkes tarafından iyi bilinir ve popülerdir. Sitcom’daki ünlü “Rachel” rolü ona büyük bir popülerlik kazandırdı ve onu ilgi odağı haline getirdi. Ancak, Jennifer Aniston’a makyajsız bakışlarla hiç rastladınız mı? Eh, zaten günlük samimi ve çıplak görünümle daha az ve minimal makyaj kullandığı bilinen bu aktris, günlük yaşamında fazla basit. Jennifer Aniston, makyajsız ve rahat bir görünümde birkaç kez görüldüğü için makyajsız ünlü değil. Bu yazıda aktrisin doğal görünümü hakkında daha fazla bilgi edinelim. Her zamanki gibi muhteşem ve güzel görünüyor!

Jennifer Aniston Makyajsız

Jennifer Aniston’ın Makyajsız Son 12 Fotoğrafı:

Jennifer Aniston makyajsız görünüm şehirde trend oluyor. Jennifer Aniston’ın henüz makyajsız görünüşünü burada keşfedin.

1. Sokak Şıklığı:

Makyajsız Jennifer Aniston 1

Yaşını tahmin edebilen var mı? 20? Ya da belki 25? Yaş, Jennifer için sadece bir sayıdır. Bu güzellik, sarılı bir mendil mini etek, siyah spagetti ve bir kot ceketle New York City sokaklarında yürürken görüldü. Genç modellere paraları için bir şans vereceğinden emin. Jennifer Aniston’ın makyajsız görünümü, sadeliği ve hoş görünümüyle kalbimizi çalıyor. Rahat ve sade stili bu resimde kolayca gösteriliyor ve yine de bu güzellik kımıldamıyor! En trendiyle taşıyor.

2. Çok Şirin Selfie’yim:

Jennifer Aniston Makyajsız 2

Bu bizim favori Jennifer Aniston Makyajsız özçekimimiz. Jennifer bu resimde kendisiyle oldukça eğlenmiş görünüyor. Koyu renk bir ceket giyiyor, yaşına göre fazla sevimli görünüyor. Selfie görünümü, tarzı ve sadeliği ile büyüleyici. Jennifer Aniston’ın bu resmi, sıradan zamanlarında makyaj yapılmamıştır. O her zamanki gibi cıvıl cıvıl ve şık! Bu görünümü onaylıyoruz, Jennifer!

3. Anlık sohbet Anı:

Jennifer Aniston Makyajsız 3

Bu özçekim, Jennifer’ın ilk anlık sohbet özçekimidir. Saçında hafif vurgular ile bu resimde çok sevimli görünüyor. Mavi bir jean ile kombinlenen beyaz tişörtü onu bir Barbie bebeği gibi gösteriyor. Bu özçekim, Jennifer Aniston ile çekimden önce makyajsız olarak çekilir ve çalışma programları başlar. Resimdeki cıvıl cıvıl benliğine bakıyor.

4. Antrenman Sonrası Görünüm:

Jennifer Aniston makyajsız 4

Jennifer Aniston, egzersiz ve fitness rejimleri ile tanınır. Mutlu bir yaşam için aktif ve formda kalmaya inanıyor. Yukarıdaki resimde Jennifer makyaj yapmıyordu ve kameraya gülümsemekten çekinmiyordu. Cennet gibi doğal güzelliği o kadar şaşırtıcı ki, kırışıklıklarını veya yaş izlerini gizlemek için hiçbir şey giymesine gerek yok, çünkü hiçbiri yok. Kendini zinde ve basit tutmayı sever. Bu, tanık olmamız için oldukça samimi bir makyajsız Jennifer Aniston resmi..

5. Kolejli Kız Bakışı:

Jennifer Aniston Makyajsız 5

Bu Jennifer Aniston’ın makyajsız çok güzel göründüğü oldukça eski bir resmi. Bu fotoğraf Friends için çekim yaptığı sette çekildi. Doğal saç rengi ve nefes kesen gözleri, şovu çalmaya her zaman hazır olmasını sağlıyor. Jennifer Aniston’ın makyajsız bu fotoğrafları muhteşem ve hoş. Gün için çekim ve çalışma programı başlamadan önce samimi benliğine büründü..

6. Gri Gözlü Güzellik:

Jennifer Aniston Makyajsız 6

Jennifer’a yakın insanlar her zaman bu kadının ne kadar eğlenceli olduğunu iddia ederler. Oyuncu doğası ve temiz kalbi, hayatını çok basit kılıyor. Aynı şey güzelliği için de geçerli. Burada Jennifer saçları gevşek tutulmuş süslü bir şapka takıyor. Ten rengi ve sarı saçları onu daha da çekici gösteriyor. Bu Jennifer Aniston’ın makyajsız görünümü, muhteşem gülümsemesiyle sevimli ve modaya uygun..

7. Dalgalı veya Düz Saç:

Jennifer Aniston makyajsız 7

Solda Jennifer Aniston’ın makyajsız hali, sağda ise makyajlı hali. Sadece ona bak. Neredeyse hiç makyaja ihtiyacı yok. Gri bluzunu giyebilir, saçını biraz şekillendirebilir ve gelmiş geçmiş en güzel kadın olabilir. Gözleri, güzel gri gölgeli doku ile yoğun bir şekilde dikkat çekiyor. Yukarıdaki resimde görüldüğü gibi zahmetsiz ve rahat görünümü seviyor.

8. Pelerinli Kraliçe:

Jennifer Aniston Makyajsız 8

Jennifer Aniston’ın makyajsız olduğu bu fotoğraf sette film çekimi sırasında tıklandı. Sarı saçları modaya uygun palto ve botlarla el ele gitti. O rüzgarlı günde olağanüstü güzel görünüyordu. Siteden makyajsız görüntüsüyle çıkarken görüldü. Sadeliği ve yine de muhteşem yüzü şüphesiz bizi ona aşık ediyor.!

9. Düşük Anahtar görünümü:

Jennifer Aniston Makyajsız 9

Çıplak yüzünü spor yapamayacağını kim söyledi. Güzel görünmek için makyaja ihtiyacınız yok. Sudaki Jennifer’a bak. Yukarıda gördüğünüz, yoğun bir çalışma gününden sonra Jennifer Aniston’ın makyajsız fotoğrafları. Çekimde geçen yorucu bir günün ardından ten rengi donuk değil ve hala bir yıldız gibi parlıyor..

10. Eyleme Hazır:

Jennifer Aniston Makyajsız 10

Bu, Jennifer Aniston’ın Cake filmindeki makyajsız bir sahnedeki resmi. Burada Jennifer yaşı nedeniyle farklı görünüyor. Ama yine de her zaman olduğu gibi gösteri durdurucu olma yeteneğine sahip. Filmdeki daha az makyajlı görünümü, cesur ve güçlü hareketi için seyirciler tarafından da oldukça alkışlandı! Sonuçta, kim ekranda makyajsız hareket etme iradesine ve cesaretine sahip??

11. Pişirme Süresi:

Jennifer Aniston Makyajsız 11

Jennifer Aniston’la ilgili en iyi şey, doğduğu stildir. Kimseyi kopyalamasına gerek yok. Gerçek tutmayı seviyor. Burada Jennifer daha az makyaj yaptığı yeni filminin setlerinde görüntüleniyor. Jennifer Aniston’ın makyajsız bu fotoğrafları her zamanki gibi zahmetsiz ve o günkü halinden mutlu görünüyor! güzel değil mi!

12. Sigaraya Hayır Demek:

Jennifer Aniston makyajsız 12

Birkaç gün önce, Jennifer’ın sigarayı bırakmasıyla ilgili bir konu manşetleri işgal etmişti. Sigaraya hayır dedi ve hayatında sigaraya asla dokunmayacaktı. Jennifer, çekimini bitirdikten sonra arabasına binerken üzerine beyaz bir üst ve gri bir kumaş malzeme giydi. 40 yaşın üzerinde ve hala makyajsız çok sevimli görünüyor. Tabii ki, dedikleri gibi, her şey sağlıklı bir cilde sahip olmakla ilgili.

Ek İpuçları:

İşte güzel bir yüz ve aktris Jennifer Aniston’dan ilham alan görünüm için bazı ipuçları,

  1. Yüzünü her zamanki gibi temiz tut. Her hafta derinlemesine temizlediğinizden emin olun..
  2. Çok sık makyaj yapmayın. Cilt gözeneklerinin tıkanmasına neden olabilir ve nasıl görünmek istediğinizi olumsuz etkileyebilir..
  3. Cildinize nefes alması için zaman verdiğinizden emin olun. Siz de makyaj yapıyorsanız, gün sonunda çıkarın..
  4. Cildinizi her hafta hatasız olarak pul pul dökün. Bu, ölü cilt hücrelerini veya cildinizde yaşayan bakterileri temizlemeye yardımcı olur..
  5. Parlayan ve ışıl ışıl bir cilt için sağlıklı beslenmeyi ve beslenmeyi tercih edin.

Jennifer Aniston’ın makyajsız fotoğrafları zaten bir sebepten dolayı oldukça popüler. Sadece oyunculuğu ve rol seçimiyle değil, aynı zamanda ince ve sade makyajı tercih etmesiyle de tanınıyor. Kendi tarzında rahat ve rahat görünmeyi sever. Basit makyaj anlayışı ve makyajsız görünüşünü çıkarma ve gösteriş yapma cesareti, birkaç genç ve kadına ilham verdi. Umarım Jennifer Aniston’la ilgili bu kılavuz, makyajın sizin için de ilham kaynağı olmaz.!

İnsanlar Ayrıca Soruyor:

1. Jennifer Aniston’ın favori makyaj ürünü nedir??

Jennifer her zaman sade ve doğal çıplak makyaj görünümlerini sergiliyor. En sevdiği makyaj ürünü nemlendirici ve iyi bir ten rengi ruj olmalı. Bu ürünlere yemin ediyor.

2. Jennifer Aniston yüz bakımı rutini nedir?

Jennifer iyi temizlenmiş ve doğal bir yüze sahip olduğuna yemin ediyor. Bu nedenle, her zaman derinlemesine fırçaladığından ve yüzünü iyice temizlediğinden ve nemlendirici uyguladığından emin olur. Yüzünü hala iyi nemlendirip beslediğine yemin ediyor.

3. Jennifer Aniston makyaj sanatçısı kimdir??

Angela Levin, Jennifer’ın en sevdiği makyaj sanatçısıdır. Henüz basit ve güzel olan muhteşem ve kusursuz doğal makyaj yüzü görünüyor.